Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-08-25 13:20:04

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

+ Spotkania - Wampirze Rozmowy

http://img.photobucket.com/albums/v149/Havoclivekiller/takami-lounge-area.jpg



Wampiry to są społeczne istoty. Muszą pogadać, nawet jeśli chodzi o bzdety. Wampirzy świat na co dzień nie jest ciekawy, wypełniony światem śmiertelnych. Kiedy jednak jeden wampir chce spotkać drugiego, aby z nim pogadać, to znajdzie się czas w nocach które okrywają Nowy Jork.

----------

Proste zasady. To jest temat zakrzywienia czasoprzestrzeni. Jeśli postacie chcą ze sobą pogadać, to mogą. Po prostu wpisujecie na górze w poście z kim odbywacie tą rozmowę i odgrywacie. Rozmowy dzieją się między "zadaniami"/"questami". Co to znaczy? To znaczy, że można gadać na temat zakończonych zadań, ale nie na temat zadań rozpoczętych (te należy odgrywać w odpowiednich tematach).
Przykład. Część postaci robi wątek Oczy Beliara, więc nie mogą o nim pogadać dopóki się nie skończy wątek, ale mogą pogadać z innymi wampirami (graczami) na inny temat. Mogą nawet snuć intrygi. Własną organizację. Cokolwiek im przyjdzie do głowy. Może nawet plany obalenia własnych stwórców czy Księcia.
Poza tym zapisujecie jeszcze gdzie odbywa się rozmowa. Przez telefon? Ok skąd dzwonicie? Takie sprawy. Zdarzyć się może, że jakiś Nosferatu lub Mekhet was obserwował i podsłuchał rozmowę.

Offline

 

#2 2010-08-25 20:38:36

 Niebieskooki

Obserwator

13316793
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 604

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

Arsenij Riadosłock
Angus MacGregor
Jack Johnson

Murzyńska Lepianka



Arsenij, podrapał się po nosie, przeskakując między kanałami.
- O kurwa! Patrzcie "Predator", usłuchałem że wyjebane!
Na dłuższą chwile wyłączył się z konwersacji żeby z zapartym tchem wysłuchać nazwiska "Arnold Schwarzenegger". Ta kurwa, przecież ja już nie mogę sobie zaprzeć dechu, skwitował w myślach Rusek.
- A jakby ich tak olać? Pokazali nam co i jak, sami se damy rade, nie potrzebni nam żadni wyruchiwacze... I ciekawe co u tego angola, Dywana?

Ostatnio edytowany przez Niebieskooki (2010-08-25 20:49:46)

Offline

 

#3 2010-08-25 20:44:22

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

Angus MacGregor

Na razie nie kosztował wódki, czekał aż któryś z nich pierwszy spróbuje żeby obczaić jego reakcję. Widzac tytuł właśnie lecącego filmu uśmiechnął się szeroko.
-Ta, to jest zajebisty film, mógłbym go oglądać w kółko bez przerwy.-
Rozsiadł się wygodniej, po chwili zastanowienia odparł ruskiemu
-Pogadamy z nimi jutro, jeśli nie zechcą tego wyjaśnić, to ich pierdole.....albo stawiają sprawę jasno albo do widzenia. -

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2010-08-25 20:52:43)

Offline

 

#4 2010-08-25 21:16:25

 Bossk

Obserwator

Skąd: Nowy York
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 476

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

Nie wiedzieć czemu, nie miał za dużej ochoty pić wódy. A przynajmniej nie do czasu aż ktoś inny nie zamierza spróbować, no cóż. Liczył na ruska, w końcu to on chciał wódę.
-No, no, no.. Zajebisty w pizdu film. A tymi chujami to bym się aż tak nie przejmował, zrobiliśmy kurwa swoje. Jak im coś nie pasi to niech się jebią.

Rozwalił się na fotelu patrząc w telewizor.
-Jakiego kurwa Dywana?

Offline

 

#5 2010-08-26 00:37:22

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

Angus MacGregor

Pokręcił głową słysząc o "Dywanie". Postanowił wyjaśnić to Jack'owi
-Nie Dywan tylko Donovan, jest angolem i...łowcą wampirów. Poznaliśmy go na kilka dni przed przemianą, mimo wszystko dużo mu zawdzięczamy, niestety. Pewnie nasze kolejne spotkanie nie będzie należało do pokojowych.- wrócił myślami do swojego baru, następnej nocy powinien sprawdzić maila, może już ktoś się zgłosił.

Offline

 

#6 2010-08-26 15:55:51

silverek33

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 454

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

Darke Knight
Gin Toshizou

Telefon


Wyciągnął telefon, jak jeszcze była noc i wybrał numer do Darke.
- Hej, musimy pogadać. Zapewne demon, który jest przy tobie podsłuchuje, ale to nie ma znaczenia. Jakie postawiła ci warunki? Albo czy proponowała ci coś? Pamiętaj, że duchy niczego nie robią za darmo. Mówię to z doświadczenia. Nie daj się jej zwieść. A w razie gdybyś potrzebował pomocy to możesz się do mnie zgłosić. Może masz mi jeszcze coś do powiedzenia? Niejako siedzimy w tym gównie razem. - trzymając słuchawkę siedział sobie na wygodnej sofie. Trzymał miecz blisko siebie, choć wiedział, że to mu już nie pomoże wykryć pewnego przyjaciela.

Offline

 

#7 2010-08-27 14:17:34

ScorpZero

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 255

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

- Cześć. Jakby to powiedzieć... mamy taką drobną umowę. Ona coś dla mnie robi, a w zamian ja hmm... tak jakby coś dla niej robię. W sumie nie jest źle, przynajmniej jeszcze. Chociaż nie mam pojęcia do czego to dąży, ale niech będzie jak jest póki co. Swoją drogą, wiadomo Ci coś o jakimś... szukającym panie?

Offline

 

#8 2010-09-09 22:01:08

 Niebieskooki

Obserwator

13316793
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 604

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

- Pojebana cała ta sprawa z VII... Jakbym kurwa wiedział to bym gościowi jajca wywiesił na oknie zanim by się połapał.
Pokręcił głową. Jego wyraz twarzy można było uznać prawie za smutny. Prawie. Arsenij jest twardy.

Offline

 

#9 2010-09-10 19:22:45

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

Angus MacGregor

Pokręcił głową
-Nie wiem czy dałbyś mu rady, skoro potrafił zajebać Twojego Sire, a my jesteśmy przecież znacznie słabsi od naszych stwórców, przynajmniej na razie. Musimy jakoś zwiększyć naszą moc..potęgę, jakkolwiek to kurwa nazwać. Inaczej nie pożyjemy w tym mieście zbyt długo.- po chwili namysłu dodał
-W pojedynkę jesteśmy łatwym celem, jednak razem o wiele trudniej będzie nas zajebać. Pogadam jutro z Eliasem, żeby chwilowo wziął Cię pod swoją opiekę. Musimy się trzymać w grupie bo będzie po nas.-

Offline

 

#10 2010-09-10 23:31:35

 Niebieskooki

Obserwator

13316793
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 604

Re: + Spotkania - Wampirze Rozmowy

- Nu...

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wodhavoc.pun.pl