Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2012-09-24 21:37:47

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Cheng

Cheng
Seraphim Angelo

Magazyn - Little Hollywood (10n)



"Jeden potrzebny nam jest żywy" te słowa jak echo przeniosły się po magazynie. Najbardziej uderzyły w uciekającego gangstera, który nieszczęśliwie zakręcił pomiędzy skrzyniami, aby stanąć twarzą w twarz z Seraphimem Angelo. Rozejrzał się szybko i zobaczył Azjatę, który szybko pojawił się w jego polu widzenia. Zakrwawiona noga, a nawet trochę boku. Rany go nie powstrzymywały, a w dłoniach jeszcze miał broń. Znalazł po drodze kolejny karabin maszynowy. Zostawił jednak rannego gangstera, któremu rozstrzelał nogi. Nigdzie nie ucieknie. Gangster co pozostał nie miał za bardzo wyboru.
- P-panie Angelo! Błagam o życie! Ktoś chce mnie zabić! - padł na kolana i zrobił w ten sposób kilka kroków, aby oddalić się od morderczego Azjaty, którego wampir i jego ghoule już zauważyli. Pchła, która błagała o życie nie miała już żadnej broni przy sobie.

Offline

 

#32 2012-09-25 00:02:09

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Cheng

Poprawił krawat unosząc wzrok znad błagającego o życie człowieka i zawieszając go na Azjacie o wyglądzie bezdomnego. Nie musiał nawet wydawać polecenia aby jego ludzie unieśli broń mierząc do dziwnego typa. Żaden jednak nie strzelił, czekali na bezpośredni rozkaz Włocha.
Wampir wyjął papierosa z ust i strzepnął popiół na ziemię wypuszczając jednocześnie nosem tytoniowy dym.
-Widzę oszczędziliście moim ludziom amunicji. Ale tego człowieka nie pozwolę wam zabić.  - stwierdził spokojnie cały czas spoglądając na obszarpańca
-Czyżbyś pracował dla signore Mushi? Czy też wynajął was ktoś inny? Tylko odpowiadaj bez żadnych sztuczek. ostrzegł na końcu.

Offline

 

#33 2012-09-25 17:03:47

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Akta - Cheng

Cheng zatrzymał się, dostrzegając kolejnę osoby które dostały się do hangaru. Gangster z przestrzelonymi nogami zapewne niedługo się wykrwawi. Pozostał jeszcze jeden człowiek.
Nie wypuścił broni, ale także nie wykonał żadnego gwałtownego ruchu. Powody były proste - Nie ma potrzeby tupać na psa by go rozdrażnić, a poza tym nie ma potrzeby by powodować jeszczę wiekszy krwotok z nogi.
Gotowy jednak był w momencie rzucić się za skrzynie zza której przed momentem wyszedł. Nie miał zamiaru dzisiaj umierać. Zemsta czeka.
- Zwracam dług. Gdy ten człowiek u twych stóp dołączy do reszty, równowaga pomiędzy mną a Mushi'm zostanie wyrównana. -
Gdy mówił, miał wystarczająco dużo czasu by oszacować umiejętności i sprawność całej trójki. Po budowie ich ciał, po gestykulacji, po pozycji w jakiej stali i tym, jak często mrugali - można było dowiedzieć się wielu rzeczy. Strzelec mruga często, a wojownik wcale.
- On umrze. Pytanie tylko, który z nas wyruszy razem z nim. Jeśli chcecie go pytać, ja poczekam. Jeśli chcecie sami go zabić, droga wolna. Dla Równowagi liczy się tylko to, że umrze. -

Offline

 

#34 2012-09-27 00:29:37

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Cheng

-Ah, więc jednak Mushi.- uśmiechnął się zadowolony kiedy jego przypuszczenia okazały się trafne.
Po chwili odjął papierosa od ust wypuszczając kłębek dymu. -Musieliście mu nieźle zaleźć za skórę.- spojrzał na bandziora u swoich stóp, a następnie wrócił wzrokiem do Azjaty.
-Zajmijcie się rannym, ja tymczasem porozmawiam z naszym wspólnym amico.- z uśmiechem wskazał głową błagającego o życie.
Było, to nic innego tylko prośba aby Chińczyk na moment się oddalił. Jeśli ten usłucha, miał zamiar dokładnie przepytać mężczyznę i dowiedzieć się co wie o Piramidzie.

Offline

 

#35 2012-10-03 20:23:51

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Akta - Cheng

Cóż. On obserwował jeszcze kątem oka trójkę gdy udał się do drugiego koleżki by dokończyć robotę z nim. Zanim wrócił do tamtej trójki po swoją ostatnią zdobycz, napchał jeszcze pieniędzmi dziury pomiedzy warstwami swojego plaszcza. Przyda mu się, albo jego mistrzowi. Potem wrócił do trójki i spokojnie czekał, za rogiem aż skończą swoje przepytywanie. Nie miał zamiaru złamać słowa.

Offline

 

#36 2012-10-04 23:18:26

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Cheng

Cheng
Seraphim Angelo

Magazyn - Little Hollywood (10n)



Seraphim zabrał handlarza na bok, w czasie gdy Azjata siedział przy ochroniarzach wampira. Czujnie ich obserwował, a nawet strzępki rozmowy słyszał.
- Panie Angelo, błagam o życie. Chcę żyć! - odezwał się handlarz, gdy to Angelo zatrzymał się.

Offline

 

#37 2012-10-05 21:53:05

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Cheng

Spojrzał na błagającego o życie jak na robaka. Jednak po chwili na twarzy Włocha pojawił się lekki uśmiech.
-Nie przypominam sobie aby był to koncert życzeń. Nie usłyszałem jeszcze ani jednej przydatnej dla mnie informacji, czas ucieka, wasz czas signore.- poprawił sygnety zdobiące jego dłonie, a kolejna porcja dymu opuściła jego usta -No więc...zamieniam się w słuch.-

Offline

 

#38 2012-10-05 22:13:23

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Cheng

Cheng
Seraphim Angelo

Magazyn - Little Hollywood (10n)



Spoglądał z przerażeniem na Angelo. Chciał żyć. Gdyby miał jedno życzenie, to by było właśnie to.
- Ja... Two Fingers! Mogę doprowadzić pana do Two Fingers! Dostałem od niego za zadanie ustalenie czasu transportu China Cat od Mushiego. - Mushi? Chyba chcieli przeszkodzić w transporcie narkotyku. China Cat, inaczej heroina, mocna dawka.

Offline

 

#39 2012-10-06 19:28:09

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Cheng

Strzepnął popiół na podłogę -Jak szybko jesteś w stanie to zrobić?- zapytał spoglądając mu prosto w oczy -I czy ustaliłeś kiedy będzie ten transport?- mógł upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, lub też zyskać przysługę u Mushiego.

Offline

 

#40 2012-10-08 17:16:12

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Cheng

Cheng
Seraphim Angelo

Magazyn - Little Hollywood (10n)



Seraphim spoglądał głęboko w oczy człowieka, który błagał go o życie. Osobnik ten był w desperacji, nie miał innego wyboru. Jeśli mafiozo rozkazałby mu rozebrać się lub zesikać na miejscu, to by to zrobił bez wahania. Cokolwiek zrobił ten chińczyk, to musiało nieźle przerazić. Aktualnie na jego twarzy pojawiła się nadzieja. "Może z tego wyjdę!" dało się wyczytać.
- Tak, jestem w stanie! Znaczy się, do kilku dni na pewno! Muszę mu przekazać informacje na temat transportu, a czy będę wśród tych co zajmą się nim, to nie wiem. Transport ma być dokładnie za dwa tygodnie. Towaru na całą ciężarówkę. Milion to mało powiedziane.

Offline

 

#41 2012-10-11 18:53:06

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Cheng

Zrobił parę kroków w jedną stronę gładząc podbródek, a później wrócił spoglądając na nieszczęśnika.
-Zatem dzwoń, poinformuj go, i sprowadź tutaj, najlepiej dzisiaj. Wymyślenie powodu pozostawiam waszej inwencji, signore.- sięgnął pod marynarkę wyciągając swojego Colta i przykładając mężczyźnie do głowy -Radze popracować nieco główką, inaczej stworzę z jej zawartości dzieło sztuki nowoczesnej. Siamo intesi?- naciągnął kciukiem kurek, który wydał charakterystyczny dźwięk zwiastujący gotowość do wystrzału.

Offline

 

#42 2012-10-11 18:57:38

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Cheng

Cheng
Seraphim Angelo

Magazyn - Little Hollywood (10n)



- Ale, ale, jak?! - wyciągnął komórkę z kieszeni. - Mogę, mogę powiedzieć, że Mushi tutaj przyjechał. Albo, albo, że chłopaki spieprzyli. Nie wiem! Nie mam pomysłów! - zaczął krzyczeć. Nadzieja w jego głosie zniknęła. Przerażony człowiek powrócił, a jak się go pchnie jeszcze trochę, to się zsika do spodni.

Offline

 

#43 2012-10-15 19:52:01

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Cheng

Nagle Włoch wybuchnął śmiechem, który był szczerzy dla wszystkich prócz niego samego. Odjął lufę od skroni mężczyzny i zabezpieczając broń ponownie schował ją pod marynarkę.
-Spokojnie, amici, żartowałem tylko.- poklepał go po ramieniu uspokajając -Jak mówiłem wcześniej, z mojej strony nie grozi ci krzywda. A ja słowa dotrzymuję. Niemniej...- spojrzał mu w oczy -Byłbym wdzięczny gdybyś jakoś sprowadził go tutaj. Bardzo, bardzo wdzięczny.- uśmiechnął się do niego zachęcająco.

Offline

 

#44 2012-10-17 16:45:51

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Cheng

Cheng
Seraphim Angelo

Magazyn - Little Hollywood (10n)



- Ale... ale jak? - mężczyzna spoglądał na Seraphima. Dalej był przerażony, ale chociaż nie zesikał się. Jeszcze. - Może powiedzieć, że złapaliśmy szpiega? Chyba nie przyjedzie z tego powodu. Mogę się dowiedzieć, gdzie jest! Lub, lub będzie! Tak!

Offline

 

#45 2012-10-20 17:07:51

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Cheng

-Gratulazioni...to będzie dobry pomysł, nie krepuj się i nie spiesz, noc jest jeszcze młoda.- powiedział z uśmiechem.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
boĂŽtes de vitesses manuelles