Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#1 2011-07-25 01:05:35

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

+ Akta - Goran Hawrami

Goran Hawrami
http://img.photobucket.com/albums/v149/Havoclivekiller/goranravajev.jpg
Gloran
6/10 Vitae, 4/4 Siła Woli, Obrażenia: -
Data: Sierpień 2011
Schronienie: Westside Cities - Santa Monica - Mieszkanie Gorana

Offline

 

#2 2011-07-25 01:06:01

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Akta - Goran Hawrami

Czy postać ma zamiar pozostać w Ordo Dracul?

Czy postać ma jakiś cel w aktualnej frakcji?

Offline

 

#3 2011-07-25 16:01:55

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Goran Hawrami

Czy postać ma zamiar pozostać w Ordo Dracul?
Nie (Goran będzie chciał dołączyć do Ruchu Kartiańskiego)

Czy postać ma jakiś cel w aktualnej frakcji?
Zyskać poważanie względem swoich umiejętności, wspierać frakcje w rozwiązywaniu nadchodzącego zagrożenia.

Offline

 

#4 2011-07-25 22:58:41

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran Hawrami
Westside Cities - Santa Monica - Ukryte Mieszkanie Gregoriego
12/13 Sierpień, godzina 20:55



Theme.

Minął miesiąc nieżycia. Wampirze życie, to ciężkie życie samotnika. Już nie możesz żyć za dnia, a tylko w nocy. Koniec z bankietami i innymi przyjemnościami. Seks, jedzenie, słodycze, napoje, alkohol czy nawet narkotyki są przeszłością. Zamglonymi przyjemnościami, które zostają wręcz zgniecione przez picie krwi. Każda chwila jest zadawaniem sobie pytania, czy kolejnej nocy się obudzę jako ja, czy jako Bestia? Przyszłość nie była pewna. Wampirze społeczeństwo w Los Angeles stanęło na krawędzi destrukcji. Zwykli śmiertelnicy tego nie widzą i to na szczęście. Co przyszłość ma do zaoferowania? Trzeba poczekać lub działać. A co z przeszłością? Co przez ten miesiąc mógł wykonać wampir?

- Czy ty planujesz opuścić Ordo? - zapytał Nosferatu. Zaprosił Gorana do siebie na rozmowę. Goran wiedział, że będzie chodziło o to, że szukał on informacji o Ruchu Kartian. Wręcz wyszukiwał ich na własną rękę. Widocznie Gregori dowiedział się co Neofita robi. Goran nie wiedział jednak jak Gregori się zachowa. Był jego Sire, Stwórcą. Czuł się, że w jakimś stopniu jest mu coś winien, a tak po Przemianie po prostu go opuszcza.

Offline

 

#5 2011-07-25 23:33:33

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran odczuwał swego rodzaju niepokój. Miał problemy by spojrzeć swojemu Sire w twarz i bynajmniej nie z powodu jego szpetnego wyglądu.
- Nie miałem specjalnie wyboru, wstępując w wasze szeregi. -  rzekł niechętnie po chwili namysłu.
Było to prawdą, nie miał wpływu na to gdzie został wrzucony. Nawet jego przemiana była przymusowa, strach przed światem który poznał mogła go doprowadzić do szaleństwa. Poza tym nie ufał Ordo, słyszał wiele różnych plotek na ich temat, czy były prawdziwe? Nie chciał tego wiedzieć. Czy jednak pozwolą mu odejść w spokoju? Mial taką nadzieję, w końcu przedstawiciele Ordo nie wiele się nim przejmowali. Był nowy w świecie Spokrewnionych, tęsknił w pewien sposób za życiem. Wolność amerykański styl życia... Może bez jedzenia tysiąca hamburgerów dziennie ale jednak... Słyszał że istnieje Ruch, który ceni sobie te wlaśnie wartości. Goran pragnął się do nich przyłączyć. W końcu spojrzał na swojego Sire wyczekując jego odpowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Gloran (2011-07-25 23:35:06)

Offline

 

#6 2011-07-26 00:33:03

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran Hawrami
Westside Cities - Santa Monica - Ukryte Mieszkanie Gregoriego



- Saulowi się, to się nie spodoba. Chciał tego wieczora przedstawić cię innym Smokom, jako ambitnego i pełnego przyszłości ucznia. Poprosiłem go, aby poczekał. Narobisz sobie wrogów, młody. - Nosferatu jakby się za bardzo nie przejmował. Przeglądał różne graty w swoim schronieniu i przerzucał na inne kupki.

Offline

 

#7 2011-07-26 09:56:49

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran nie bardzo wiedział co odpowiedzieć. Guzik go obchodziło co o tym myśli Saul. Zdziwiło go to że miał być przedstawiony Smokom.
- Ambitnego ucznia... - odparł kpiąco - Miasto ma poważniejsze problemy, wątpię by tracili czas na mnie.
Spojrzał na Gregoriego, przyglądając się temu co robi.
- Sprawiasz wrażenie jakby gówno cię to obchodziło.

Offline

 

#8 2011-07-26 12:27:58

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran Hawrami
Westside Cities - Santa Monica - Ukryte Mieszkanie Gregoriego



- Bo mnie to gówno obchodzi, od około dwudziestu lat próbuje stać się jednym z nich, Smokiem. Nic. Nie uważają mnie za potencjalnego kandydata i przedłużają ten moment. "Wieczny Uczeń" takie słyszałem szepty. Bah! - rzucił jakiś śmieciem dalej niż chciał. - Chcesz odejść, proszę bardzo. Jednak nie licz na moją pomoc. Licz na jedną rzecz, z Saula zrobisz wroga. Szukaj szybko sojuszników.

Offline

 

#9 2011-07-26 13:23:02

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Goran Hawrami

Kiwnął głową. Czemu Ordo miałoby się zainteresować świeżo upieczonym wampirem a olewać kogoś kto jest im wierny dwadzieścia lat? Coraz bardziej idea opuszczenia tej frakcji wydawała mu się właściwa. Bo jakie szanse są że zrobią mu takiego samego numeru jak Gregoriemu?
- Czemu zatem też od nich nie odejdziesz? Widać nie cenią sobie ani ciebie, ani twoich umiejętności.

Offline

 

#10 2011-07-26 13:24:21

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran Hawrami
Westside Cities - Santa Monica - Ukryte Mieszkanie Gregoriego



- Tobie nie dali wyboru. Mnie uratowali przed śmiercią. Taka jest różnica. Jestem im winny.

Offline

 

#11 2011-07-26 13:45:19

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Goran Hawrami

- Skurwysyny... - rzekł z odrazą Goran - Dzięki za rady Gregori... Mam nadzieję, że nie spotkamy się po przeciwnych stronach barykady.
Wyciągnął powoli dłoń w stronę swojego Sire.

Offline

 

#12 2011-07-26 14:10:14

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran Hawrami
Westside Cities - Santa Monica - Ukryte Mieszkanie Gregoriego



Gregori uścisnął dłoń Goranowi.
- Uważaj na siebie. - powiedział po czym znowu wrócił do grzebania w starociach.

Offline

 

#13 2011-07-26 15:10:51

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Goran Hawrami

- Żegnaj...
Goran opuścił mieszkanie Gregoriego. Miał nadzieje, że uda mu się skontaktować z Ruchem Kartiańskim nim będzie za późno. Potrzebował sojuszników jak nigdy. Ale czy ktokolwiek zaufa Nosferatu? Musiał jednak zaryzykować, nie miał innego wyboru. Podobno Westside Cities było ich terenem. Zaczął więc poszukiwania jakiegokolwiek tropu jak to robił już od dłuższego czasu. Być może tym razem mu się poszczęści? Przemierzał ulice w ukryciu przed ciekawskim spojrzeniem śmiertelników...

Offline

 

#14 2011-07-26 18:44:15

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Akta - Goran Hawrami

Goran Hawrami
Westside Cities - Santa Monica - Ulice



Miał kilka możliwości. Mógł rozejrzeć się po tutejszych Elizjach i może spotkałby jakiegoś wampira, który należy do Ruchu albo wyruszyłby pod siedzibę Ruchu Kartian, które znajduje się w Pacific Design Center. Nigdy tam nie był, a jedynie słyszał, że w West Hollywood mają tą siedzibę.

Offline

 

#15 2011-07-26 19:23:48

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Akta - Goran Hawrami

Elizjum to nie jest zły pomysł. Nie chciał wbijać się ze swoimi buciorami na ich trawnik od tak. Nie zdążył poznać ich zwyczajów organizacji i nie wiedział czy będą przyjaźnie do niego nastawieni, zwłaszcza że był Nosferatu. Udał się w miejsce spotkań wampirów, pytanie tylko rozpoznać kogoś z Ruchu... Przez większość drogi zastanawiał się nad tym problemem. Będzie musiał zaciągnąć u kogoś języka, chyba że będzie miał nieliche szczęście.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wodhavoc.pun.pl