Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2012-07-15 21:47:27

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
The Salkin Du Borg Group - Financial District (8b)



Jadąc metrem ktoś do niej zadzwonił. Od razu rozpoznała dzwonek i włożyła słuchawkę do ucha. Ludzie widzieli tylko, że się tylko po uchu podrapała. Mała słuchawka, która ukrywała się pod włosami Nancy.
- Dobra. Adres to skrzyżowanie Holly Park Cirle i Bocana Street. Domek jest umieszczony przy tym parku. Jasnoniebieski dach i białe ściany. Już wysłałem ci zdjęcie. Dom należy do Jimmiego Clarka i zgadnij to, typ ma cztery tytuły naukowe. Doktor automatyki, biologi, chemii i fizyki. A teraz najciekawsze... ma 34 lata. Muszą być sfałszowane, ale z tego co widzę to robił je... równocześnie. Cholera jasna, co to za typ. Dobra. Jakby co wysłałem też jego zdjęcie. Moment. Gdzie on pracuje? Zgadnij gdzie pan doktor pracuje? - mówił Zero Cool. Musiała przecież dostać informacje o domku.

Offline

 

#17 2012-07-15 22:00:21

Devvra

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 185

Re: + Akta - Nancy Seris

- Nie mam pojęcia. Wejdę do domu tak, że nawet nie będzie wiedział, że tam byłam. Odpalę generator pola maskującego. Nie poczuje nawet mojego zapachu. Tylko rzuć kostką dobrze - powiedziała swobodnie na głos w metrze, jakby rozmawiała z graczem o sesji gier RPG - Rozwalę to jak droidy w KOTOR. I gdzie pracuje, ten nasz kolega, hmm?
Swobodnym, wesołym tonem, patrząc gdzie się trzeba przesiąść.

Offline

 

#18 2012-07-15 23:54:15

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
The Salkin Du Borg Group - Financial District (8b)



- Pracuje... jako doradca prawny w Ranchod Law Group. Prawnicy od imigracji. Mam zagwozdkę. Kim ten typ jest, że potrafi żonglować tyloma rzeczami? Przyjęli go, a on nawet nie jest po prawniczych studiach. Hej, może nawet był i nie chcieli mu dać żadnego tytułu? Heh. Śmierdzi mi ten koleś bardziej niż ta ośmiornica.

Offline

 

#19 2012-07-16 00:03:15

Devvra

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 185

Re: + Akta - Nancy Seris

- Smoking Man też żongluje niekoniecznie legalnymi papierami. Zawsze chciałam sprawdzić, czy faktycznie jest od Sympozjum, jaja by były - rzekła do Zero - Oszuści i dewianci, oto rak, który drąży nasz  świat. Ciekawe, ilu ludzi zrobił w konia. Dobra, słuchaj. Sprawdź, czy i kiedy wychodzi z domu. Ja sobie poczekam. Mam krzyżówkę. Właśnie, praktykujący sprzedawca dawniej, na siedem liter, U jako druga, T jako ostatnia?

Offline

 

#20 2012-07-16 16:46:40

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
The Salkin Du Borg Group - Financial District (8b)



- Właśnie wpuszczam nagrania do automatyzacji. Subiekt. Ciekawe. Doktorka nikt nie odwiedza, a on sam wychodzi o różnych porach. Hmm. Po zestawieniu jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że go nie będzie w domu, jak przyjedziesz. Będziesz miała wtedy, powiedzmy, pół godziny. To jest oczywiście najgorszy przypadek. Średni to byś miała z dwie godziny. Volkswagen Jetta, wysyłam zdjęcie. Okienko od piwnicy jest metr, dwa od garażu. Zasłonił je dziś rano śmietnikami.

Offline

 

#21 2012-07-16 19:46:51

Devvra

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 185

Re: + Akta - Nancy Seris

- Robi się. Odezwę się, gdy dotrę na miejsce.
Włożyła krzyżówkę do torby. Przypięła do pasa generator pola maskującego, nie odpalając go jeszcze. Strzeliła paznokciami i skrzywiła się, słysząc lekko mechaniczny zgrzyt. Wydęła też wargi, spoglądając za okno metra. Zaczęła obliczać czas.

Offline

 

#22 2012-07-16 22:19:48

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
Dom Doktora Octopusa - Bernal Heights (9a)
Lipiec 2012, godzina 15:19

Dom Doktora Octopusa
http://i.imgur.com/Uhq18.jpg



Zero Cool trafił dobrze mówiąc "Doktor Octopus". Facet miał najróżniejsze tytuły i jeszcze hodował lub eksperymentował coś z ośmiornicami. Domek był tuż przy parku Holly Park, ale nie było czasu na relaksację. Jasnoniebieski dach i białe ściany, to był jej cel. Widziała z daleka przysunięte śmietniki przy drzwiach garażu. Ukrywał okno? Tylko czemu? Okolica wyglądała na dość spokojną. Wiedziała jednak, że jak wejdzie do środka, to Zero Cool nie będzie miał na nią oko i o wsparcie będzie musiała wołać.

Offline

 

#23 2012-07-16 23:01:03

Devvra

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 185

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy przygryzła dolną wargę. Ale jej się tam wchodzić nie chciało. Usiadła sobie na spokojnie przed budynkiem, szukając ławki lub murku. Założyła okulary-lustrzanki, aby nie było widać jej oczu. Włączyła przy nich niewielki przycisk, pozwalający jej rozpoznawać ciepłotę i chłód. W końcu włączyła coś jeszcze, dyskretnie.
Widzieć zaburzenia Oświeconej Nauki (zwanej przez dewiantów Magyą). Widzieć, co jest pod wszystkim.

Sensoryka Siły i Pierwszej, egida Umysłu (zasłonięcie się na efekty magyi tegoż).

Ostatnio edytowany przez Devvra (2012-07-16 23:01:22)

Offline

 

#24 2012-07-17 15:37:27

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
Dom Doktora Octopusa - Bernal Heights (9a)



Na okularach pojawił się napis "Mapowanie Terenu. Proszę czekać.", aby po chwili Nancy mogła przyjrzeć się lepiej domowi. Nie było w pobliżu żadnej Pierwotnej Energii, a szkoda. Po pozbyciu się Dewianta to można by było wtedy zbudować tutaj Konstrukt. Przeskoczyła szybko na termowizję. Myślała, że zobaczy tylko typowe rzeczy jak gorące rury, ale w piwnicy było coś jeszcze, a dokładnie przy piwnicy. Pod budynkiem, czyli we właściwiej piwnicy nie potrafiła niczego wyczuć. Natomiast ten ktoś chybia miał nieregulaminową piwnicę, bo wyczuła bardzo niską temperaturę obok tej piwnicy. Chłodnia? Tam jeszcze zimniej było. Czyżby zajmował się kriogeniką?

Offline

 

#25 2012-07-17 22:52:35

Devvra

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 185

Re: + Akta - Nancy Seris

Bardzo źle. Nancy wcale nie miała zamiaru zwyczajnie wleźć do miejsca, w której jej coś grozi - zwłaszcza takiego miejsca. Sprawdziła, czy ktoś jeszcze jest w domu - sensoryką Siły, człowiek zawsze jest cieplejszy. Jeśli czegoś takiego nie znalazła, poprawiła ciemne okulary i ruszyła w stronę domu, wyjmując z włosów spinkę.

Offline

 

#26 2012-07-17 23:27:07

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
Dom Doktora Octopusa - Bernal Heights (9a)



Po chwili Nancy użyła spinki, jakby była kluczem i otworzyła dzięki swoim zdolnościom drzwi. W środku zastała całkowitą czystość i organizację. Ktokolwiek tutaj mieszka jest pedantem do n-tej potęgi. Co ciekawe nie miał żadnych zdjęć ani obrazów. Może jakiś wazon lub dwa. Trochę roślinności. Taką przynajmniej widziała sytuację od razu po wejściu. Mogła pójść na górę i sprawdzić jego sypialnie albo przed tym skręcić w bok i znaleźć się przy drzwiach do piwnicy i drugich, co prowadziły do piwnicy. Tak wyglądało według planu budynku, który dostała od Zero Cool.

Offline

 

#27 2012-07-17 23:29:50

Devvra

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 185

Re: + Akta - Nancy Seris

Zamknęła drzwi. Dokładnie. Żadnych śladów włamania, mnie tu nie było. Nigdy mnie tu nie było. Uśmiechnęła się pod nosem, ale bardzo zaniepokojona. Cicho zrobiła kilka następnych kroków. Skierowała się jednak najpierw na górę.

Offline

 

#28 2012-07-18 00:11:52

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
Dom Doktora Octopusa - Bernal Heights (9a)



Według planu na piętrze miał remont. Przerobił strych i zrobił z tego sypialnię z świetlikiem. Wszystko w należytym porządku. Nie używał jednak szaf, a kredensy. Nie miał nawet telewizora ani telefonu na piętrze. Nie miał nawet obok dużego łóżka zegarka. Spojrzała przez świetlik nad łóżkiem. Czyste niebo, a dzisiejszy powiew chłodu nie chciał dać mieszkańcom ani chwili lata.

Offline

 

#29 2012-07-18 00:17:46

Devvra

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 185

Re: + Akta - Nancy Seris

Dziwne miejsce. Zajrzała do kredensów jednak, ostrożnie, z rękawiczkami na dłoniach. Szuka dokumentów. Śladów. Jakichkolwiek papierów o samym typie - w sypialni, potencjalnym gabinecie, cokolwiek. Metodycznie i rzeczowo, robiąc zdjęcia iphonem co ciekawszym rzeczom - o ile takowe znalazła.

Offline

 

#30 2012-07-18 12:14:00

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Nancy Seris

Nancy Seris
Dom Doktora Octopusa - Bernal Heights (9a)



Pan doktor nie miał w sypialni żadnych dokumentów. Jego ubrania były idealnie poukładane po szafkach. Nie trzymał nawet żadnych długopisów czy innych rzeczy w sypialni. Czy osoby pedantyczne tak się zachowują? Wątpliwe. Skoro ma bzika na punkcie czystości, to zawsze powinien mieć jakąś gotową szmatkę lub coś, aby przeczyścić brud.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
CertifikovanĂŠ BetónovĂŠ jĂ­mky