Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2012-08-01 18:23:42

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Seraphim Angelo

Seraphim Angelo
Dom Angelo - Hunters Point (10j)



Angelo spoglądał na mężczyznę, który stracił wszystkie drogi ucieczki. Jak mysz w labiryncie, która weszła do pokoju z pułapką, nie słuchając przestróg ciał, które leżały. Drapała po ściankach i wielka głowa kota zbliżała się do niej.
- Zgadzam się, panie Angelo. - odezwał się po chwili. Głos miał słaby. Stracił resztki odwagi i nadziei. Nie miał innego wyboru. Chciał porzucić swoje dawne życie daleko za nim.

Offline

 

#17 2012-08-02 00:16:42

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Seraphim Angelo

Myszka wpadła w pułapkę. Kiedy Duckers zgodził się, Angelo wstał ze swojego drogiego fotela i okrążając biurko podszedł do mężczyzny. Wystawił w jego kierunku dłoń ozdobioną sygnetami, dłoń była skierowana wierzchem do twarzy mężczyzny.
-Musisz teraz oddać mi należyty szacunek pieczętując naszą umowę.- czekał aż Duckers pochyli się usłużnie i ucałuje go w w wierzch dłoni. Kiedy to nastąpiło, gestem rozkazał mu, aby się wyprostował, a następnie po prostu przytulił mężczyznę.
-Rodzina Angelo roztacza nad tobą ochronę, twoi wrogowie, są naszymi wrogami. A teraz powiedz mi...pragniesz zemsty na mężczyźnie, który okazał brak szacunku wobec twojej dawnej kobiety i twojego syna?- zapytał spoglądając mu prosto w oczy jak przez całą rozmowę.

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2012-08-02 00:21:48)

Offline

 

#18 2012-08-02 15:35:52

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Seraphim Angelo

Seraphim Angelo
Dom Angelo - Hunters Point (10j)



Richard był bledszy niż kiedy przyszedł. Odważny lew zamienił się w tchórzliwego kotka, który boi się spojrzeć przed siebie. Nie miał żadnego wyboru, kiedy wszedł do środka to mafia zrobiła decyzję za niego.
- Ja... jakby dostał za co zrobił, to byłoby sprawiedliwie. Tak, chciałbym. - skinął głową.

Offline

 

#19 2012-08-02 15:50:15

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Seraphim Angelo

Włoch uśmiechnął się szeroko i poklepał go przyjacielsko po ramieniu.
-Zatem proszę się nie martwić mój amico. Wszystko jest w dobrych rękach, zajmij się przygotowaniami do wyjazdu i wybraniem na następce człowieka o imieniu Emilio Angelo. Jutro się z tobą spotka. i uzgodnicie szczegóły. Tymczasem proszę mi zostawić adres zamieszkania waszej żony, chyba, że ten mężczyzna mieszka gdzieś indziej. A i...sami zabierzecie syna, czy moi ludzie mają się tym zająć signore Duckers?- uśmiech nie zniknął z jego twarzy ani na chwilę, ale był to przyjazny uśmiech. Ten typ, dzięki któremu rozmawiająca z nim osoba poczuje się bezpieczna i niezagrożona. W końcu Seraphim był nieskazitelnym kłamcą i dobrym aktorem.

Offline

 

#20 2012-08-02 15:54:17

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Seraphim Angelo

Seraphim Angelo
Dom Angelo - Hunters Point (10j)



- Dla mnie... dla mnie najważniejsze jest, aby syn był cały. Nic więcej. Chcę znowu... znowu trzymać go w ramionach. - mówił wyciągając spod marynarki jakąś teczkę. W środku były zdjęcia i zapiski detektywa.

Offline

 

#21 2012-08-03 00:27:18

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Akta - Seraphim Angelo

Pokiwał głową ze zrozumieniem tym razem samemu dolewając mu wódki do kieliszka. Skinął na Rodrigueza, który odebrał teczkę od Duckersa
-Zajmij się tym, załatw paru chłopców do pomocy, skontaktuję się z tobą niedługo.-
Kiedy ghoul posłusznie opuścił pomieszczenie Angelo począł uspokajać mężczyznę.
-Moi ludzie odwiozą was do domu, segniore Duckers, jeśli pan chce. Proszę zostawić resztę w naszych rękach. Zadzwonię do was kiedy odzyskamy waszego syna.- począł powoli wyprowadzać mężczyznę z pokoju. Miał zamiar później zadzwonić do Sonego i przekazać mu wesołą nowinę na temat firmy Duckersa oraz wydać konkretne rozkazy Rodriguezowi i jego ludziom. Nowy chłopak byłej żony Duckersa miał zostać pobity i na końcu zadźgany tak, aby wyglądało to na porachunki kolorowych gangów. Natomiast syn bezpiecznie przewieziony do jednej z siedzib rodziny Angelo. Tam miał czekać na swojego ojca.

Jeśli tej nocy nie miał w planach więcej spotkań, chciał zapiąć przygotowania do koncertu na ostatni guzik sprawdzając czy wszystko będzie gotowe na czas.

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2012-08-03 17:41:37)

Offline

 

#22 2012-08-04 02:01:20

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Seraphim Angelo

Seraphim Angelo
Dom Angelo - Hunters Point (10j)



Wszystko poszło zgodnie z planem i w ciągu jednej nocy. Chłopak żony Duckersa nie spodziewał się tego co go dotknęło i na szczęście tego wieczoru poszedł się zabawić. Dziecko zostało zabrane w nocy, kiedy to matka spokojnie spała. Kiedy się obudził dzieciak, to był już w samochodzie z kilkoma mężczyznami. Później spotkał się z ojcem. Według relacji ludzi Angelo, to Richard popłakał się widząc syna. Nie potrafił uwierzyć, że trzyma go w swoich rękach.

Angelo nie pozostało nic innego, jak przygotować się na spotkanie z wampirami miasta. Kolejnej nocy, po wczesnych przygotowaniach, wyruszył do Great American Music Hall.

-> Spotkanie

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz