Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#106 2012-08-03 17:42:48

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Oliver Cromwell

Oliver Cromwell
Calvary Presbyterian Church - Pacific Heights (7b)



- Pewno chciał wykorzystać moje zdolności. - odpowiedział i zaczął poprawiać garnitur, który po dotyku już powoli zaczął się rozlatywać. Kiepski materiał. - Przepraszam, że się nie przedstawiłem. Jestem Nikola Tesla. - moment. Ten Nikola Tesla? Naukowiec z końca XIX wieku? Ten co z Edisonem pracował i był jego konkurentem? Ten Nikola Tesla?

Offline

 

#107 2012-08-03 21:17:15

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Oliver Cromwell

Czy skojarzenie z z Nikolą Tesla, serbskim inżynierem i wynalazcą jest prawidłowe? - Oliver zadał pytanie, chociaż znał odpowiedź. Mężczyznę, oprócz rzecz jasna jego przyznania się, zdradzał również akcent.
Kiedyś bym się śmiertelnie zdziwił i nie wierzył własnym uszom. Na szczęście jestem Spokrewniony i takie rzeczy już nie robią na mnie wrażenia. Wydaje mi się, że to miejsce nie jest odpowiednie na długą rozmowę, którą zapewne będziemy chcieli odbyć, dlatego zapraszam do siebie. Przydałoby się Panu nowe odzienie oraz zakwaterowanie.

Offline

 

#108 2012-08-03 21:23:00

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Oliver Cromwell

Oliver Cromwell
Calvary Presbyterian Church - Pacific Heights (7b)



- Cieszę się, że pan mnie zna. Szkoda, że minęło ponad sześćdziesiąt lat. Muszę nadrobić wiele rzeczy. Pomoże pan? - wyciągnął do niego dłoń. Na twarzy Tesli pojawił się uśmiech.

Offline

 

#109 2012-08-04 12:29:33

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Akta - Oliver Cromwell

Nie umiał tego wytłumaczyć, ale prośba o pomoc w wyjściu, ten gest, ten uśmiech, to wszystko wydało mu się strasznie podejrzane. Czyżby popadł już w paranoję?
"Strzelaj, gdy tylko zauważysz że coś się dzieje. Nie ufam temu uśmiechowi." - odezwał się telepatycznie do Richarda, udając zamyślenie.
Pomogę. - odparł krótko i mocno chwycił za dłoń Tesli.

Offline

 

#110 2012-08-04 12:40:54

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Oliver Cromwell

Oliver Cromwell
Calvary Presbyterian Church - Pacific Heights (7b)

Nikola Tesla. Wielki naukowiec z końca XIX wieku. Król elektryczności. Jaki on miał związek z cała sprawą? Według jego słów, James Watson otrzymał "go", jak jakąś nagrodę od Fundacji z Nowego Jorku. Bardziej mu się podoba współpraca z Oliverem niż leżenie w sarkofagu. Skoro to było za nimi, to co z innymi Fundacjami? Jak do nich wejść? Wszystko w swoim czasie, a teraz miał przy sobie jeden z największych umysłów świata przy swoim boku. Co mogłoby pójść nie tak?

Koniec Prologu

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in.com