Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#31 2012-08-06 16:32:53

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

John Taylor
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Ach, tak. Przypominam sobie. Wybacz, panie Taylor, za tą tajemniczość. Wraz z Collinsem chcieliśmy sprawdzić pańską dedukcję i możliwości składania faktów. Był to prosty test, aby sprawdzić czy pan mógłby nam pomóc z inną zagadką. - mówił uśmiechnięty. - Książki to była tylko wymówka.

Seraphim Angelo
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Collins przyszedł, ten młody Toreador też. Chcieli spróbować wyczuć co planujemy. - zaczął się rozglądać. - To wszyscy goście, prawda? - zapytał DeLuca.

Offline

 

#32 2012-08-06 17:37:32

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

Także rozejrzał się po sali starając rozpoznać co bardziej znane twarze Spokrewnionych
-Zdaję się, że tak. Czyżbyś chciał już zacząć?- zapytał.

Offline

 

#33 2012-08-06 17:41:39

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

- Domyśliłem się tego... - uśmiechnął się - Brzmi intrygująco. Cóż to za zagadka panie Melmoth? O ile mamy czas by o tym porozmawiać. Nie chciałbym przegapić wszystkich atrakcji dzisiejszego wieczoru.

Offline

 

#34 2012-08-06 18:15:15

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

John Taylor
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Tutaj nie porozmawiamy o tym. Co pan powie na to, że po koncercie porozmawiamy u pańskiego Sire? - zapytał Sebastian.

Seraphim Angelo
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Sprawdzę nasz as w rękawie. Co powiesz na to, abyś porozmawiał z Sebastianem i przedstawił mu ofertę, zanim się zacznie impreza? - zapytał. Pewno chodziło o to, aby zostali zaproszeni do klubu albo zostaną konkurencją.

Offline

 

#35 2012-08-07 00:11:17

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

- Oczywiście... - skinął głową - Powinniśmy chyba wrócić, zanim ktoś zauważy nasza nieobecność i zacznie coś podejrzewać.

Offline

 

#36 2012-08-07 00:42:30

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

Spojrzał na swojego Sire unosząc lekko brew -Moim zdaniem ofertę z twoich ust potraktuje bardziej poważnie niż z moich. Jesteś o wiele starszym wampirem. Widzę jak spogląda na młodszych Spokrewnionych, może jest dobrym aktorem, ale nie aż tak.- powiedział do swojego Sire. Nie podobała mu się wizja rozmowy z Melmothem, nie lubił tego wampira.

Offline

 

#37 2012-08-07 22:39:38

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

John Taylor
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Oczywiście. Podobno ma pan dzisiaj zostać pełnoprawnym członkiem naszej społeczności. Sądzę, że dobrym pomysłem byłoby pójście do Księcia. - powiedział Sebastian idąc z Taylorem na parter. Tam wrócił do tłumu.

Seraphim Angelo
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Widziałem jak sobie poradziłeś z Jonesem. Poradzisz sobie z Sebastianem. Najważniejsze, abyś nie szedł na osobności. Toreador potrafi nie jedną sztuczkę, a na dodatek jest dobrym manipulatorem.

Offline

 

#38 2012-08-07 23:13:15

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

Westchnął tylko bezgłośnie godząc się w ostateczności na pomysł Alberto.
-Niech będzie...życz mi szczęścia więc.- rozejrzał się szukając Sebastiana. Kiedy go znalazł, ruszył w jego kierunku spokojnym krokiem.
-Widzę jesteście dzisiaj rozchwytywani, signore Melmoth. Jak się wam tutaj podoba?- zapytał z uśmiechem.

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2012-09-25 00:06:22)

Offline

 

#39 2012-08-07 23:51:33

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

Poszukał wzrokiem Księcia. Czas by było spotkać się przywódcą tego miasta, nie miał za bardzo na to ochoty ale w końcu musiał to zrobić. Poczekał na moment w którym Książę nie będzie akurat z kimś rozmawiał i zgodnie z sugestią Sebastiana przyszedł by się przywitać.

Offline

 

#40 2012-08-09 00:23:12

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

John Taylor
Great American Music Hall - Downtown (8a)



Spotkał Księcia tylko raz, ale to wystarczyło, aby dać mu koszmary, które go trzymały przez dni. Co jeśli są gorsze wampiry? Ten jeden wampir powodował strach, który odczuwali wszyscy wokoło.
- Witam, panie Taylor. - odezwał się do Johna przerywając rozmowę z jakimś innym wampirem, który odszedł widząc, że Luis zmienił cel rozmowy. Przenikliwe spojrzenie Księcia wręcz wyrywało myśli Toreadora z jego głowy.

Seraphim Angelo
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Ach, jest cudownie. Przynajmniej na razie. Nie mogę doczekać się co nam zaserwujecie na główne danie. - powiedział uśmiechnięty Sebastian. Dobrze się bawił, ale on był taką osobą, która znajdzie sobie zajęcie. Szczególnie kiedy było tyle wampirów wokoło.

Offline

 

#41 2012-08-09 00:32:53

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

Chciał odejść najszybciej jak to było tylko możliwe. Ledwo wzbraniał się od ucieczki. Trzeba było załatwić sprawę jak najszybciej. Nie miał ochoty spędzić więcej czasu w towarzystwie księcia niż wymagała tego sytuacja.
- Witam panie Argüello. Pozwoli pan, że przejdę do sedna sprawy, nie chcę marnować pańskiego cennego czasu. Chciałem się dowiedzieć czy w końcu mogę nazywać się pełnoprawnym Spokrewnionym. W końcu wykonałem ostatnie powierzone mi zadanie...

Offline

 

#42 2012-08-09 00:33:48

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

Spojrzał w oczy starszemu wampirowi z uśmiechem -To magnificamante! Cieszy mnie to.- pokiwał głową po czym dodał -A jak tam wasz klub, signore Melmoth? Jak słyszałem dalej uczęszczają tam wyłącznie wybrani. W tym miesiącu zamierzacie kogoś zaprosić czy wystarczą wam stali klienci?- zapytał z nieco szerszym uśmiechem niż powinien, ale miało to zobrazować subtelnie Sebastianowi w jakiej jest teraz sytuacji.

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2012-08-09 02:40:15)

Offline

 

#43 2012-08-09 02:28:34

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

John Taylor
Great American Music Hall - Downtown (8a)



- Chcesz zostać Ancillae? - zapytał. William mówił coś o starych nazwach, którymi Starsze wampiry lubią używać. Ancillae był jednym z nich. Aktualnie był Nowicjuszem, świeżym wampirem, który nadal był pod skrzydłami swego Sire. Ancillae to był kolejny "poziom". Wampir, który wychodzi spod skrzydeł innego wampira właśnie się tak nazywał. - Zatem powiedz mi o Tradycjach, które rządzą naszym społeczeństwem.

Seraphim Angelo
Great American Music Hall - Downtown (8a)



Twarz Sebastiana nie zmieniła się. Nadal był uśmiechnięty i uradowany, mimo pytania Angelo o jego klub.
- Oczywiście, że tylko wybrani. Nie chcemy, aby jakiś obślizły serpente był na imprezie, prawda? Zastanawiam się cały czas nad zaproszeniem nowych osób, ale nie robię tego sam. Inni mogą mi polecić kogoś. Przyjaciel przyjaciela jest moim przyjacielem.

Offline

 

#44 2012-08-09 02:49:21

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

Pokiwał głową na jego słowa -Ciekawe, ciekawe. Macie już kogoś na oku signore Melmoth? Widziałem, że rozmawialiście z mnóstwem innych Spokrewnionych, więc ktoś pewnie otrzyma niebawem zaproszenie.- ciągnął dalej tą głupią dyskusję, w razie czego był gotów prosto z mostu postawić mu ultimatum.

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2012-09-25 00:06:49)

Offline

 

#45 2012-08-09 11:31:36

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Ostatni Koncert

- Jest sześć tradycji. Pierwszą z nich jest maskarada, nie ujawniamy ludziom kim naprawdę jesteśmy. Drugą jest tradycja domeny, nakazuje ona szacunek wobec właścicielowi domeny, tym którzy się na niej znajdują. Trzecia to tradycja progenitury, spokrewniać można tylko za zgodą Starszego. Czwarta to tradycja opieki, zobowiązuje ona do opieki nad swoimi tworami. Stwórca ponosi odpowiedzialność za czyny swego Childe dopóki nie wypuści go spod swych skrzydeł. Piąta to tradycja gościnności, przybywając do nowego miasta należy przywitać się z rządzącym tam wampirem. Tradycja szósta to tradycja destrukcji. Nie wolno niszczyć innych spokrewnionych bez zgody Starszego. Jest jeszcze tradycja Elizjum, jest to neutralny teren na którym zabronione jest używanie przemocy oraz Lextalionis zasada mówiąca o tym, że ci którzy łamią tradycje zostaną zniszczeni.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
boĂŽtes de vitesses manuelles