Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2014-11-18 23:29:17

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Pozostałości

Poczuł się dumny, kiedy Himmler go pochwalił. Nie pozwolił sobie, jednak nawet na lekki uśmiech, a jedynie skinął mu głową w geście podziękowania. Na skierowane do niego pytanie Hans odpowiedział dosyć szybko -Budowa Fundacji, to nie łatwe zadanie. Będę musiał poświęcić ku temu sporo czasu i zasobów. Na szczęście właśnie dzięki temu mogę ją zbudować tak aby służyła Rzeszy jak najlepiej. Zacznę oczywiście od wspomnianego sprawdzania akolitów. Chętnie też zajmę się pomaganiem w badaniu przychylności obecnej inteligencji Berlina.- poprawił rękawy munduru -To najbardziej by mi odpowiadało.-

Offline

 

#17 2014-11-19 00:52:09

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Spotkanie - Pozostałości

- Mogę wesprzeć Herr Jagera w tej kwestii. - Odpowiedział Hermann, gdy sam skierował swoje spojrzenie na Hansa, uśmiechając się szerzej.
- I tak będę potrzebował materiałów do badań, a nuż ktoś się nawinie. -

Ostatnio edytowany przez Ograsek (2014-11-19 01:09:17)

Offline

 

#18 2014-11-19 21:07:53

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Pozostałości

Hans Jäger
Hermann Schrödinger

Siedziba Final Reich - Berlin
Lipiec 1963, Noc



- Sehr gut. - przytaknął Dieter. - Zatem wszyscy znają swoje rozkazy i zadania. Ku chwale Rzeszy! Sieg heil! - po czym zrobił odpowiedni gest, a zebrani członkowie Final Reich wykonali ten sam ruch. Rommel nigdzie się nie wybierał. Tremere, poza Hansem, wyruszyli jako pierwsi. Na pewno Regent jeszcze ich zobaczy, dowie się co takiego zobaczyli podczas swoich podróży. Dieter pozostał z Vidkunem, ponieważ chcieli ustalić, którzy politycy i na jakie szczebla powinni mierzyć swoje zamiary. Pozwoliło to Hermannowi i Hansowi na spokojną rozmowę lub zapytanie kogoś o coś, poza zebraniem.

Offline

 

#19 2014-11-20 17:46:00

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Pozostałości

Wstał i podszedł do ghoula oficera -Zatem, Herr Doktor, zastanówmy się nad naszymi dalszymi działaniami.- przejechał dłonią po marynarce swojego munduru chcąc ją najwyraźniej nieco wyprostować. -Mówiłeś, że są ci potrzebne materiały do badań, ja? Z kontekstu wnioskuję, że chodziło o stworzenia żywe, Menschen? Na pewno ktoś się znajdzie.- poprawił rękawiczki kontynuując po chwili -Dysponujecie kontaktami wśród inteligencji Berlina? Albo wśród polityków czy innych wyżej postawionych osób? Musimy od czegoś zacząć i przyda nam się ktoś chętny do pomocy. Najlepiej śmiertelnik. Znam jednego polityka, który może posłużyć do naszych celów. Jest zwolennikiem naszych ideologii więc z chęcią udzieli nam wsparcia.- zakończył swoją wypowiedź wyczekując reakcji doktora.

Offline

 

#20 2014-11-22 01:13:06

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Spotkanie - Pozostałości

W miedzy czasie przetarł ostrożnie jedno ze swoich odznaczeń. W odpowiedzi na słowa Jagera, uśmiechnął się jedynie szerzej i lekko skinął głową. - Ja. Jednak ludzi mam pod dostatkiem i nie problemem jest dostać nieco materiału z ulic bądź handlu. Ludzie są niedoskonali, Herr Jager. Trzeba ich doskonalić. Do tego potrzebne mi będą elementy, a najlepiej całe osobniki istot którę ludzmi nie są. - Sprawdził krótko zegarek który nosił na prawym nadgarstku, klamrą na wierzchu ramienia. - Posiadam dość spore wpływy na obszarze zarówno wschodniego jak i zachodniego Berlina. Przysługi, szantaże, czy też zwyczajny wspólny zysk w interesach. Nie są to jednak konkretne kontakty. -

Offline

 

#21 2014-11-22 22:57:48

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Pozostałości

Na słowa Hermanna pokiwał powoli głową. -Sehr gut, Herr doktor. Zatem niech wasze wpływy obejmą ludzi mogących wesprzeć Rzeszę i jej ideały. Ja skontaktuje się z moim znajomym politykiem i dam mu znać, aby zaczął działać. Co do waszych badań....- Zrobił dłuższa pauzę spoglądając na swojego rozmówcę. -Rozumiem, że ucieszylibyście się z jakiejś istoty nadnaturalnej, ja? Mogę spróbować załatwić wam Blutsauger, a przynajmniej dać namiary na takiego, za którym nikt tęsknić nie będzie.- Poprawił skórzane rękawiczki. -Jeśli to wszystko, to nie ma co tracić czasu.- dodał na koniec.

Jeśli Hermann nie będzie chciał czegoś więcej, to Hans miał zamiar uprzejmie przerwać Dieter'owi, gdyż miał do niego sprawę.

Offline

 

#22 2014-11-25 00:09:59

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Spotkanie - Pozostałości

- Niech więc tak będzie. Oczywiście, licze na współprace także w laboratorium. Na pewno wspólnie stworzymy dla Rzeszy siłę, której zlęknie się każdy wróg. - Uśmiechnął się, po czym pozwolił Jagerowi na rozmowe z Dieterem. Sam będzie musiał w dzień wykonać parę telefonów.

Offline

 

#23 2014-11-26 01:28:23

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Pozostałości

Podszedł do Dietera chcąc porozmawiać z nim chwilę. Jeśli wampir dalej z kimś rozmawiał, to Hans grzecznie poczekał aż skończy i w końcu przemówił
-Nie zajmę dużo czasu Herr Kotlar. Chodzi o Sommera. Ostatnio coraz bardziej się izoluje od reszty Tremere. Oficjalnie poświęca cały swój czas badaniom. Nieoficjalnie nikt nie jest pewien. Jak wiadomo ma za złe Radzie, że wybrała mnie na stanowisko Regenta. Nie potrafi tego ukryć, a może to tylko jego gra? W każdym razie chciałem zwrócić uwagę na niego. Może, ale nie musi, sprawić nam w przyszłości jakieś problemy. Zalecacie jakieś konkretne działania, Herr Kotlar, czy mam ograniczyć się do obserwacji?- zapytał na koniec.

Offline

 

#24 2014-11-26 11:29:27

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Pozostałości

Hans Jäger
Hermann Schrödinger

Siedziba Final Reich - Berlin
Lipiec 1963, Noc



Hans Jäger -> Akta
Hermann Schrödinger -> Akta

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue informacje