Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2014-03-14 12:46:01

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Oliver Mikaelson

Oliver Mikaelson
Siedziba Księcia - Little Havana - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Siedziba Księcia
http://i.imgur.com/pRVQyAa.jpg

Obecni



Theme

Kolejna noc

Książę miał pełne ręce roboty. Nie tylko ktoś grał z nim w kotka i myszkę z tymi zdjęciami, to jeszcze znowu słyszy o Trejo. Dwight jak tylko wstał to przyniósł mu informacje, która leciała w telewizji. "Podobno jakiś kanibal, a raczej kanibalka grasuje w mieście. Znaleziono martwe ciało śmiertelnika, wysoko postawionego, Edward Steele z banku HSBC. Oby to nie jeden z naszych." Tego jeszcze mu brakowało. Wczorajszej nocy nie mógł nawet się zabawić ani napić, a teraz jeszcze do jego siedziby pukała już pani Szeryf.
- Sir! - zasalutowała i stanęła na baczność. - Kolejne informacje zdobył mój zaufany partner. Podobno ten cały Walter Petersburg jest, a raczej był producentem filmowym, podobno miał jakieś problemy z pracą. Nigdzie go nie ma i podejrzewa, że został zabity lub porwany. W mieszkaniu odnalazł krew i zniszczone ubrania, komputera brak. Możliwe, że ten wampir był wcześniej u niego. Niestety mamy za mało informacji, aby powiązać wszystkie rzeczy. Informować będę na bieżąco.

Zużyto 1 Vitae, aby wstać

Offline

 

#17 2014-03-14 23:24:41

silverek33

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 454

Re: + Akta - Oliver Mikaelson

Niewiele musiał się zastanawiać nad bieżącymi sprawami. Zaczynało się burzyć jego królestwo i dom budowany z rodziną przez stulecia. Musiał działać szybko, ale również rozsądnie. Przygotował na taką okazję złożone plany wplatające wszystkich jego sojuszników. Polecił siostrze, żeby zasięgnęła języka u Toreadorów, żeby oni aktywniej przyjrzeli się problemom nawiedzającym miasto, a swojego brata poprosił o odwiedzenie członków primogenu z przypomnieniem o swojej lojalności i wspomaganiu porządku w utrzymaniu maskarady. Jako osoba prawa i znana z swojej praworządności będzie doskonałą do tego osobą. Najpierw, jednak musiał zająć się szeryf zanim pomyśli, jakie kroki następne poczyni.
- Producent filmowy? To dobrze. Będę miał większe możliwości dowiedzieć się więcej. - rozmasował dłonie z zastanowieniem. - Dobra robota. Cieszę się, że mogę na ciebie liczyć. Jednak w telewizji mówiono o kanibalce w mieście. Znaleziono ciało Edwarda Steele. To może być wskazówka lub powiązanie do tej sprawy. Przyjrzyj się temu. Musimy być poważniejsi niż wcześniej. Jeśli znowu ludzie Trejo będą w pobliżu badanej sprawy to masz prawo złapać jednego z nich i przyprowadzić do mnie. Użycie siły również dozwolone. - odetchnął cicho z dość skupionym wyrazem twarzy. - Powodzenia.
Odnalazł swój kalendarz, gdzie wpisywał również telefony z nazwiskami ważnych ludzi, bądź wampirów i zadzwonił do takich osób, które mogły znać Waltera Peteresburga, żeby dowiedzieć się więcej. W końcu sam jest producentem filmowym, więc obraca się w tym samym towarzystwie, a nie ma możliwości, żeby nikt niczego nie zauważył czy z nikim się nie przyjaźnił. Przekonanie ich do wyjawienia informacji nie będzie trudne przy takiej ilości pieniędzy i wpływów, jakie posiada w swojej branży.

Offline

 

#18 2014-03-15 20:18:57

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Oliver Mikaelson

Oliver Mikaelson
Siedziba Księcia - Little Havana - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Szeryf odsalutowała i wyszła, jak posłuszny żołnierz, co pozwoliło Oliverowi dokonać na spokojnie telefonu do znanych mu Spokrewnionych. Najbardziej oczywistą osobą do której mógł zadzwonić Książę, był sam Primogen Ventrue, Dietrich. Wykręcił numer i nie musiał długo czekać, aż Niemiec odbierze.
- Guten tag, Dietrich przy telefonie. - tymi słowami przywitał rozmówcę. - Ach, witam, Książę Mikaelson. W czym mogę pomóc? Walter Petersburg? Znam go, był kandydatem na mojego ghoula, ale był kiepski, więc go odepchnąłem, że tak to ujmę.

Offline

 

#19 2014-03-17 22:44:55

silverek33

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 454

Re: + Akta - Oliver Mikaelson

- To się okaże czy dobry. - zaintonował przywitanie dość poważnym tonem. - Potrzebuję informacji na temat tego człowieka. Co się z nim ostatnio stało. Jest zamieszany w sprawę złamania maskarady. Istnieją podejrzenia, że zrobił zdjęcie jednemu gangrelowi. Wskazówki nas doprowadziły do tego. Nie bez powodu również skradziono jego komputer, a niedaleko jego domu byli ludzie Trejo. To wszystko śmierdzi, a ja lubię porządek w moim mieście. - założył nogę na nogę przyjmując wygodną pozycję na fotelu i oczekując solidnych wyjaśnień trzymając słuchawkę blisko ucha.

Offline

 

#20 2014-03-17 22:55:06

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Oliver Mikaelson

Oliver Mikaelson
Siedziba Księcia - Little Havana - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Bardzo poważna sprawa, Książę Mikaelson. - słyszał przez słuchawkę, że Dietrich mówił poważnie. - Jednak kontaktu z nim nie posiadam. Mogę podać adres jego domu, ale słysząc o komputerze, to zakładam, że już tam był ktoś. Walter był bardzo ambitnym producentem. Przyjąłem go do swojej podstawionej firmy Lighthouse, która oficjalnie zakończyła działanie z pół roku temu. Przez te firmy poszukuje odpowiednich ludzi, którzy potrafią sobie radzić bez mojej pomocy i wybieram ich na ghouli. Walter Petersburg nie otrzymał ode mnie propozycji, więc został zwolniony, a firma została zamknięta. Oficjalnie z powodów finansowych i menadżerskich. Wiem jednak, że Walter posiadał bardzo dużo kontaktów. Miał znajomych, nawet w tak dużej firmie jak Omni Television, ale też producentów zza oceanu.

Offline

 

#21 2014-03-28 21:01:37

silverek33

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 454

Re: + Akta - Oliver Mikaelson

- Rozumiem to bardzo cenne informacje. Potrzebowałbym, jednak dyskretnej pomocy w odszukaniu go lub informacji o jego bliskich wspólnikach. Jest kluczowym elementem pewnej układanki odpowiadającej problemom w mieście. A ja nie lubię kłopotów. Utrzymanie porządku jest kluczowe dla spokoju nas wszystkich, a w szczególności dla Ventrue. - uprzejmym, aczkolwiek stanowczym tonem głosu powiedział do słuchawki książę. Chwilę później kontynuował markotnie. - Miał jakichś znaczących przyjaciół? Z którymi współpracował? Korzystał z kryjówek? A może miał do czynienia z innymi spokrewnionymi? Muszę wiedzieć wszystko.

Offline

 

#22 2014-03-28 21:18:52

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Oliver Mikaelson

Oliver Mikaelson
Siedziba Księcia - Little Havana - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Rozumiem, Książę Mikaelson. Niedawno u mnie był osobnik, który pracuje dla pani Szeryf, Jack Carter. Nie był zbyt miły, ale słysząc, że to sprawa prosto z góry, jestem skłonny przymknąć oko na jego zachowanie. Proszę jednak mi uwierzyć, kiedy mówię, że nie posiadam o Walterze dużo informacji. Był ambitną osobą. Szukał sposobu zarobku, gdzie tylko mógł. Wiem nawet, że w przeszłości miał do czynienia z Pamela Anderson, ale tą śmiertelną wersją, ghoulem, naszej Primogen. Chciał ją zatrudnić do innych ról, ale o wiele lepsi agenci dostali się do niej. Czy miał przyjaciół? Nie wiem, ale na pewno odwiedzał kluby i rozmawiał z ludźmi. Nie był jednak jakimś paranoikiem, nie posiadał kryjówek. Ot zwykły śmiertelnik, który niestety nie wspiął się po szczeblach kariery.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://sex-dosug888.online Jeśli szukasz wysokiej jakości szamb