Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


  • Index
  •  » Miami
  •  » + Spotkanie - Zderzenie Mody

#16 2014-03-08 22:46:53

Arne

Obserwator

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 328

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Castor po wyjściu Jacka otworzył szafę za plecami z której wyciągnął swoje słynne ubranie, przełamał Lightsticki w nim i bez skrępowania zaczął się przebierać. Kiedy już to zrobił. Zwrócił się do Ulricha.
- Dobra zabawa cie omija. Uśmiechnął się i wyszedł z pomieszczenia by podziwiać swój klub z balkonu. Gdy akurat zaczynała się godzina w której jak zawsze był puszczany tytułowy kawałek klubu. Czas zjeść. Zszedł po schodach na dół by znaleźć sobie dziewczyny chętne spędzić z nim chwile w pokoju obok balkonu i obok korytarza z windą. Później zostaje tylko czekać na odzew od Rogera, lub na zbłąkaną duszyczkę która będzie miała jakąś sprawę.

Offline

 

#17 2014-03-08 23:02:56

 Niebieskooki

Obserwator

13316793
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 604

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Ostatnimi czasy Urlich zaniedbał zainteresowanie sprawami Camarilli. Musiał znowu wstrzelić się w temat. Zeszedł na dolne piętro End of Line w poszukiwaniu znajomych mu, starszych wampirów. Chodziło o kogoś kto będzie na bieżąco. Chciał się dowiedzieć jak się mają sprawy z Sabbatem? Coś się szykuje?

Offline

 

#18 2014-03-09 00:02:36

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Jack
End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc



->Spotkanie

Urlich van der Berg
End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



- Guten tag, Herr Van der Berg i Herr Reitar. - usłyszał Urlich. Znajomy głos starszego wampira, Dietricha. - Rzadko tutaj bywacie, meine Freunde. Przyszliście zaciskać więzi w społeczeństwie czy szukacie czegoś innego? - powiedział z małym uśmiechem. Szybko zrozumiał, że bardziej to drugie. - Ach, czyżby informacje? Powiedzcie cóż takiego?
- Sabbat. Ostatnie noce wydają się niezbyt spokojne.
- Ależ, mein Freund, każda noc jest niespokojna w Miami. Co dokładnie potrzebujecie?

Castor
End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



Castor myślał, że tej nocy sobie wreszcie odpocznie. Przecież wysłał Rogera na misje! Tego biedaka do Księcia! Wreszcie miał mieć spokój i się napić. Po pierwszym spożyciu, wrócił do właściwej części Elizjum, aby być przywitanym przez Klaudine. Ta kobieta była przeciwieństwem Castora, jeśli chodzi o aktywność. Primogen wolał odpoczywać, być leniwym ile się da, a Klaudine kochała ruch, ciągłe nowe miejsca, osoby, a na dodatek głośno mówiła o działaniu, aby zawęzić klany Ventrue i Toreador.
- Witaj, Castorze. Mogę zapytać czemu cię nie było przez pewien czas w Elizjum? Rzadko opuszczasz własny dom. - powiedziała z miłym uśmiechem.

Offline

 

#19 2014-03-09 00:21:24

Arne

Obserwator

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 328

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Dajcie mi odpocząć w końcu! Cholera, zachciało im się "ożywiać" - pomyślał widząc Toreadorke.
- O, witaj Klaudine. Chodź usiądziemy. Ruszył do wolnej sofy w kącie pomieszczenia i usiadł wykładając nogi na podnóżku. - Raoul mnie wyciągnął, mimo tego że strasznie mi się nie chciało... a teraz pewnie gdzieś odkrywa nowe poziomy haju.

Ostatnio edytowany przez Arne (2014-03-09 00:22:31)

Offline

 

#20 2014-03-09 11:42:31

 Niebieskooki

Obserwator

13316793
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 604

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

-   Niektórzy narzekają na podróże przez stany okupowane przez Sabbat, myślisz że ci kretyni znowu coś szykują? To by nie było dziwne zresztą...

Offline

 

#21 2014-03-09 19:45:27

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Urlich van der Berg
End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



- Nie powinieneś wierzyć wszystkiemu co słyszysz na ulicy, Herr Van der Berg. Co jeśli to jest ohydna propaganda drugiej strony? Ach, co ja mówię? Przecież to Sabbat, oni nie wykorzystują intryg, a jedynie brutalną siłę, czyż nie? - Ostatnie zdania wypowiedział z nutą sarkazmu. - Ten ich Arcybiskup nie trzyma ich za gęby siłą, a intelektem. Próbuje wywołać wilka z lasu, sprawdzić kto z nas jest najsłabszy i zaatakować. W ten sposób osiągnie swój blitzkrieg.

Castor
End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



- Za dużo spędzasz czasu z tym szaleńcem, Castorze. Jeszcze cię wciągnie w jakieś problemy. Policja z chęcią łapie ćpunów, a wydanie Raoula przez jednego z jego pucharów pewno będzie im na rękę. - spojrzała w stronę trójki Ventrue. - Powinieneś zaprzyjaźnić się z osobami, które dobrze chodzą ubrani. Mają smykałkę do interesów i polityki. Raoul ma smykałkę do narkotyków. - zażartowała sobie na koniec.

Offline

 

#22 2014-03-09 19:57:14

 Niebieskooki

Obserwator

13316793
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 604

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

- Ha! Może jednak nie powinniśmy przeceniać zdolności tych szaleńców, wszyscy wiemy jakie metody stosują sabatnicy. W każdym razie mogą sobie próbować, i tak się przez nas nie przebiją

Offline

 

#23 2014-03-09 19:57:48

Arne

Obserwator

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 328

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

- Tak, tak, powinniśmy zacieśniać z nimi relację. A najlepiej ubraną osobą jestem ja. Zamachał nogami na boki. - A jak tobie mijała dzisiejsza noc zanim zaczęliśmy rozmawiać?

Offline

 

#24 2014-03-09 20:05:13

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Urlich van der Berg
End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



- Mogą. Przy okazji, miałbyś czas mi pomóc? Potrzebuje osoby, która pójdzie kolejnej nocy na bankiet. Właściciel kliniki, na imprezie charytatywnej? Gospodarz zyskałby dużo plusów. Wystarczy, że się pojawisz. Przedstawisz kilku osobom, a następnie znikniesz. Nikt nie będzie oczekiwał, że będziesz tam cokolwiek jadł, Herr Van der Berg.

Castor
End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



- Ach, dowiedziałam się, że nowy klub otwierają i już mają zarezerwowane miejsca na najbliższe pięć tygodni. - spojrzała z uśmiechem. Castor wiedział o czym mówi kobieta. Nie był to nowy klub, a stary z nowym wyglądałem i nazwą. Tym razem będą się nazywać Cameo, a już chodzą głośne plotki, które są bardzo przychylne dla tego przybytku w South Beach.

Offline

 

#25 2014-03-09 20:07:11

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Castor
Roger Morris

End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



Zanim Castor mógł odpowiedzieć, to podszedł do niego Roger Morris. Daleko z tyłu stał Raoul Duke, który po prostu ruszył w swoim kierunku.
"Do wszystkich" odpowiedział tajemniczo Morrisowi Raoul.

Offline

 

#26 2014-03-09 20:14:45

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

- Ach... Witam, witam. Chyba w niczym wam nie przeszkodziłem? Przynajmniej mam taką nadzieję... Jeśli tak to najmocniej przepraszam.
Roger uśmiechnął się promiennie.
- Można? - zapytał wskazując na wolne siedzisko.

Offline

 

#27 2014-03-09 20:17:39

Arne

Obserwator

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 328

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

- O, Roger! Witaj, siadaj i nie przeszkodziłeś. Zwrócił się do Klaudine - Hm, może też odwiedzę ten "nowy klub". Teraz przeniósł swoją uwagę na karła.

Offline

 

#28 2014-03-09 20:19:33

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

Castor
Roger Morris

End of Line - South Beach - Miami Beach
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



Klaudine oczywiście miło się przywitała z Rogerem.
- Mogłabym ci dać zaproszenie na jutrzejszą noc, wielkie otwarcie. - bardziej to zabrzmiało, jak "mogę ci dać, ale..."

Offline

 

#29 2014-03-09 20:24:15

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

- Widzę dyskusja krąży wokół przyjemnych tematów. O jakim klubie mówicie?
Rozsiadł się wygodnie i zaczął lustrować pozostałych Toreadorów spojrzeniem, uśmiechając się przy tym lekko.

Offline

 

#30 2014-03-09 20:28:50

Arne

Obserwator

Zarejestrowany: 2013-02-13
Posty: 328

Re: + Spotkanie - Zderzenie Mody

- Cameo. Mogłabyś...ale? Znowu zamachał stopami na boki.

Ostatnio edytowany przez Arne (2014-03-09 20:29:08)

Offline

 
  • Index
  •  » Miami
  •  » + Spotkanie - Zderzenie Mody
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Narbonne-Plage