Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2012-09-15 23:55:02

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Samuel Blair

Samuel Blair
The Salkin Du Borg Group - Financial District (8b)



"Nałogowy palacz" taki napis pojawił się w jego głowie. Zobaczył go w aktach dotyczących Smoking Mana. Tajemniczy osobnik. Według tego co zdobyli z NWO, to Smoking Man nazywa się John Sawyer. Był agentem federalnym dawno temu. Po przejściu do Syndykatu, to wszystkie dane o nim zostały usunięte. Było bardzo mało informacji o nim. Był kilka razy Nadzorcą, ale w Kalifornii jest po raz pierwszy.
- Wejdźmy. - powiedział Samuelowi. Otworzył drzwi do służbowej windy. Musiał teraz całą drogę w dół wytrzymać z smrodem papierosów. Gdy tylko wszedł za starcem, to ten wcisnął kilka guzików. Samuel nie zauważył, ale przecież nie będą trzymać to w tajemnicy, prawda? - Spotkał się pan z swoją siostrą? - zapytał. Wiedzą dużo, ale pytanie: ile to "dużo"?

Offline

 

#17 2012-09-17 20:38:22

ergo

Obserwator

Zarejestrowany: 2012-08-07
Posty: 9

Re: + Akta - Samuel Blair

Najwidoczniej tutaj nie dotarły współczesne przepisy o zakazie palenia w miejscach pracy.
- Jeszcze nie zdążyłem, w nocy dopiero przyjechałem do Frisco panie Sawyer. Niespecjalnie było kiedy. - mruknął trochę rozbawiony. Gdyby jeszcze miał i ją na głowie pieklącą się o kolejne spóźnienie, naprawdę ten poranek byłby dosłownie z piekła rodem.
- Właściwie to liczyłem na możliwość porozmawiania z osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo obiektu w pierwszej kolejności, jednak wnioskując z tego co zostałem poinformowany - nie żyje.

Offline

 

#18 2012-10-01 13:16:47

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Samuel Blair

Samuel Blair
The Salkin Du Borg Group - Financial District (8b)



- Proszę tak do mnie nie mówić, panie Blair. Chyba, że chce pan mieć zemną niezdrową współpracę. Aktualnie jestem pańskim szefem, więc proszę mówić per Nadzorco lub panie Smoking Man. - odezwał się. W głosie było można usłyszeć niezadowolenie. Nie podobało mu się, że nazwał go Sawyer. - O pańskim przydziale porozmawiamy, jak wszyscy będą na miejscu.

->Amalgam

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://schody-granitowe-kmx.pl/ Szamba betonowe Stargard Szczeciński