Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-02-12 01:40:41

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

+ Akta - Arthur Turner

Arthur Turner http://i.imgur.com/KscLt.png
http://i.imgur.com/TrqQy6X.jpg
Gloran
Pełna Siła Woli, 5/1 Kwintesencja/Paradox, Obrażenia: -
Data: Zima 1930
Schronienie: ?

Offline

 

#2 2014-02-13 00:13:30

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur Turner
Komenda Policji - Douglas - South Side
Zima 1930, Noc

Komenda Policji
http://i.imgur.com/J7agi5hl.jpg



Theme

Arthur miał mnóstwo problemów na głowie. Walki pomiędzy mafiami dawały mu nieźle po kościach. Na szczęście konflikt nie obijał się o dewiację, więc Technokracja nie musiała aż tak bardzo się angażować. Jednak nadal to było jego miasto i nie chciałby, aby poszło z dymem. Coś należało zrobić, a komendant wolał zbierać informacje i przygotowywać się. Pytanie tylko, ile można? Na to pytanie nie potrafił odpowiedzieć. Musiał zając się swoimi obowiązkami. Dzisiejszego wieczoru miał się zjawić Dennis, Statystyk z Iteracji X. Arthur, przez Hardina, poprosił o wsparcie w sprawie znalezienia węzła, aby statyczna rzeczywistość tutaj bardziej się zakorzeniła. Dużo informacji nie posiadał o nim, komendant powiedział, aby po prostu zaczekali na niego. Kiedy Arthur tak się zastanawiał, to usłyszał pukanie do drzwi. Oczywiście, pozwolił wejść mężczyźnie, który był ubrany w bogaty garnitur.

Mężczyzna
http://i.imgur.com/xWnudWD.jpg



- Detektyw Turner, zgadza się? - zapytał wchodząc, mimo iż widział, że na drzwiach było nazwisko. Nie czekał na odpowiedź i usiadł na krzesełko. Wyciągnął cygaro i spojrzał na Arthura pytającym wzrokiem. - Podobno macie problemy w Chicago, więc mnie przydzielono tutaj. Nie ma komendanta aktualnie w swoim biurze, a powiedziano, że mogę się z tobą skontaktować.

Offline

 

#3 2014-02-13 00:43:29

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur odłożył dokumenty, które przed chwilą czytał nieco na bok. Na jego biurku panował nienaganny porządek i wszystko miało swoje miejsce. Spraw było wiele, o czym świadczył spory stos papierów leżący na blacie. Te wszystkie sprawy przyprawiały Arthura o ból głowy. Miał nadzieję że ów statystyk okaże się pomocny, bo pomoc w tym bałaganie była potrzebna i nieoceniona.
- Tak, zgadza się. - odparł na pytanie mężczyzny - Pan Dennis... Jak przypuszczam?
Arthur był trochę zaskoczony zachowaniem przybysza.
- Tak... istotnie. Ciężko ogarnąć taki chaos, policja ma wiele rzeczy do roboty, a niestety mało ludzi. W każdym razie... W czym mogę panu pomóc?

Offline

 

#4 2014-02-13 01:06:11

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur Turner
Komenda Policji - Douglas - South Side
Zima 1930, Noc



Mężczyzna wyglądał na zdziwionego, schował swoje cygaro.
- Musiało zajść małe nieporozumienie. - spojrzał na niego z uśmiechem. - Jestem Bugsy, Benjamin Siegel. Syndykat mnie przysłał, aby wam pomóc. Nie wiedział pan o tym? Hardin niczego nie mówił?

Offline

 

#5 2014-02-13 01:17:31

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Arthur Turner

- Nie... Prawdę mówiąc spodziewałem się Statystyka z Iteracji X, który miał nam pomóc w znalezieniu węzła... Zgaduje jednak, że pana sprowadza tu coś innego.
Arthur też nie ukrywał zdziwienia. Komendant działa za jego plecami? Było to trudne do uwierzenia, współpraca układała im się jak do tej pory bardzo dobrze i Hardin ufał Turnerowi. O co mogło w takim razie chodzić?

Offline

 

#6 2014-02-13 17:57:23

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur Turner
Komenda Policji - Douglas - South Side
Zima 1930, Noc



- Więc panu nic nie powiedział. - skomentował zrezygnowany. - Jack Zuta jest naszym człowiekiem, Obywatelem. - szef żydowskiej mafii? - Pojawił się u was pewien konflikt, który nikt nie przewidział i zostałem skierowany tutaj, aby wam pomóc. Jak ta pomoc będzie wyglądała zależy od was, ja jestem skłonny do rozmów.

Offline

 

#7 2014-02-13 18:16:44

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Arthur Turner

- Pracuje dla Unii? Nie byłem tego świadomy. - odparł Arthur starając się ukryć swoje niezadowolenie, z tego faktu.
Przepływ informacji był tutaj tragiczny.
- Z pewnością będziemy w stanie dojść do jakiegoś porozumienia... O jakim konflikcie konkretnie mowa? - zapytał, łącząc ze sobą dłonie i spojrzał na Technokratę.

Offline

 

#8 2014-02-13 18:36:36

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur Turner
Komenda Policji - Douglas - South Side
Zima 1930, Noc



- Jak to? Ruska mafia i Al Capone? Jeszcze do tego mogę się założyć, że Irlandczycy i Tong zbierają siły. - powiedział z lekkim uśmiechem. - Może będzie możliwość dojścia do porozumienia stron, inaczej będzie to rzeź, którą będą kolejne strony kontynuować.

Offline

 

#9 2014-02-13 18:49:19

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur pokiwał lekko głową. Jednak nie chodziło o jeszcze jedna zatajoną informacje. Przynajmniej tyle...
- Istotnie, konflikt powinien być zażegnany... nie jestem pewien czy jakiekolwiek porozumienie wchodzi w grę w obecnej chwili. Domyślam się że macie jednak plan.

Offline

 

#10 2014-02-13 19:37:23

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur Turner
Komenda Policji - Douglas - South Side
Zima 1930, Noc

Dennis
http://i.imgur.com/o3SnMbal.jpg



- Zuta ma wpływ na Capone, a przynajmniej mam taką nadzieję. - po czym usłyszeli pukanie do drzwi. Obydwoje spojrzeli w ich stronę, a kiedy się otworzyły to zobaczyli, że za nimi stał młody mężczyzna w garniturze. Tuż za nim, oparte o ścianę były jakiejś walizki.
- Panie Turner? Miałem się z panem spotkać. Jestem Dennis. - zapowiedział się. Był trochę speszony.
- Mam zostać? - spojrzał wtedy Bugsy na Turnera. Cała trójka należała do Technokracji, ale czy było w porządku rozmawiać z Dennisem przy agencie Syndykatu?

Offline

 

#11 2014-02-13 20:16:15

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Arthur Turner

- Musi pan wybaczyć... Obowiązki wzywają. Chętnie jednak dokończę tę rozmowę później panie Siegel. - starł się nie zabrzmieć nieuprzejmie.
Wolał rozmawiać z tymi mężczyznami osobno, nie znał ich i po prawdzie o żadnym z nich nie wiedział w zasadzie nic. Poczekał aż Bugsy opuści biuro. Potem wskazał Denisowi wolne krzesło.
- Proszę usiąść... Mam nadzieję że pańska podróż przebiegła pomyślnie.

Offline

 

#12 2014-02-13 21:28:34

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur Turner
Komenda Policji - Douglas - South Side
Zima 1930, Noc



Bugsy opuścił biuro wyciągając przy okazji swoje cygaro. Dennisa tylko poklepał po plecach. Po tym wszystkim, młody statysta usiadł przed Arthurem.
- Emm, tak. Wszystko było w porządku. Przekazano mi, że chcecie szukać w Chicago Węzłów.

Offline

 

#13 2014-02-13 21:39:44

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Arthur Turner

- Zgadza się. Niestety komenda nie jest ulokowana na jednym z nich... Węzeł pod ręką jednak by się przydał, pomogłoby to utrzymać w mieście porządek.

Offline

 

#14 2014-02-14 16:29:11

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Arthur Turner

Arthur Turner
Komenda Policji - Douglas - South Side
Zima 1930, Noc



- Pewno nie macie żadnych poszlak, gdzie miałbym szukać, prawda? - spojrzał na niego pytająco, jakby oczekiwał pozytywnej odpowiedzi.

Offline

 

#15 2014-02-14 16:59:51

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Arthur Turner

- Nie... Takie rzeczy nie są w zakresie moich specjalizacji. Właśnie dlatego posłaliśmy po specjalistę w tej dziedzinie.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wodhavoc.pun.pl