Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2012-07-11 20:03:07

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



Gdy to wszystko robił, reszta chłopaków przeklinała pod nosami. Udało mu się zaprosić laskę do swojego samochodu, jeszcze trochę i do jego mieszkania wejdzie. Jak wchodziła, to zauważył, że nie ma pierścionka na dłoni. Chyba los mu sprzyjał.
- Chciałam spytać. Nie wygląda pan na mechanika. Panie?

Offline

 

#17 2012-07-11 20:27:57

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Jason Hart

Obchodząc samochód uniósł rozłożone ręce niewinnie patrząc na chłopaków. Przecież tylko podwoził ją na miasto. Mimo to uśmiechnął się lekko pod nosem.

- Może dlatego, że przede wszystkim jestem kierowcą. Niczym więcej, niczym mniej - stwierdził - i zwykle tak się do mnie ludzie zwracają.. ale dla pani - z uśmiechem zniżył głos do teatralnie konspiracyjnego szeptu - myślę, że mogę zrobić wyjątek. Mam na imię Jason.

Przekręcając kluczyk w stacyjce obudził do życia potężny silnik V8. Spod maski wydobył się niski stały pomruk, potencjometry deski rozdzielczej rozbłysły w cieniu jaki rzucał na auto warsztat. Płyta w odtwarzaczu załączyła się automatycznie i z głośników popłynął się głos Polly Jean Harvey. Nieopodal zakładu Travisa był wjazd na autostradę. Jason przez chwilę kołował przy warsztacie po czym skręcił w lewo, wjechał na uliczkę i ruszył w stronę Downtown.

Offline

 

#18 2012-07-11 21:35:06

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



Uśmiechnęła się do niego. Szczerzy, miły uśmiech.
- Proszę mi mówić Elsa, Jason. Bycie kierowcą to z zawodu, czy twoja pasja? - zapytała zapinając pa. W jej głosie słyszał nutkę zaintrygowania tajemniczym kierowcą.

Offline

 

#19 2012-07-11 21:56:57

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Jason Hart

- Miło mi. Odnośnie pytania: i jedno i drugie. Można więc chyba powiedzieć że mam to szczęście, że mogę robić to co umiem i to co lubię.. Czego chcieć więcej?
Wjechali na autostradę. Kierowca zwiększył obroty silnika. Jechał równo, miarowo, bez brawury. Był profesjonalistą, nie kretynem. Nie musiał nikomu imponować. Zerknął w lusterko, wyminął dwa samochody i zjechał na środkowy pas. Wskazówka licznika powoli dobiła do 80 mil na godzinę.

Offline

 

#20 2012-07-11 22:09:58

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



- Mężczyzna, któremu się powodzi. Hmm. - spojrzała przez okno. Przyglądała się przez chwilę budynkom. - Poza samochodami interesujesz się jeszcze czymś? Muzyka? Filmy? Kobiety?

Offline

 

#21 2012-07-11 22:41:34

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Jason Hart

Kierowca tak jak nie czytał zbyt wielu książek, tak nie był zagorzałym kinomanem jeżeli już o to chodzi. Podobał mu się film Bullitt czy Vanishing Point ale to było dawno temu. Praktycznie nigdy nie chodził na filmy w których jeździł ale czasami, po tym jak skumał się ze scenarzystami - jedynymi oprócz niego facetami niemającymi na planie nic do roboty przez niemal cały dzień - czytał książki na których były oparte. Z nudów. No, lubił sceny pościgowe z Ronina - większość z nich kręcił Travis.

- Hmm muzyka. Muzyka jest ważna. Coś jak.. Marsylianka prowadząca lud Francji na barykady.
Nie to, żeby szczególnie interesował się historią Francji. Po prostu przypomniał sobie fragment audycji radiowej jaki niedawno usłyszał. Zanim nie znalazł w schowku płyty której szukał. Ot, drobna dygresja.
- Odpowiednia muzyka potrafi wykrzesać z człowieka więcej niż by się wydawało, może uskrzydlić, natchnąć. Odrobina fantazji przydaje się i na drodze - stwierdził zerknąwszy na aktorkę.
Znów skupił wzrok na drodze. Kwestię kobiet celowo przemilczał. Zastanawiał się, czy Elsa sama pociągnie ten wątek dalej..
Właściwie zastanawiał się też, czy sam chciałby aby to zrobiła..

Offline

 

#22 2012-07-11 23:14:03

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



- Interesujące. - chyba ją "stracił". Może ruch klasyczny był błędnym? No nie był dobry w te klocki z uwodzeniem. - A filmy? Widziałeś jakieś filmy akcji? Skoro jeździsz samochodem, to pewno oglądasz.

Offline

 

#23 2012-07-11 23:40:21

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Jason Hart

Kierowca wiedział, że mógłby spróbować sięgnąć swoją intuicją w dalsze losy tej rozmowy. Uprzedzić pytanie, uprzedzić odpowiedź. Skontrować ripostę zanim się pojawi. Może odrobinę nawet go to kusiło. Z drugiej strony.. Czasami ta umiejętność była szalenie przydatna, czasami ratowała skórę, ale generalnie w kontaktach interpersonalnych chyba wolał element zaskoczenia. Przynajmniej póki co. Chociaż..

- Nie, raczej nie. Chyba wolę rzeczywistość od ekranu - odparł.
Po chwili zapytał.
- A ty? Zdarza ci się oglądać filmy w których grasz?

Jason generalnie nie przepadał za gwiazdami. Przerost formy nad treścią. Na ich sukces przeważnie pracowały całe sztaby realizatorów. Tylko po to, żeby potem jeden z drugim traktował wszystkich innych ludzi jak śmieci. Wprawdzie Elsa przynajmniej na pierwszy rzut oka wydawała się inna, to jednak Kierowca postawił na dystans. Normalnego człowieka wśród tych wszystkich aktorów ze świecą szukać..

Offline

 

#24 2012-07-11 23:56:34

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



- Oczy... w którym momencie wiedziałeś, że gram w filmach? Wizytówka mnie zdradziła? - zapytała zaintrygowana. Zadała pewno to pytanie, bo Jason nie zachowywał się, jakby był przy jakiejś gwieździe srebrnego ekranu. Ba! Jakby rozmawiał z ledwo poznaną kobietą. To zainteresowało kobietę. Kiedy wiedział, że grała w jakiś filmach.

Offline

 

#25 2012-07-12 00:17:51

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Jason Hart

- Fakt. Nie da się ukryć, że wizytówka stanowiła dość jednoznaczną informację - roześmiał się lekko - wciąż jednak jestem ciekawy jak na to patrzysz - przypomniał.
Tego ostatniego naprawdę był ciekaw.

Offline

 

#26 2012-07-12 00:22:20

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



- Hmm. Jeśli chcesz wiedzieć, to lubię patrzyć na filmy w których gram. Dużo osób pracuje nad efektem końcowym. Gdyby byli sami aktorzy, to nie byłby film, a teatr, a nawet wtedy ma się kogoś za sceną.

Offline

 

#27 2012-07-12 00:40:03

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Jason Hart

Coś takiego.. pomyślał Jason. Coś jakby kupić paczkę Lucky Strike'ów i ze zdziwieniem stwierdzić, że trafiło się na tego legendarnego z Mary Jane.

- Bardzo.. - przez chwilę szukał jakby odpowiedniego słowa - skromne podejście - stwierdził z nieukrywaną aprobatą w głosie - Większość ludzi ma zbyt słaby charakter, żeby sława lub pieniądze, a tym bardziej i to i to razem wzięte, nie uderzyły im do głowy.
Powiedział dokładnie to co myślał. Z reguły mówił to co myślał. W przeciwnym wypadku raczej trzymał język za zębami.

Offline

 

#28 2012-07-12 00:45:11

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



- Pewno odziedziczone po rodzicach. Miałam ojca zajmującego się biochemią, a matka była publicystką. Poszłam bardziej w jej kierunek. A z czasem zrozumiałam, gdzie moja pasja siedzi, a była to gra aktorska. Z teatru na srebrny ekran. Od kiedy wiedziałeś, że samochody to twoja pasja?

Offline

 

#29 2012-07-12 01:01:12

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Jason Hart

Sam chciałbym to wiedzieć pomyślał Kierowca. A może nie chciałbym..

- Hmm chyba od zawsze - stwierdził nie tyle wymijająco, co raczej zgodnie ze swoimi przypuszczeniami - każdy rodzi się z jakimś talentem, niektórzy zapewne z wieloma. A dla mnie odkąd pamiętam samochody to było właśnie to..
Odkąd pamiętam pomyślał. Trafnie ujęte.

- Hmm pomiędzy teatrem a filmem jest spora różnica.. jakby to nazwać.. klimatu? Z perspektywy aktora?
Z perspektywy widza różnice były raczej oczywiste.

Offline

 

#30 2012-07-12 18:16:13

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Jason Hart

Jason Hart
Auto Center - Bayview (10a)



- Gra aktorska jest bardziej podniecająca. Mamy tylko jedno ujęcie i musimy dać z siebie wszystko. Na planie jest o wiele inaczej. Śmiejemy się, denerwujemy, próbujemy aż do skutku. Wystarczy jeden błąd i powtarzamy. Na scenie tak nie ma. Jest błąd, idziemy dalej. Nie wiem tylko co jest bardziej stresujące. Tu i tam było ciężko. Tylko po nakręceniu filmu ma się więcej w kieszeni.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lukaszsurma.pl/ holowanie warszawa