Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#46 2014-03-18 19:10:58

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Ice Palace Studios - Omni - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Zatem dużo nie mam do zaoferowania, panie Carter. Walter był kandydatem na mojego ghoula w fałszywej firmie Lighthouse, którą stworzyłem tylko do tego celu - znalezienia odpowiedniej osoby na ghoula. - Jack pamiętał dużo rzeczy oznaczonych Lighthouse, które miały stare daty, przynajmniej pół roku wstecz. Wszystko wskazywało, że tam pracuje. - Firmę zamknąłem, wybrałem inną osobę, a Walterem przestałem się interesować.

Offline

 

#47 2014-03-18 20:07:46

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Jack Carter

Kiedy po raz ostatni miał Pan z nim styczność i czy pamięta Pan może coś istotnego z tych spotkań? Wskazówki, gdzie Petersburg może teraz przebywać lub czym się zajmować?

Offline

 

#48 2014-03-24 21:00:36

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Ice Palace Studios - Omni - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Kilka miesięcy temu, kiedy zamykałem firmę. Mogę co najwyżej panu podać adres zamieszkania Petersburga. Od tamtego czasu nie miałem z nim żadnego kontaktu.

Offline

 

#49 2014-03-24 22:04:33

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Jack Carter

Carter już wiedział, że rozmowa z Dietrichem nic nie da. Kolejna stracona godzina tej nocy.
Ostatnie pytanie z mojej strony. Czy Petersburg mówił cokolwiek o swojej rodzinie?

Offline

 

#50 2014-03-24 23:43:49

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Ice Palace Studios - Omni - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- O swojej rodzinie? - spojrzał na niego troszkę zaciekawiony. - Hmm, z tego co pamiętam, to Petersburg przyjechał z innego miasta i mówił coś o bracie. Niestety niezbyt pamiętam. - zaczął się zastanawiać. - Musiałbym sprawdzić dokumentację ze starej firmy.

Offline

 

#51 2014-03-24 23:58:32

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Jack Carter

Mężczyzna, którego szukam ja i Szeryf Dixon jest prawdopodobnie spokrewniony z panem Petersburgiem. Mamy podstawy podejrzewać, że zdążyli się już ze sobą skontaktować. Ile czasu zajęłoby sprawdzenie tej dokumentacji?

Offline

 

#52 2014-03-25 00:01:18

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Ice Palace Studios - Omni - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Muszą to zrobić księgowi, a część, która się tym zajmuje teraz śpi. Jutrzejszej nocy bym posiadał te informacje. Nie chce tworzyć niepotrzebnych pytań w głowach podwładnych dlaczego po północy potrzebuje dokumenty tego jednego pracownika. Jeszcze się okaże, że złamał prawo i będzie trop w moją stronę. Rozumiemy się, panie Carter?

Offline

 

#53 2014-03-25 00:12:18

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Jack Carter

W pełni. Moim zadaniem jest zbieranie tropów, nie tworzenie nowych. - Carter zaczął zbierać się do opuszczenia tego miejsca o specyficznej aurze - Proszę kontaktować się jutro z Szeryf Dixon. Z mojej strony to wszystko Panie Dietrich.
Jeśli tylko mężczyzna wykazał inicjatywę, Carter ścisnął jego dłoń i skierował się do wyjścia. Kolejnym, i ostatnim, punktem dzisiejszego dochodzenia był Klub (chociaż słowo "burdel" bardziej pasowało) Dority Rodriguez.

Offline

 

#54 2014-03-25 00:34:02

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Sinner's Club - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Sinner's Club
http://i.imgur.com/FLOGj5U.jpg



Muzyka

Jack zajechał do jednego z największych przybytków w całej Florydzie - Sinner's Club. Motto "Where you can sin and nobody will tell" było wyraźnie widoczne tuż pod świecącym neonem nazwy klubu. Wszedł do środka i od razu skręcił w prawo. Otóż klub był podzielony na dwie części, które łączyły się z tyłu i z przodu. Lewa strona klubu miała męskich striptizerów, kelnerów, barmanów, a prawa stroną kobiecy wariant. Nie był to gay bar, ale osoby z inną seksualnością mogły bez problemowo siedzieć sobie po której stronie by chcieli. Nikt nie będzie im wytykał palcami. Sam klub posiadał, oprócz wybiegów, to jeszcze loże, które były dość publiczne, ale także prywatne pokoje dla osób, które chciały dobrze się bawić, z dala od oczu innych. Żadnych kamer, tak obiecywały napisy. Chodziły też słuchy o specjalnych ofertach dla stałych klientów w formie jeszcze bardziej prywatnych pokoi na piętrze klubu, gdzie tylko za zaproszeniem można wejść. Nie był to jednak cel Jacka, on szedł na tył klubu. Po drodze nawet widział miłe dla ciała widoki, jak urodziny jakiegoś klienta, który musiał zlizać bitą śmietanę z cycków striptizerki. Na tyłach budynku były wejścia do tych prywatnych pokoi oraz wejście do VIPowej części klubu. Za zasłoną miała czekać szefowa klubu, ale przed stali ochroniarze, którzy zatrzymali Jacka.
- Imię? - zapytał chłodno trzymając notes w ręce, gdzie pewno były zapisane osoby, które mogą wejść.

Offline

 

#55 2014-03-25 00:45:23

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Jack Carter

Barry Bonds. - padło imię baseballisty z Pittsburgh Pirates - Nie ma mnie zapewne na tej liście co trzymasz, więc od razu powołam się na Karle Dixon.

Offline

 

#56 2014-03-25 00:55:32

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Sinner's Club - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



Ochroniarz spojrzał na swojego kolegę i powiedział, aby przekazał szefowej. Nie musiał długo czekać na odpowiedź i mógł wejść. W części VIPowskiej dokonywała się masa najróżniejszej dekadencji i fetyszów, które wampiry lub ich ghoule chciały wykonywać. Tutaj wstyd nie istnieje, dlatego niektórzy nawet nago chodzili, w tym właścicielka. Dorita stała przed ogromnym czerwonym łóżkiem. Zapraszała Cartera uwodzicielskim uśmiechem.
- Witam w moim klubie, panie Bonds. - po czym usiadła sobie na łóżku. - Mało tutaj takich siłaczy jak pan.

Offline

 

#57 2014-03-25 01:06:09

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Jack Carter

Nie sposób było nie obejrzeć się za którąś ze striptizerek, nie rzucić okiem w stronę jakiegoś biustu, nie sposób było też nie patrzeć na Dorite, gdy do Ciebie mówiła. Brak przyśpieszonego oddechu, bicia serca, o innych reakcjach czysto fizycznych nie wspominając był niewątpliwym plusem w tej całej rozpuście, ale to co się działo w głowie każdego, kto wchodził do Sinner`s Club... Carter mimo wszystko starał się być, albo chociaż udawać opanowanego, w pełni skupionego na swoim zadaniu, a nie wszędobylskiej goliźnie i rozpuście dookoła.
Za to pełno innych osób. Na przykład ta dwójka. - pokazał jej zdjęcie z domu Petersburga - Przyjrzyj się uważniej. Rozpoznajesz któregoś?

Offline

 

#58 2014-03-25 01:11:40

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Sinner's Club - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc



Przyjrzała się zdjęciu, po czym spojrzała na Cartera z małym uśmiechem.
- Wydają mi się ich twarze znajome. - przełożyła nogę na nogę i pomachała lekko zdjęciem. - Co dasz w zamian za informacje, mojej biednej osobie?

Offline

 

#59 2014-03-25 12:23:18

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Jack Carter

Co powiesz na trochę ciuchów? - zripostował szybko, doskonale wiedząc, że ta drobna złośliwość nie zostanie odebrana źle - Co byś chciała?

Offline

 

#60 2014-03-25 17:17:08

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jack Carter

Jack Carter
Sinner's Club - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc



- Przysługę. Wątpię, aby imię, które podałeś było twym prawdziwym, szczególnie, że powołujesz się na panią Szeryf. Prawdopodobnie pomagasz w jakimś śledztwie. Zatem mogę założyć, że jesteś jakimś detektywem, prawda? - spoglądała z diabelskim uśmieszkiem, jakby wiedziała więcej niż Carter by tego chciał.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Stawiszyn usuwanie adblue