Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#31 2012-11-22 16:48:02

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
The Matrix - Cow Hollow (7d)



Kiedy otworzyła drzwi do piwnicy, usłyszała dziwny dźwięk. Szorowanie? Tak, ktoś szorował. Usłyszała też krzyki bólu. Głos od razu rozpoznała. Mister White był w niebezpieczeństwie. Światło w piwnicy było zapalone, więc od razu zbiegła na dół i ruszyła kierunku krzyków. Kiedy zakręciła do jednego z korytarzy, widziała otwarte drzwi. Szybko podeszła i zajrzała za róg. Mister White stał bez spodni. Białe bokserki, jak reszta jego garnituru, który widział obok. Właśnie coś szorował na stole. Szybko się jednak domyśliła. Malkavian właśnie szorował swoje skarpetki. Zrobił z jednego pokojów piwnicy pralnie. Krzyczał z bólu, bo nie mógł doczyścić skarpetki.

Offline

 

#32 2012-11-30 20:48:48

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

Przepraszam, że o tej porze - zaczęła niepewnie Alice - Ale... Mam z panem bardzo ważne sprawy do omówienia, dość duży priorytet... Chodzi o Pana Angelo, złożył mi pewną propozycję.... Ale mogę z tym zaczekać, aż pan... skończy, chyba, że w ogóle nie ma pan mnie teraz ochoty wysłuchać... - Alice na chwilę się uciszyła, zerkając na White'a. - Może Panu pomogę z tymi skarpetkami?

Offline

 

#33 2012-12-12 16:45:03

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
The Matrix - Cow Hollow (7d)



- Co? Nie! - krzyknął. Przez chwilę nie wiedziała czemu. Szybko się domyśliła, że chodziło o skarpetki, ponieważ odłożył je na bok. Później je wyczyści. Teraz musiał porozmawiać z wampirzycą. - Jesteś cała? Tak, wyglądasz na całą. Opowiedz mi co się stało. - mówiąc to szukał jakiś spodni do ubrania. Odnalazł białe dresowe spodnie. Nie miał innego wyboru. Garnitur nie jest cały, jeśli nie ma czystych skarpetek.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania kaset mokotów http://samochod-sluzbowy.pl