Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2012-08-10 12:25:57

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
Treasure Island Homeless Development Initiative - Treasure Island

Don't worry. I'm here.
http://i.imgur.com/dcbcw.jpg

Theme

To kłamy i manipulatorzy.
Powiedział Alice.
Wszystko to ich wina.
Nie słyszała osób przy kierownicy.
Jestem twoim przyjacielem.
Przyszedłem ci pomóc.
Musisz mi zaufać.
Kiedy cię wysadzą, to uciekaj.
Uciekaj do domu.
Tam będzie dobrze.
Rodzice zrozumieją.

Offline

 

#17 2012-08-12 22:56:04

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

- Odwal się! Nie mogę iść do rodziców! Teraz nie jestem człowiekiem, nie żyję! Zgłupiałeś?! Nie pozwolili mi tam iść, nie mogę! Nie pójdę! - Krzyknęła Alice, rozglądając się na boki. Zamachała rękami, aby odgonić od siebie kota i jego głos. Był teraz najmniej potrzebną jej rzeczą. Chciała się go pozbyć jak najszybciej, żeby nie narobić sobie wstydu przy innych wampirach.

Offline

 

#18 2012-08-13 12:14:09

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
Ulice - Downtown (8a)
Sierpień 2012, godzina 22:24



- Wszystko w porządku? - usłyszała głos dziewczynki. W momencie krzyków na kota zamknęła na chwilę oczy, aby go nie widzieć. Miała nadzieję, że sobie pójdzie. Kiedy jednak otworzyła oczy nie była już w samochodzie. Była na chodniku, samochód w którym jechała stał kilka metrów od niej. Downtown? Tak, to ta dzielnica. Czemu tutaj jest? Rozejrzała się i zobaczyła, że Mister White siedział w samochodzie, w czasie gdy Jay stał obok niej. To nie było najdziwniejsze. Przed nią stała mała dziewczynka ubrana w sukienkę, która przypominała Alice sukieneczki lalek z dawnych lat. Włosy bujne, czarne, tak piękne, że chciałoby się je dotknąć. Uśmiechała się do niej. Wtedy też ujrzała wysokiego mężczyznę za nią. Na szczęście to był Neil. Więc to z tą osobą miała się spotkać?

Offline

 

#19 2012-08-13 12:31:33

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

- Cześć mała.... Jestem Alice, jak się nazywasz? - Spróbowała nie dać po sobie poznać, że znowu było z nią coś nie tak. Ściągnęła czapkę i kucnęła przy dziewczynce lekko się uśmiechając. Może to jakaś królowa wampirów, czy coś? W końcu kto powiedział, że wampiry nie mogą być dziećmi? Ale do cholery, jakim zwyrodnialcem trzeba być, żeby zmienić dziecko w potwora..

Offline

 

#20 2012-08-13 18:40:07

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
Ulice - Downtown (8a)



- Zuzanna! - powiedziała ucieszona. Dziewczynka zachowywała się, jakby Alice była jej najlepszą przyjaciółką lub siostrą. - Idziesz z nami na koncert? - wzięła ją za rączkę. - Chodź! Będzie fajnie!

Offline

 

#21 2012-08-13 22:26:36

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

- Koncert? Właściwie... Pewnie, dlaczego nie. Z wielką przyjemnością z wami pójdę. - Uśmiechnęła się lekko i pokiwała głową, po czym wstała z kolan i spojrzała na White'a.

- Chyba postanowione - Uśmiechnęła się raz jeszcze. Trochę obawiała się wapira dziewczynki, ale cóż, nie mogła na to nic poradzić...

Offline

 

#22 2012-08-13 22:53:36

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
Ulice - Downtown (8a)



- Zatem chodźmy! - krzyknęła. Pociągnęła Alice za dłoń i zabrała ją do samochodu. Całkiem silna jak na małą dziewczynkę. Przez cała drogę do Great American Music Hall, to Alice rozmawiała z Zuzanną na temat kobiecych spraw, w tym jak to jest być wampirem. Mister White też czasami się wtrącał, Jay może dwa razy. Ogólnie ich podejściem było, że należy się dobrze bawić i nie zamulać. Nie mogą nic zrobić z tym co im się stało, więc czemu mają z tego powodu płakać? Nikt nie wierzył w teorie, że to choroba. Każdy miał swoje podejście. White wierzył, że to jakieś przekleństwo. Jay mówił, że wampiry zawsze były. Natomiast Zuzanna mówiła coś o Kainie, mieście Nod i jakimś kataklizmie. Powrocie starych wampirów i takie różne brednie. Neil nie miał zdania. Przeszłość, według słów White'a, bo Neil był niemową, dla strażnika więziennego była nieistotna. Dla niego była ważna teraźniejszość i najbliższa przyszłość. Kiedy podjeżdżali, to Alice zauważyła, że cały teren jest chroniony. Sprawdzali ich, a jak tylko weszli do środka, to wszystko się zaczęło.

-> Spotkanie

Offline

 

#23 2012-11-13 15:46:59

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
The Matrix - Cow Hollow (7d)
Sierpień 2012, godzina 03:34

The Matrix
http://i.imgur.com/2DDGA.jpg



Tyle się wydarzyło w tak krótkim czasie. Ledwo poznała ten nowy świat i już na jej barki został zrzucony ciężki balast. Po co Książę to zrobił? Chce się pozbyć Malkavian? Może ma w tym jakiś plan? Musiała zorganizować myśli i swoje cele. Najważniejszym oczywiście było dopadnięcie tych co to zrobili, a dokładnie zabili Neila. Dla niej nie było nic bardziej istotnego, a może było coś więcej? Jak jechała samochodem, to znowu zobaczyła kota. Usiadła z tyłu samochodu, bo chciała więcej przestrzeni dla siebie, a kierowca nie przeszkadzał jej. To robił kot, który usiadł koło niej. Nie odzywał się. Patrzył przed siebie. Miała dziwne wrażenie, że sytuacja jest inna niż kiedy ostatnio go spotykała. Do klubu zostało zaledwie kilka minut.

Offline

 

#24 2012-11-13 23:18:15

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

Spojrzała karcąco na kota. Przecież miał jej już dać spokój. Poradziła sobie sama. - Miałeś iść w cholerę - Pomyślała przez chwilę, po czym wbiła wzrok w tył siedzenia samochodu. Przez chwilę spojrzała na okno, odruchowo sprawdzając, czy jej pasy są zapięte. Zastanawiała się, czy jeżeli zdarzyłby się wypadek, mogłaby od tego umrzeć. Chociaż nie to się teraz liczyło. Miała nadzieję, że spotka na miejscu White'a i będzie mogła wszystko sobie z nim wyjaśnić. Isaac nie okazał się zbyt pomocny.

Offline

 

#25 2012-11-14 18:27:06

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
The Matrix - Cow Hollow (7d)



Kiedy zajechali na miejsce, to Alice widziała, że ktoś właśnie zamykał klub. Zbliżała się czwarta. Pewno nie był otwarty cały wieczór. Co z kotem? Siedział dalej. Nie odzywał się. Wiedziała, że pewno czegoś chce lub czeka na jakiś moment. Kiedy się tak zastanawiała, to kierowca się do niej odwrócił.
- Wracamy? - zapytał. Co miała teraz zrobić Alice? Mężczyzna przy drzwiach był wysokim blondynem. Nigdy nie go nie widziała na oczy. Nigdy tutaj nawet nie była. Może zna Mister White'a?

Offline

 

#26 2012-11-15 22:48:01

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

- Zaczekaj tu na mnie chwilę. Musze z nim porozmawiać... - Wzięła kota na ręce, trzymając go kurczowo, ostrożnie wysiadła podchodząc do mężczyzny. - Przepraszam bardzo... Szukam Człowieka, bardzo bladego, mówią na niego White. Muszę z nim jak najszybciej porozmawiać.... Zna go pan może? Bardzo często tutaj przesiaduje...

Offline

 

#27 2012-11-16 00:43:16

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
The Matrix - Cow Hollow (7d)



Mężczyzna odwrócił się do Alice. Był trochę zdezorientowany, ale pewno z powodu ciężkiego wieczoru. Głośna muzyka, krzyczący ludzie i ciągłe podawanie drinków. Czemu sądziła, że to barman? Nie czuła od niego alkoholu, ale widziała kilka mokrych plam. Małe, ale dość widoczne.
- Co? Ja, a tak. - pokręcił głową. Mina mu się szybko zmieniła. - Skąd o nim wiesz? - zapytał tajemniczo.

Offline

 

#28 2012-11-16 23:08:30

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

- Po prostu muszę się z  nim spotkać, czy jakbym nie musiała, to przyjeżdżałabym tutaj o czwartej nad ranem? Możesz mnie z nim jakoś skontaktować? Zabije mnie, jak się nie dowie, tego co mam mu do powiedzenia.... Poznałam go kiedyś w parku... Zaprzyjaźniliśmy się, teraz utrzymujemy dość dobre stosunki, coś więcej potrzeba? - Dziewczyna westchnęła i zastukała butem w chodnik nieco wyczekująco - Naprawdę zależy mi na czasie....

Offline

 

#29 2012-11-17 00:21:53

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice L'chans
The Matrix - Cow Hollow (7d)



- Hmm, no dobra. - przekręcił kluczyk, a następnie otworzył drzwi młodej damie. - Mister White jest na dole. Przy schodach są drzwi do piwnicy. Powinien jeszcze być. - wyglądało na to, że miała sama wejść, nie licząc kota, do ciemnego, opuszczonego klubu. Piwnica? Zimna, mroczna, pewno pełna korytarzy. Może Mister White zginął? Ktoś go zaatakował?

Offline

 

#30 2012-11-17 12:20:17

Jeron

Obserwator

Skąd: Vichy, Francja
Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 134

Re: + Akta - Alice L'chans

Alice delikatnie się ukłoniła, ciągle trzymając kota, weszła do środka. Nie było to do końca po jej myśli, miała nadzieję, że spotka swojego ''Sire'' w trochę bardziej sprzyjających okolicznościach. Zaczęła kierować się do piwnicy, była pewna, że tak łatwo nie znajdzie Mister White'a. W końcu był to dziwak. Chyba nawet większy dziwak od Isaaca. Nie odzywała się do towarzysza, przez chwilę nawet pomyślała, że jeśli coś pójdzie nie tak, po prostu ciśnie nim w zagrożenie i zacznie uciekać...

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vhs