Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2010-09-17 21:31:32

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

Yuriko Ling
Opuszczone Mieszkanie - Brooklyn



- A tak... oferta przestałą być aktualna kiedy przyjęłaś ofertę. Widzisz... w tym świecie jest coś więcej niż wampiry. Duchy, magowie, wilkołaki i inne maszkary. Ci pierwsi mają najwięcej do powiedzenia jeśli się zorganizują. Tak też zrobili i wybrali kilkunastu śmiertelników. Mieli oni dołączyć do prawdziwego świata lub przepadnąć.

Offline

 

#17 2010-09-20 07:54:59

berengar

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 81

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

I żyjemy nic nie wiedząc o tym drugim dnie tego pieprzonego świata?- westchnęła.- Może wyjaśnisz jeszcze co powinnam wiedzieć o waszej społeczności? Jak jesteście zorganizowani? Kto przewodzi? Cokolwiek?

Offline

 

#18 2010-09-21 22:37:23

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

Yuriko Ling
Opuszczone Mieszkanie - Brooklyn



- Jesteśmy tutaj od wieków, więc znamy sposoby, aby ukrywać swe oblicze przed śmiertelnikami. Czasami zdarzają się wypadki, ale starsze wampiry mają dość znajomości, aby je... naprawić. W mieście najstarszymi wampirami są czołowi członkowie organizacji... nie wszystkich. Najbardziej znany jest Książę Nathaniel Fraymoore i jego Primogen składający się z pięciu starszych wampirów. Oni są mózgiem Invictus, organizacji próbującej nadać ład chaosowi. Jest jeszcze kilka organizacji. Lancea Sanctum z której się wywodzę ma na celu utrzymanie wampirzych Tradycji, czyli świętych zasad, które wampir MUSI przestrzegać. Kult Wiedźmy i Ordo Dracul są dla mnie bardzo mało znane. Wiem, że pierwsi to głównie jacyś magowie, poganie, a drudzy to... no cóż... wywyższeni członkowie naszej społeczności, którzy potrafią się dość dobrze zaadoptować do co chwilę zmieniającego się świata. Jest jeszcze Ruch Kartian, czyli młode wampiry chcące demokracji w naszej społeczności. Prawie nie możliwe, ale słyszałem o miastach rządzących przez Kartian. Są jeszcze VII i Pomiot Beliara, ale nimi się nie interesuj, a raczej zwalczaj. Oczywiście, nie musisz należeć do organizacji, ale należenie do jednej przynajmniej odechce inne organizacje, aby cię pytały czy coś dla nich zrobisz.

Offline

 

#19 2010-09-22 08:21:32

berengar

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 81

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

To się nie dzieje naprawdę, pomyślała. Porabane to jest i to mocno. Spojrzała na swego stwórce. Aż chce się go zapuszkować za te brednie. Tylko..

Spojrzała na ciało leżące na ziemi. Tylko że ja nigdy nie czułam się tak jak w tej chwili, jakby.. jakby jakaś bestia w istocie we mnie żyła. Czy stałam się tym czym on mówi w rzeczywistości? Demonem, pijącym krew potworem, myślącym o zabijaniu? Nie, nie stałam się czymś takim, mam wolną wolę, silną. Nie stanę się podobna im.

- Więc mówisz ze do życ..- zamilkła na chwilę.- do funkcjonowania, potrzebuje krwi? I że za każdym razem jak się budze ją wykorzystuje?

Podeszła do okna, starając sie wypatrzeć gdzie może się znajdować. I obserwować.

- Chyba... wiem to co powinnam na poczatek, czyż nie? Będę musiała polować by przeżyć..

Yuri.. obiecałaś coś składając przysięgę, przy wstępowaniu do policji.. Nie łam jej tak po prostu..

- Jak mam polować?

Offline

 

#20 2010-09-23 20:49:03

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

Yuriko Ling
Opuszczone Mieszkanie - Brooklyn



- Nie musisz wszystkiego naraz wiedzieć... z czasem informacje będą do ciebie dochodzić. Na twoje pierwsze polowanie pójdziemy, spokojnie. Czy chcesz coś więcej wiedzieć o swoim stanie?

Offline

 

#21 2010-09-23 21:29:33

berengar

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 81

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

Jedyne na co było ją stać to zaprzeczyć.

- Chodźmy.. Nie mogę.. się doczekać..

Uśmiechnęła się, udając jednak dobry nastrój. Naprawdę czuła się parszywie.

Offline

 

#22 2010-09-28 23:03:13

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

Yuriko Ling
Ulice - Brooklyn



Wyruszyli na ulice Brooklynu. Nie było na razie nikogo, więc mogli normalnie rozmawiać.
- Z czym najlepiej się czujesz? Rozmowa czy "perswazja" siłowa?

Offline

 

#23 2010-09-30 13:16:37

berengar

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 81

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

Spojrzała na swego stwórce.

- W czym lepiej się czuje? Chyba po równi.. Ale jeśli mam wybierać.. to postawiłabym na siłę. Czemu pytasz?

Offline

 

#24 2010-10-02 23:01:08

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Wampirzyca w Niebieskim

Yuriko Ling
Ulice - Brooklyn



- Otóż drapieżnicy... my, musimy wybrać najlepszy, najbardziej niezawodny i najmniej przyciągający uwagi sposób, aby zapolować. Możemy pić ze zwierząt, ale krew ludzka bardziej nas zasyca. Musisz pić z prawie żadną uwagą postronnych. Świadkowie muszą zostać zabici lub wyprawni z pamięci o zdarzeniu.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wodhavoc.pun.pl