Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2014-03-08 21:46:31

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Parafia im. Michała Archanioła - Civic Center - Miami
Czerwiec 1992, Noc



->Spotkanie

Offline

 

#17 2014-03-09 22:01:18

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Fundacja Niewidzialnej Ręki - The Roads - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Ghoule z Regentem wnieśli ciało Alberta do środka. Będą musieli znaleźć kogoś do pomocy.

Offline

 

#18 2014-03-09 22:24:15

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Spojrzał jeszcze raz na zegarek po czym poszedł do swojego wozu. Chciał pojechać pod adres zanotowany na satanistycznej ulotce. Zatrzymać się po drugiej stronie ulicy, przez moment poobserwować, a później, ewentualnie przyjrzeć się domostwu z bliska. Znowu włączył radio, ale tym razem nastawił na stację z wiadomościami. Czasem wypadało być na bieżąco.

Offline

 

#19 2014-03-09 22:55:39

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Fundacja Niewidzialnej Ręki - The Roads - Miami
Czerwiec 1992, Noc



->Spotkanie

Offline

 

#20 2014-03-14 13:38:15

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Parafia im. Michała Archanioła - Civic Center - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Parafia im. Michała Archanioła
http://i.imgur.com/jwiznG0.jpg



Theme

<-Elizjum

Kolejna noc

Ezekiel miał ciężki orzech do zgryzienia. Kim był Edward Steele? Jego znajomy? Co robił ten bank HSBC? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Mógłby poszukać ich u innych, ale to pewno skończy się wizytą u Setyty, a to jest jedna z najgorszych możliwości. Co z Gabrielem i Regentem? Jak sprawa Alberta się skończyła? Kolejna zagubiona owieczka. Wiele rzeczy do zrobienia, a tak mało czasu.

Zużyto 1 Vitae, aby wstać

Offline

 

#21 2014-03-14 14:10:57

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Pierwszą rzeczą, która musiał zrobić było pożywienie się. Nie stanowiło to większego problemu, gdyż posiadał grupkę chętnych dawców przychodzących do niego niemal co wieczór po radę. Młoda kobieta, mężczyzna w podobnym wieku oraz nieco starsza wdowa. Tego wieczora rozgrzeszył całą trójkę oczyszczając ich duszę oraz krew*. Najedzony mógł zająć się ważniejszymi sprawami. Pierw udał się do swojego pokoju na Plebanii skąd zabrał wykonany specjalnie na zamówienie Magnum .44 wraz z 12 nabojami, 6 w bębenku, drugie 6 w specjalnym podajniku. Sekta okazała się nie lada zagrożeniem więc paradowanie bez jakiejkolwiek możliwości obrony było głupstwem.  Zdjął marynarkę ponieważ musiał ubrać szelki z kaburą, takiej spluwy nie dało się schować w kieszeni. Ubrał się znowu kiedy broń znalazła się bezpiecznie w uchwycie. Teraz mógł odwiedzić pana Arthura.

Wsiadł do auta ustawiając radio na stację z wiadomościami i wyjechał z parafii kierując pojazd w stronę domu Arthura Linwood.

* - Z każdego upija 2 pkt krwi, czyli łącznie 6.

Offline

 

#22 2014-03-15 19:27:41

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Dom Arthura Linwooda - West Miami - West Miami
Czerwiec 1992, Noc

Dom Arthura Linwooda
http://i.imgur.com/gPDiv5J.jpg

Obecni



Theme

Nie wszystko poszło po myśli księdza, ale dalej dwie osoby z trzech to był dobry rozrachunek dla głodnego wampira. Pojechał zatem do Arthura Linwooda, a podczas jazdy słyszał różne zajścia. Morderstwa, porwania, samobójstwa, a nawet spalenie jednego domu. Bardzo mało szczegółów. Kiedy dojechał na miejsce i miał wysiąść, to padło mu znane imię - Edward Steele. Podobno został znaleziony we własnym domu przez ochronę, a zabił go jakiś kanibal, czarnoskóra kobieta. Policja rozpoczęła swoje poszukiwania tej osoby. Co z tym co było w piwnicy? Ani słowa.

Zapukał do drzwi Arthura, który tej nocy był w domu. Spojrzał przez judasza, a następnie otworzył księdzu drzwi.
- Dobry wieczór? W czym mogę pomóc? - zapytał zdziwiony obecnością Ezekiela. Arthur był młodym, przystojnym mężczyzną, który jeszcze był w swoim garniturze. Cross zauważył, że na wystającej chusteczce marynarki była czarna przypinka, żałoba.

Polowanie udane. Zapolowano na 2 ofiary. 4 Vitae

Offline

 

#23 2014-03-15 19:48:39

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Uśmiechnął się miło do Arthura -Dobry wieczór panie Linwood- skłonił lekko głowę -Pańska matka poleciła mi pana jeśli będę kiedykolwiek potrzebował pomocy w sprawach bankowości. Otóż tak się składa, że powoli planuję zbiórkę charytatywną i muszę założyć do tego celu konto, jednak za bardzo nie siedzę w temacie i przydałby mi się rada specjalisty co do rodzaju konta i aktualnych podatków czy też ulg. Czy mogę więc liczyć na pańską pomoc?- Spoglądając mu w oczy jednocześnie starannie umieszczał w umyśle młodego mężczyzny myśl o wpuszczeniu go do środka oraz zaufaniu*.

Domination ** - Mesmerize

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2014-03-17 20:38:23)

Offline

 

#24 2014-03-17 19:36:28

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Dom Arthura Linwooda - West Miami - West Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Matka? Ach, dobrze, proszę wejść, panie? - wpuścił Ezekiela do swojego domu, a następnie zaprowadził go do salonu. Linwood mieszkał sam, ale wszędzie było czysto. Musiał wynajmować służbę do czyszczenia domu. Na dodatek nie był osobą, która kupuje na lewo i prawo bezużyteczne mu przedmioty. Miał jednak bogate wystrojenia, meble i urządzenia codziennego użytku, ale poza tym wyglądał to na dom dość spokojnego człowieka.

Offline

 

#25 2014-03-17 21:08:08

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Ezekiel Cross

-Cross, Ezekiel Cross.- przedstawił się pastor siadając we wskazanym miejscu przy okazji uczulając wzrok na aurę rozmówcy*. Dyskretnie rzucił okiem na wnętrze domu. Zostało wystrojone bogato, ale z umiarem, co dobrze świadczyło o gospodarzu. Miał nadzieję, że uda mu się uratować jego duszę przed szponami zła, o którym, prawdopodobnie, nie miał bladego pojęcia. Gdy Arthur usiadł na przeciwko, Exekiel spojrzał mu ponownie w oczy -Bardzo ładny dom i nie urządzony z krzykliwym przepychem, to się bardzo panu chwali.- uśmiechnął się do niego przyjaźnie -Nim przejdziemy do..hmm.."interesów" ..chciałbym poruszyć inną sprawę, o którą prosiła mnie pańska matka gdybym kiedyś wpadł w odwiedziny. Otóż, panie Linwood ona się o pana martwi jak to w zwyczaju mają matki. Podobno nie odbieracie telefonów i unikacie kontaktu. Czy coś się stało? Proszę się nie obawiać, moim obowiązkiem jest niesienie pomocy.- przez cały czas umieszczał w jego umyśle zaufanie do pastora i chęć wyspowiadania swoich grzechów**.

* Asupex ** - Aura Perception
** Domination ** - Mesmerize

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2014-03-18 12:03:37)

Offline

 

#26 2014-03-17 21:15:46

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Dom Arthura Linwooda - West Miami - West Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Coś czułem, że o to chodzi. Nie wydaje mi się, że pan przyszedł w sprawie bankowości. - zaśmiał się lekko z przyjacielskim uśmiechem, który szybko znikł, kiedy spojrzał smutno w dół. - Natrafił pan na zły moment. Mój dobry przyjaciel został zabity wczoraj. - ścisnął dłonie. - A matkę... matkę nie chciałem unikać, po prostu praca była ostatnio duża. Mieliśmy także kilka inspekcji policji, ponieważ mieli jakieś dowody w sprawie prania pieniędzy. Byłem można rzec pod lupą.

Offline

 

#27 2014-03-17 21:36:38

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Ezekiel Cross

-Nie kłamałem z tym kontem na zbiórkę, kłamstwo to grzech, a pastor powinien dawać wiernym przykład, prawda?- uśmiechnął się znowu lekko -Rozumiem pańską stratę, sam przechodziłem przez coś podobnego w życiu kiedy zmarli moi rodzice.- zauważył, że nie wyszło mu nieco czytanie aur więc postanowił spróbować ponownie*. -Niestety zło jest obecne w naszych czasach, mam wrażenie, iż nawet bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ale to nie oznacza byśmy tracili nadzieję. Sprawiedliwa kara spotka każdego, kto działa na krzywdę innym z powodu własnych zachcianek, jeśli nie za życia, to na pewno po śmierci.  Jestem tutaj by ci pomóc, synu, albowiem jak pisano w liście do Galatów "Bracia, a gdyby komu przydarzył się jaki wypadek, wy, którzy pozostajecie pod działaniem Ducha, w duchu łagodności sprowadźcie takiego na właściwą drogę. ".- spoglądał mu cały czas w oczy wplatając w jego myśli, a nawet podświadomość chęć powiedzenia całej prawdy, tak jak wcześniej, aby wyznał co go gryzie i jakie popełnił grzechy.** -A wiem, że wy zbłądziliście..- położył na stoliku kartkę z satanistycznym symbolem -Wiesz co to?- zapytał na koniec.

* Asupex oo - Aura Perception
** Domination - oo - Mesmerize

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2014-03-17 21:38:56)

Offline

 

#28 2014-03-17 22:09:40

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Dom Arthura Linwooda - West Miami - West Miami
Czerwiec 1992, Noc



Aura mężczyzny dalej była nieprzejrzysta dla Ezekiela. Czyżby było to celowe?
- Nie wiem, panie Cross. Jednak wiem, że to należało do mnie. - spojrzał podejrzliwie na księdza. - Moja matka nie powinna mi grzebać po rzeczach. Zostałem zaproszony przez Edw... przez pana Steele'a na spotkanie. Mówił o bliskości kilku członków banku, którzy działali dość wysoko. Pozostałość po ich czasach na uniwersytecie. Coś jak Skull & Bones, słyszał pan o tym?

Offline

 

#29 2014-03-17 22:28:50

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Zastanawiał się czy ma dzisiaj gorszą noc czy z aurą tego człowieka jest coś nie tak. Niemniej próbował dalej, był cierpliwy*. Na słowa Arthura pokiwał głową -Słyszałem, takie grupy bywają niebezpieczne. Wnioskuję, że nie wiecie co oznacza ten symbol, ale gwarantuję, że osoba odpowiedzialna za zamieszczenie go na tym zaproszeniu doskonale wiedziała. Jest to symbol satanistyczny, który znają tylko osoby posiadające dużą wiedzę na tematy okultystyczne. Dlatego zmartwiłem się gdy pokazała mi to pańska matka. Nie wiem czy pan Steel został zmanipulowany przez kogoś innego, to możliwe, ale w jego posiadłości mogło  dochodzić do odprawiania czarnych mszy. Powie pan, że to paranoja i uprzedzenia klechy, ale objaśnię co dokładnie prezentuje ten symbol- stuknął w niego czubkiem palca wskazującego ciągle utrzymując kontakt wzrokowy z Arthurem dalej wpływając na jego podświadomość aby nie bał się zaufać pastorowi, prócz tego Ezekiel starał się umieścić w jego myślach chęć odwiedzenia parafii im. Michała Archanioła**. -Jest on zaproszeniem właśnie na czarną mszę. Jeśli pan nie wierzy to zapraszam do mojego gabinetu w parafii, pokażę panu książkę traktująca o takich rzeczach spisaną przez znanych badaczy. Nie wyssałem tej informacji z palca.- poczekał aż człowiek przetrawi podane mu informacje i zapytał -Czy wierzy pan w Boga, panie Linwood?-

* Auspex oo - Aura Perception
** Domination oo - Mesmerize

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2014-03-18 12:07:25)

Offline

 

#30 2014-03-17 22:49:19

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Ezekiel Cross

Ezekiel Cross
Dom Arthura Linwooda - West Miami - West Miami
Czerwiec 1992, Noc



- R-rzadko chodzę do kościoła. - spojrzał w bok. - Nie wiedziałem, że to taki symbol, ale to nic dziwnego w Miami, a jeszcze w takiej grupie. Chciałem po prostu wspiąć się w firmie, a to byłby dobry sposób. Poznać osoby wysoko postawione. Edward jednak nie zdradzał kto należy do jego grupy, a zaprosił na spotkanie i tyle.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jeśli szukasz wysokiej jakości szamb przegrywanie kaset vhs łódz