Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#1 2014-03-05 23:17:29

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

+ Akta - Roger Morris

Roger Morris http://i.imgur.com/Z8NM7.png
http://i.imgur.com/te216IF.jpg
Gloran
-1 Siła Woli, 7 Vitae, Obrażenia: -
Data: Czerwiec 1992
Schronienie: Klub "Infinity" - Coconut Grove - Miami

Offline

 

#2 2014-03-06 21:41:46

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Klub "Infinity" - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Klub "Infinity"
http://i.imgur.com/5EfBZDl.jpg

Obecni



Theme

"Szefie, ten facet robi problemy." po czym Rogerowi wskazał jego ghoul, Lopez, pewnego osobnika w hawajskiej koszuli. Od razu rozpoznał Raoul Duke'a, który aktualnie miał problemy prostym chodzeniem i strącał rzeczy ze stołów. "Czy mam się nim zająć?" zapytał po cichu, zanim Malkavian doszedł do baru. Prawie nigdy tutaj nie przychodzi, woli rozmawiać z osobami, które mogłyby mu coś załatwić. Co on tutaj takiego szuka? Musi wiedzieć, że to nie jest domena Księcia i Roger może po prostu kazać go zabić, prawda?

Offline

 

#3 2014-03-06 22:00:00

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Roger Morris

Roger beznamiętnie spoglądał na wampira robiącego zamieszanie na dole, siedział w swojej loży na wygodnej sofie.
- Odprowadź go na górę do mojego biura. Zanim cokolwiek zdecyduje to wolę najpierw z nim porozmawiać.
Poinstruował też pracowników by postawili darmowa kolejkę dla każdego gościa z pozdrowieniami od pana Morrisa. Potem niechętnie ruszył w stronę swojego biura czekając  na przybycie Malkaviana.

Offline

 

#4 2014-03-06 23:01:37

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Klub "Infinity" - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Roger siedział w biurze, kiedy "wparował" Malkavian obijając się o obramowanie drzwi. Prawie wpadł na biurko Toreadora.
- Whoa. Dalej mnie trzyma? Jasny czad. - zaczął Raoul trzymając w ustach dalej swojego papierosa i poprawiając kapelusz. - Te... Roger, ta? Mogę mówić Roger? Poprosiłem, aby przyszedł Castor. Mamy w trójkę do pogadania. - po czym zaczął masować fotel dla gościa, próbując znaleźć odpowiedni sposób, aby usiąść.

Offline

 

#5 2014-03-06 23:25:19

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Roger Morris

Siedział za swoim biurkiem w okazałym fotelu, kiedy wszedł Raoul. Starał się ukryć swoją irytację za przyjaznym uśmiechem. Nie miał nic przeciwko używkom, jednak podobny stosunek miał też do dobrych manier. Przyjść bez zapowiedzi, w wątpliwym staniem i jeszcze spraszać innych? Złączył dłonie zaplatając je przed sobą i spojrzał na gościa.
- Oczywiście, możesz mi mówić po imieniu przyjacielu. Trzeba było uprzedzić wcześniej, że zamierzacie z Castorem złożyć mi wizytę, przygotował bym się do tego stosownie. W każdym razie... Zechcesz mi zdradzić powód swojego przybycia?

Offline

 

#6 2014-03-06 23:29:57

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Klub "Infinity" - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Pewien artysta, śmiertelnik przedawkował. - usiadł wreszcie na fotelu. - Nie moja robota, ale może poczekamy na Castora, co?

Offline

 

#7 2014-03-06 23:58:20

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Roger Morris

- Oczywiście... Nie ma powodu byś powtarzał się dwa razy.
Artysta który przedawkował? Słyszał o tym stanowczo za często... O co jednak mogło chodzić? Roger nie był pewien ale miał całkiem dobre domysły z czym może się to wiązać.

Ostatnio edytowany przez Gloran (2014-03-07 00:11:40)

Offline

 

#8 2014-03-07 12:25:16

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Klub "Infinity" - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



->Spotkanie

Offline

 

#9 2014-03-08 22:04:37

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Dom Alexa Crowleya - Flagami - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Dom Alexa Crowleya
http://i.imgur.com/W8qlhNG.jpg

Obecni



Theme

Przez całą drogę uważali, aby nie napotkać na żaden gang Latynosów, a było ich kilka w tym rejonie. Oznaczenia ich terenów były widzialne, nawet dla zwykłych mieszkańców. Farba, graffiti, najróżniejsze symbole, nawet takie jak przywiązana czerwona szarfa do jakiegoś słupa. Na szczęście Alex mieszkał w bezpieczniejszej części tej dzielnicy, a przynajmniej tak wyglądało. Światło świeciło w oknie sąsiadów, a drugich chyba nie było. Żadnej policji, żadnego samochodu Alexa, ale to drugie było wiadome. Nie posiadał własnego wozu, jeździł lokalnym transportem.

Offline

 

#10 2014-03-08 22:25:46

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Roger Morris

Po wyjściu z samochodu, rozejrzał się czy ktoś przypadkiem nie zainteresował się ich przyjazdem. Skinął na Lopeza i oboje poszli w stronę domu denata.
- Znasz procedurę, nie możemy zostawić żadnych śladów. - oznajmił ghoulowi Roger, rzucając mu klucze.
Rękawice były koniecznością. Co prawda karzeł nie znał się na kryminologi, jednak zdążył zapoznać się z tym jak operuje policja. Poza tym obejrzał wiele filmów. Gdy Lopez otworzył drzwi, oboje weszli do środka. Rozglądał się po mieszkaniu, starając się wyostrzyć swój zmysł wzroku.* Szukał narzędzia zbrodni, którą w tym przypadku była strzykawka. Jeśli ktoś chciał upozorować to na przedawkowanie, musiał ją tu zostawić. Na nieszczęście Malkavian ruszał ciało, co mogło utrudnić mu zadanie. Potem starał się odszukać łazienkę i wannę w której powinno być ciało.

*Auspex (1) - Heightened Senses

Offline

 

#11 2014-03-08 22:39:47

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Dom Alexa Crowleya - Flagami - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Roger wszedł do środka i od razu zrobiło mu się smutno, kiedy zobaczył biurko Alexa. Dwa stosy papierów. Jeden zapełniony najróżniejszymi piosenkami, które zapisywał, a drugi stos, o wiele mniejszy, z listami. Każdy z nich był odpowiedzią od firmy muzycznej, wszystkie negatywne. Nikt nie chciał słuchać jego muzyki, a Roger miał przyjemność usłyszeć, jak mężczyzna gra w jego klubie. Był całkiem dobry, a na dodatek ambitny i pełny nadziei. Rozpoczął swoje poszukiwania wraz z ghoulem. Strzykawkę od razu znaleźli na ziemi, wraz z linką do zacisku. Łyżka, wata. Tak, ewidentnie ktoś tutaj wstrzyknął mu heroinę. Szkoda tylko, że mieszkanie nie pasowało do tego jednego miejsca. Wszędzie było schludnie. Weszli do łazienki, aby znaleźć Crowleya. Ciało trochę śmierdziało. Jeden dzień wystarczał, aby dawać już smród. Lód nie dawał zbyt wiele. Kiedy Roger zaczął przyglądać się ręce mężczyzny znalazł kilka dziurek po wstrzyknięciu igły. Nagle usłyszał dzwonienie, ktoś dzwonił domofonem przy wejściu na posesje. Przez ghoul zajrzał, ale tak aby nie został zauważony. "Jakaś kobieta" odezwał się.

Offline

 

#12 2014-03-08 23:24:23

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Roger Morris

Roger zbadał każdy przedmiot, który posłużył mordercy do popełnienia zbrodni. Wpadł w trans, korzystając ze swojego szóstego zmysłu by odczytać psychiczny ślad jaki z pewnością zostawił za sobą osobnik.* To samo uczynił z ciałem, jednak hałas przerwał proces. Przeklął w myślach, gdy Lopez oznajmił co się dzieje. Kobieta wybrała sobie kiepską porę na odwiedziny. Zabrał wszystkie dowody, zapakował do jakiegoś woreczka i schował do kieszeni. Postanowił porozmawiać z kobietą i wyszedł jej na przeciw.
- Witam panią... Mogę zapytać z kim mam do czynienia? - odparł spokojnie, minę miał jednak przygnębioną.

*Auspex (3) - The Spirit’s Touch

Offline

 

#13 2014-03-09 00:22:26

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Dom Alexa Crowleya - Flagami - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Wizja była tak wyraźna, że nawet Rogera oszołomiło to co zobaczył. Mężczyzna trzymał strzykawkę i wciskał Alexowi igłę w rękę, ale ten się szamotał, próbując się wyrwać. "Co ty cholera robisz?" biło jak dzwon, głos nieznajomego. "Szybciej. Nie mamy czasu." znowu się odezwał. Napastnik wtedy trafił dobrze. Wstrzyknął Alexowi cała strzykawkę pełną jakiegoś narkotyku. Prawdopodobnie była to heroina. Mężczyzna był czarnoskórym mężczyzną z tatuażami o imieniu Dumarsais Cator. Czuł się pospieszany, ale nie czuł, nawet przez chwilę winy z tego co robi.

Kobieta wyglądała na zdziwioną, że widzi Rogera.
- Erm, przepraszam? Jestem Nathalie. Jest Alex? Kim pan jest? - zapytała po chwili.

Offline

 

#14 2014-03-09 00:44:58

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Roger Morris

- Nazywam się Roger Morris. Proszę wejść do środka. Nalegam.
Poprowadził kobietę do mieszkania. Wskazał dłonią miejsce w którym mogła usiąść.
- Najlepiej będzie jeśli pani usiądzie, obawiam się że nie mam najlepszych wieści. - poczekał aż kobieta zasiądzie i ciągnął dalej - Przyszedłem tutaj parę minut temu, chciałem się zobaczyć z Alexem w sprawie pracy w moim klubie. Ktoś o takim talencie powinien mieć szansę występować przed publicznością... Niestety nie odbierał telefonów, więc postanowiłem złożyć mu wizytę. Dzwoniłem, pukałem lecz nikt mi nie otworzył. Zaniepokoiłem się więc otwarłem drzwi. Nie były zamknięte na klucz. Rozejrzałem się po mieszkaniu i znalazłem Alexa, martwego w wannie. Miałem właśnie dzwonić po policję, gdy pani się pojawiła... Bardzo mi przykro.
W większości były to kłamstwa, poza szczerym żalem i tym że miał zamiar zadzwonić na policję... ale dopiero gdy już go tu nie będzie.

Offline

 

#15 2014-03-09 01:14:16

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Roger Morris

Roger Morris
Dom Alexa Crowleya - Flagami - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Kobieta zaczęła od zaprzeczania Rogerowi, a następnie wbiegła do łazienki, aby szlochać nad Alexem. Nie potrafiła uwierzyć, że zginął. Ghoul był gotów na rozkazy swojego szefa.
- Co... co teraz? - mówiła przez płacz.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com