Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


  • Index
  •  » Miami
  •  » + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

#1 2014-03-24 21:06:29

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

+ Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

Robert McDuff
Ezekiel Cross

Fundacja Niewidzialnej Ręki - The Roads - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Fundacja Niewidzialnej Ręki
http://i.imgur.com/YlYZZaw.jpg

Obecni



Theme

Robert miał opuścić siedzibę, kiedy otrzymał telefon od Ezekiela, który chciał się z nim spotkać. "Urlich będzie musiał poczekać" pomyślał. Cross został zaproszony do biura Regenta.

Offline

 

#2 2014-03-25 20:42:15

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

Zapukał do gabinetu Regenta nim wszedł do środka. -Szczęść Boże.- pastor pozdrowił drugiego wampira. -Wybacz, że zajmuję ci czas, ale chciałem dowiedzieć się jak postępuje sprawa z akolitą. Udało wam się zdobyć jakieś ciekawe informacje?- zapytał podchodząc nieco bliżej do Regenta.

Offline

 

#3 2014-03-25 23:56:25

Pedro

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-06
Posty: 109

Re: + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

Robert czekał na Ezekiela w swoim biurze. Gdy usłyszał pukanie odpowiedział by wejść.
- Dobry wieczór Ezekielu. Usiądź - wskazał krzesło przed biurkiem.
- Mam pewne podejrzenia, ale puki co nic pewnego. Ciężko znaleźć Tzimizce gdy zmienia co chwilę twarz.- drugie zdanie mrukną jakby z nutą niezadowolenia.
- Ktoś podszył się pod Alberta. Przybrał jego twarz i kupił krew w klinice Ulricha po czym rozpłyną się w powietrzu. Ciężko będzie go znaleźć. Może ty dowiedziałeś się czegoś ciekawego?

Offline

 

#4 2014-03-26 02:15:02

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

Zmarszczył lekko czoło słysząc o Tzimisce podszywających się pod inne wampiry. W dodatku kupowali krew z kliniki, a to oznaczało, że potrzebują do czegoś znacznych zapasów vitae. Jeśli pracują dla Sabbatu, to może oznaczać wojnę. Postronni ludzie Miami doznaliby niebywałej szkody i cierpienia jeśli dojdzie do walki. Ezekiel będzie musiał przyjrzeć się i tej sprawie, kolejne noce zapowiadały się więc bardzo pracowicie.
Na pytanie Regenta poprawił swoje okulary -Niczego związanego ze śmiercią Alberta. Mam, jednak równie niepokojące wieści. Na wysokich szczeblach banku HSBC usadowił się mroczny kult prawdopodobnie czczący Szatana czy innego, równie plugawego diabła. Ten mężczyzna pożarty przez kanibala, o którym głośno w wiadomościach, był wysoko postawionym członkiem tej sekty. Jak widać spotkała go kara adekwatna do popełnionych grzechów.- zrobił krótką przerwę aby wyjąć małą kartkę z kieszeni i przepisać na nią numer rejestracyjny tajemniczego wozu. Po chwili wręczył karteczkę Regentowi mówiąc -Ten samochód widziano w pobliżu domu Edwarda Steel'a w noc jego śmierci. Ktoś odwiózł go do domu, niestety nie udało mi się dowiedzieć kto, ale posiadając ten numer może uda nam się zlokalizować samochód. Kiedy skończymy rozmowę mam zamiar udać się do któregoś z Elizjów zasięgnąć języka w tej sprawie. Proponuję aby pan także spróbował dowiedzieć się do kogo należy tamto auto.- schował długopis do wewnętrznej kieszeni marynarki czekając na odpowiedź Regenta Tremere.

Offline

 

#5 2014-03-26 23:21:47

Pedro

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-06
Posty: 109

Re: + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

Wziął karteczkę z numerem i popatrzył na nią notując go sobie od razu w pamięci.
- Nie mam niestety żadnych kontaktów na policji, więc nie sądzę bym był w stanie dowiedzieć się wiele o tym samochodzie. Ale może coś się uda wymyślić, zobaczę. Swoją drogą, ten samochód był widziany czy ty widziałeś? Bo skąd niby masz ten numer? Byłeś w pobliżu jego domu? Może w środku? W każdym razie, gdybyś zdobył jakieś jeszcze informacje o tym mrocznym stowarzyszeniu poinformuj mnie, proszę. Takie mroczne gierki nigdy nie kończą się dobrze. A, również gdyby jakiś znajomy ci Spokrewniony zniknął nagle również mnie poinformuj. To może być sprawka tego domniemanego Tzimizce.
- Masz dla mnie coś jeszcze? - popatrzył wyczekująco na księdza.

Offline

 

#6 2014-03-27 00:04:09

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

Pokręcił głową -Osobiście nie widziałem samochodu ani jego kierowcy, który towarzyszył Steel'owi przez moment. Otrzymałem tą informację po znajomości, ale zapewniam, że nie jest fałszywa. I tak, byłem w pobliżu jego domu. Nie zastałem go w środku więc postanowiłem się nieco rozejrzeć. W piwnicy miał zamknięte na cztery spusty stalowe drzwi. Za nimi przetrzymywał swoje plugawe eksperymenty, a konkretnie jeden. Nie wiem co się z tym stało, możliwe, że ludzie z sekty pracujący w HSBC przenieśli stwora gdzie indziej.- odpowiedział spokojnie na pytania Regenta -Chciałbym tylko dodać, że HSBC dysponuje bardzo dobrze uzbrojoną ochroną, aż za dobrze jak na zwykłe standardy tego typu służb.- To wszystko co miał do powiedzenia i jeśli Regent nie chciał go dłużej zatrzymać miał zamiar pojechać skontaktować się z Juanem, Nosferatu. Jeśli ktoś mógł zdobyć informację o tym samochodzie, to właśnie on.

Offline

 

#7 2014-03-27 17:37:22

Pedro

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-06
Posty: 109

Re: + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

- Stwora? Mówisz że eksperymentują na ludziach tymi mrocznymi mocami? Coraz ciekawiej. No dobrze, nie zatrzymuję Cię. Informuj mnie jednak, proszę jeśli dowiesz się czegoś nowego.
Po rozmowie z księdzem, Robert poszedł dowiedzieć się czy któryś z ghuli nie zna kogoś na policji kto mógłby dowiedzieć się do kogo należy samochód o podanych przez Ezekiela numerach. Później zaczął studiować księgę o rytuałach.

Offline

 

#8 2014-03-28 20:09:58

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci

Robert McDuff
Ezekiel Cross

Fundacja Niewidzialnej Ręki - The Roads - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Robert McDuff -> Akta
Ezekiel Cross -> Akta

Offline

 
  • Index
  •  » Miami
  •  » + Spotkanie - Wszyscy tacy zajęci
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky ZlĂ­n usuwanie adblue