Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#46 2012-08-24 20:30:19

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



- Dziękuje ci, Christopherze. Naprawdę interesujące informacje. Szkoda, że nie udało ci się pokonać tego wampira. Chciałbym się dowiedzieć co po nim pozostanie, ale pewno zostanie popiół. Wiedza o tych rzeczach to głównie legendy i plotki, a te należy sprawdzać. Powiedź mi zatem, co masz zamiar teraz zrobić? - zapytał popijając kawę.

Offline

 

#47 2012-08-24 23:57:17

 Lysthor

Obserwator

9023972
Skąd: Jerozolima
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 83

Re: + Akta - Christopher Vandert

- Najlepszym rozwiązaniem będzie teraz dla mnie odszukanie osób, które mają taką samą misję jak ja. Być może jakaś organizacja lub stowarzyszenie. Jestem pewien, że coś takiego istnieje. Nie wierzę, że przez wieki ludzie samotnie walczyli z sługami Szatana. Może wie coś profesor na ten temat ?

Offline

 

#48 2012-08-28 01:00:35

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



- Obawiałem się tego. Miałem nadzieję, że będziesz bardziej zainteresowany poszukiwaniem wiedzy niż eksterminacją. Każdy wybiera swoją przyszłość. - profesor zrobił głęboki wydech. Chwilę pauzy, aby się dobrze zastanowić. - Istnieje pewne stowarzyszenie, które działa w dobrej wierze ratowania ludzkości przed potworami, które ukrywają się w ciemnościach. Dołączenie do nich może zmienić twój światopogląd całkowicie. Jesteś tego pewien? - zapytał Oliver ze smutkiem w głosie. Miał nadzieję na inny tok wydarzeń.

Offline

 

#49 2012-08-28 21:53:48

 Lysthor

Obserwator

9023972
Skąd: Jerozolima
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 83

Re: + Akta - Christopher Vandert

Pokiwał spokojnie głową z bardzo poważnym wyrazem twarzy, a następnie zwrócił się do profesora Westa.

- Jestem tego pewien, profesorze. Właśnie taką drogę chcę objąć, by bronić nieświadomych ludzi przed czającym się złem w objęciach cieni. Co do wiedzy... jej zawsze będę poszukiwał. Jest równie potężną bronią przeciwko nadnaturalnym co butelka z wodą święconą. Zawsze chętnie się podzielę nowymi informacjami, które zdobędę.

Ostatnio edytowany przez Lysthor (2012-08-30 18:49:55)

Offline

 

#50 2012-08-30 20:47:21

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



- Dobrze. - spojrzał na swoje dłonie, którymi się cały czas bawił. Nie podobała mu się decyzja Christophera. - Wyjdź z mojego biura. W bibliotece jeszcze będzie pewien starszy mężczyzna, człowiek sutanny, Richard de Molay. Porozmawiaj z nim. - było to jak patrzenie na dorastające dziecko, które wyprowadzało się od rodziny.

Offline

 

#51 2012-08-31 14:21:38

 Lysthor

Obserwator

9023972
Skąd: Jerozolima
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 83

Re: + Akta - Christopher Vandert

- Dziękuję za informacje. Miłego dnia i do zobaczenia.

Następnie odłożył puste naczynie po kawie, wstał i odstawił krzesło na miejsce. Sięgnął po płaszcz z wieszaka i wyszedł z biura. Od razu nie poszedł do Richarda de Molay. Najpierw wyszedł z budynku by zapalić papierosa. Sprawdził godzinę kiedy się zaciągał po raz ostatni. Zgasił, a potem wyrzucił do śmietnika niedopałek. Wszedł z powrotem do budynku i poszedł do osoby, z którą chciał porozmawiać.

Offline

 

#52 2012-09-02 00:22:10

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



Profesor pożegnał się z Christopherem. Łowca usłyszał smutek, który się pojawił nie tylko w jego głosie, ale w postaci wydechu, gdy zamykał za nim drzwi. Christopher zaczął szukać opisanego mężczyzny. Długo nie musiał. Starszy człowiek w sutannie przeglądał właśnie księgę o słowiańskich legendach. Kiedy Christopher podchodził, to mężczyzna zamknął książkę z hukiem i odłożył na miejsce. Vandert prawie podskoczył. Miał zacząć rozmowę, ale ksiądz go wyręczył.
- Witam, panie Christopherze. Słyszałem o panu, ale nie miałem przyjemności. Richard de Molay. - odezwał się z uśmiechem do niego. Czuł od niego taką miłą aurę, rodzicielską wręcz.

Offline

 

#53 2012-09-02 19:31:42

 Lysthor

Obserwator

9023972
Skąd: Jerozolima
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 83

Re: + Akta - Christopher Vandert

Odwzajemnił się pogodnym uśmiechem w stronę księdza i odpowiedział.

- Witaj Ojcze. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Następnie wyciągnął do starszego mężczyzny dłoń by skwitować znajomość.

- Mam nadzieję, że same dobre rzeczy. Ja w delikatnej sprawie. Może przejdziemy do bardziej prywatnego pomieszczenia ?

Uśmiechnął się ponownie w czasie wypowiadania pierwszego zdania. Jego słowa jak zwykle były pełne spokoju.

Ostatnio edytowany przez Lysthor (2012-09-02 19:33:27)

Offline

 

#54 2012-09-03 20:23:12

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



- Oczywiście. - powiedział dalej mając na twarzy ten ojcowski uśmiech. Zaprowadził Christophera do jednego z pokoju gier, gdzie ludzie mogli w spokoju i ciszy zagrać w jakąś grę planszową. Tłumiony dźwięk nie tylko powodował, że żaden głośny dźwięk nie wejdzie, ale też że nie wyjdzie. Czytelnicy mogli spokojnie czytać, a osoby grający w gry planszowe krzyczeć do woli. Jak się okazało, ksiądz miał klucz, więc byli sami i nikt im nie przeszkodzi.

- Powiedz mi, czy słyszałeś o moim stowarzyszeniu? - zaczął kiedy tylko usiedli. Oczywiście Christopher nie wiedział o czym mówi Richard de Molay. - Należę do Inkwizycji, zwanej także Stowarzyszeniem Leopolda. Istniejemy od czasów średniowiecza i nie przestaniemy istnieć dopóki zło tego świata nie zostanie zniszczone. Pewno wiesz o czym mówię, prawda?

Offline

 

#55 2012-09-03 23:43:42

 Lysthor

Obserwator

9023972
Skąd: Jerozolima
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 83

Re: + Akta - Christopher Vandert

- Domyślałem się Ojcze, że podobne stowarzyszenie istnieje. Jakaś grupa, który walczy z istotami nadnaturalnymi, lecz nazwy te słyszę pierwszy raz. Zostałem skierowany tutaj przez osobę dzięki, której siedzę tutaj teraz z Ojcem. Jestem byłym wojskowym. Od pewnego wydarzenia na jednej z misji w Iraku sporo się zmieniło w moim życiu... Od tamtego czasu podążam drogą łowcy by tępić Sługi Szatana, które chodzą po bożym świecie.

Ostatnio edytowany przez Lysthor (2012-09-03 23:45:53)

Offline

 

#56 2012-09-08 21:43:56

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



Starszy mężczyzna się uśmiechnął. Spojrzał ponownie w oczy Christophera.
- Zatem to była wola boża. - powiedział z nadzieją w głowie. Był trochę uradowany z jakiegoś powodu. - Też ciebie nie rozpoznałem, panie Christopherze. - nie rozpoznać? Czyżby? - Tamten moment był ogromnym przeżyciem dla ciebie. - odezwał się i zbliżył się. Christopherowi zaczęło świtać. Czyżby tamten ksiądz, to był on? - Bóg mnie cię zesłał chłopcze. Uratował wtedy twoje życie, abyś mógł dołączyć do Inkwizycji.

Offline

 

#57 2012-09-08 22:58:49

 Lysthor

Obserwator

9023972
Skąd: Jerozolima
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 83

Re: + Akta - Christopher Vandert

Vandert otworzył szerzej oczy. Spoglądał spokojnie na starca o ojcowskiej naturze. W życiu by nie zapomniał tego wieczoru kiedy pierwszy raz miał styczność z istotą nadnaturalną. Od razu sobie przypomniał jak jeden z jego ludzi był rozszarpywany przez tego potwora. Na jego twarzy pojawił się ból, spowodowany wspomnieniami. To na pewno musiał być on. Przecież nikogo innego w pobliżu nie było, a tym bardziej księdza. Ochłonął po pewnej chwili i podniósł powoli opuszczoną głowę. Nie mógł pozwolić by coś mogło go złamać. Pokiwał głową do starszego mężczyzny i odpowiedział.

- A więc, Wola Boska. Tak, zgadza się. Chciałbym dołączyć do Inkwizycji.

Offline

 

#58 2012-09-10 18:26:45

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



- Zatem, mam dla ciebie test. - odezwał się ksiądz i zbliżył się do Christophera. - W mieście działa Inkwizytor. Chciałbym, abyś wyruszył do niego, z moim błogosławieństwem, i pomógł mu w nocy rozprawić się z grupką potworów, które odnalazł. Czy jesteś na to gotów?

Offline

 

#59 2012-09-10 20:58:33

 Lysthor

Obserwator

9023972
Skąd: Jerozolima
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 83

Re: + Akta - Christopher Vandert

Łowca odpowiedział głosem pełnym spokoju i opanowania.

- Tak Ojcze, jestem gotów. Gdzie znajdę Inkwizytora, któremu mam pomóc ?

Offline

 

#60 2012-09-15 23:49:25

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Christopher Vandert

Christopher Vandert
San Francisco Public Libary - Civic Center (8f)



- Ma na imię Robert. Sam go wychowywałem, nie ma nazwiska. Bardzo zagorzały boży sługa. Znajdziesz go tutaj. - zapisał Christopherowi adres. - Pewno będzie chciał od razu ruszyć z tobą w bój, więc się przygotuj. Będzie czekał.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com worldhotels-in.com