Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


  • Index
  •  » Berlin
  •  » + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko

#16 2014-11-18 22:41:46

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko

Aleksiej Iwanowicz Krawczenko
Siedziba KGB - Lichtenberg
Lipiec 1963, Noc



->Spotkanie

Offline

 

#17 2014-11-24 22:01:46

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko

Aleksiej Iwanowicz Krawczenko
Siedziba Baryshnikova - Lichtenberg
Lipiec 1963, Noc



Kiedy to Komisarz i Bogatyr wyszli z sali, Książę spojrzał na Krawczenko niezadowolony.
- Obawiam się najgorszego, towarzyszu. - powiedział z powagą w głosie. - Nie mówiłem przy Komisarzu, ale wiem coś czego mi nie powiedział. Przeszłość Leopolda. Ten Brujah przez pewien czas pracował u Komisarza, a dokładnie u jego prawej ręki -Vyacheslava Ivankova. Nagle dostaje informacje, które go mocno obciążają i idzie rozkaz. Chce, podczas waszej sprawy z Tzimisce, abyś obserwował Bogatyra, tego Ogara oraz jakiekolwiek połączenia mogą mieć te rzeczy z Komisarzem i Ivankovem. Nie mam zamiaru mieć koło swojego nosa szpiegów, ale chcę poznać motywy i całą ich sieć. Jesteś jedyną osobą, której mogę teraz zaufać, Aleksiej.

Offline

 

#18 2014-11-25 21:51:23

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko

Pułkownik Krawczenko wyglądał na zmartwionego. Baryshnikov mógłby sobie pomyśleć, iż nic w tym dziwnego, skoro wiadomości nie były dobre. Jednak Aleksieja Iwanowicza bardziej od problemów wampirzego Księcia martwił fakt, że to był ten moment, w którym pułkownik zmienia przeciwników ze śmiertelników na istoty nadnaturalne. Śledzenie ludzi było względnie proste, śledzenie wampira wymagało wielu ryzykownych i skomplikowanych zabiegów. Złamanie śmiertelnika na przesłuchaniu mogło być kwestią minut, podczas gdy wyciągnięcie czegoś z nieumarłego mogło być praktycznie niewykonalne. Na dodatek ryzyko jakie wiązało się z pracą oficera KGB zdawało się być niczym w porównaniu ze szpiegowaniem wampirzego społeczeństwa. Psia krew...
- Psia krew - kiwając głową Krawczenko zaklął pod nosem, odchrząknął i dodał już normalnym głosem - Rozumiem, towarzyszu Baryshnikov. Zwrócę na to szczególną uwagę.
Oficerską czapkę wciąż trzymał pod pachą, przytrzymując ją lewą ręką.
- Jeżeli znajdę jakieś jednoznaczne dowody wskazujące na działalność zdrajcy... co nakazujecie zrobić, towarzyszu? - zapytał po chwili.
Pytanie było proste i w gruncie rzeczy chodziło w nim o jasne nakreślenie kompetencji Krawczenki, który nie miał zamiaru przekroczyć uprawnień nadanych mu przez Baryshnikova tylko po to, aby potem samemu położyć za to głowę... co nie było do końca przejrzyste, mimo iż epoka czystek teoretycznie dobiegła końca.

Offline

 

#19 2014-11-26 11:28:23

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko

Aleksiej Iwanowicz Krawczenko
Siedziba Baryshnikova - Lichtenberg
Lipiec 1963, Noc



Na twarzy Baryshnikova pojawił się mały uśmiech zmęczonego człowieka.
- Dziękuje, towarzyszu. - położył swoją dłoń na ramieniu Krawczenko. - Bez ciebie sam walczyłbym w tej jaskini pełnej głodnych wilków. - ściągnął swoją rękę, aby się nie narzucać. - Cokolwiek się dowiesz, przekazujesz mi. Nikomu innemu. Bogatyr prawdopodobnie to i tak zwykły osiłek, ale jego zadania, cele mogą zdradzić ruchy Komisarza. Musisz jednak uważać. Jeśli cię stracę, to to miejsce będzie jeszcze bardziej czerwone, od krwi.

Offline

 

#20 2014-11-29 00:08:29

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko

- Nie zawiodę was, towarzyszu - pułkownik odrzekł z poważną miną.
Jeżeli Baryshnikov nie chciał od niego nic więcej, udał się w ślad za Zakharchenką. Coraz mniej mu się to podobało. Zupełnie jakby miał mało własnych problemów na głowie.

Offline

 

#21 2014-11-30 18:32:35

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko

Aleksiej Iwanowicz Krawczenko
Siedziba Baryshnikova - Lichtenberg
Lipiec 1963, Noc



->Spotkanie

Offline

 
  • Index
  •  » Berlin
  •  » + Akta - Aleksiej Iwanowicz Krawczenko
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://klinikastonava.cz/