Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-08-22 22:59:26

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

+ Przemiana - Modelka Naszych Czasów

http://img.photobucket.com/albums/v149/Havoclivekiller/Vampire-fangs-vampires-7195170-485-572.gif



Nie mamy wyborów. Wybory są dokonywane za nas. Los? Siła wyższa? Czy zbieg okoliczności? Czy w takich momentach możemy naprawdę powiedzieć, że mamy wolną wolę? Że możemy własne wybory mieć? Nie. Życie nie daje nam wyboru. Gdybyśmy naprawdę mieli cokolwiek do powiedzenia, to powiedzielibyśmy, że chcemy żyć gdzie indziej.

Offline

 

#2 2010-08-22 23:08:44

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Clara Sacred
Apartament Księcia - Manhattan



Theme.

Czas nie miał znaczenia. Musiała zostać odcięta od świata śmiertelnych. Ugryzienie było na początku bolesne. Przeszło w przyjemność, ale szybko w ból i cierpienie. Czuła jak życie jej uchodziło. Jak jej ręce i nogi przestają jej słuchać. Gdy istota nocy kontrolowała jej bicie serca za pomocą własnej woli. Widziała ciemność. Ktoś w tej ciemności był. Czekał cały czas, aż ona się obudzi. Aż zostanie przemieniona. To była Bestia. Czekała w każdej istocie. W każdym drapieżniku, ale u krwiopijców była ona nadnaturalna. Kontrolowała jej głód. Jej strach. Jej gniew. Tej nocy stała się zwierzęciem nocy. Stała się potworem. Gdy czuła, że może się poruszyć, to zaczęła czuć ogromny ból.

Gdy tylko Clara otworzyła oczy, to ujrzała skrępowanego mężczyznę na łóżku. Nie był to Jon, a nawet gdyby był, to Bestia w jej ciele nie interesowałaby się nim. Chciała jednego. Krwi. Jego krwi. Bijące serce ją wzywało. Musiała się napić.

Offline

 

#3 2010-08-22 23:30:45

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Nathaniel ostrzegał, że to będzie bolesne przeżycie, ale nie sądziła, że aż tak. Chciała zwinąć się z bólu w kłębek, ale ciało jej nie słuchało. Chciała zapłakać, ale łzy nie chciały polecieć. A może leciały, lecz ona ich nie czuła jak spływają po poliku?
Ocknęła się w końcu. Nigdy nie czuła czegoś takiego. Ten rodzaj głodu, ale nie głodu na pokarm, lecz na coś innego. We wnętrzu wiedziała, że chodzi o krew, chociaż nigdy w życiu jej nie próbowała. Ciało, które już teraz zaczynało się jej pomału słuchać, reagowało w drugą stronę niż podczas przemiany: totalny bezwład zamienił się w mimowolne zbliżanie się do szyi skrępowanego. Instynkt podpowiadał jej co zrobić, ale sumienie, o ile jeszcze je miała, błagał, by zrobiła to jak najdelikatniej. I tak też starała się pić ze swojej pierwszej ofiary.

Offline

 

#4 2010-08-22 23:43:56

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Clara Sacred
Apartament Księcia - Manhattan



Krew. Cudowna krew. Smak, którego nigdy w życiu nie zaznała, a było w wielu restauracjach. Nic to nie przypominało, a było zarazem wszystkim. Esencją smaku. Ambrozją bogów.
Czuła jednak, że musi poprzestać, ale kiedy poczuła jak dobrze smakuje, to Bestia zaczęła szaleć. Przestała władać nad swym ciałem. Bestia wypiła mężczyznę do końca. Do ostatniej kropli.
Okropne uczucie przeszło Clarę. Zabiła właśnie kogoś. Pierwszy raz w swoim życiu. Nie wiedziała nawet kogo.

Rozejrzała się po apartamencie. Było w jakimś mieszkaniu, a styl pasował do apartamentowca w którym mieszkał Nathaniel. Nagle ktoś wszedł do środka.
Była to kobieta. Od razu ją rozpoznała. Alice Bridge, właścicielka perfum Navii.
- Obudziłaś się? Dobrze. - odezwała się.

Zadano 7 poważnych ran. Wypito 7 Vitae.
Rzut na Degenerację udany. Człowieczeństwo pozostaje na 7.

Offline

 

#5 2010-08-22 23:50:58

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Próbowała sama przed sobą się tłumaczyć, że to nie ona, to coś nowego w jej wnętrzu to zrobiło, lecz fakt pozostawał faktem. Uśmierciła człowieka. O tym Nathaniel nie wspominał. Pewnie leżałaby przy zwłokach dalej, zastanawiając się nad swoim postępowaniem i rozpaczając, gdyby ktoś nie wszedł. Znajoma twarz.
Ja nie chciałam! To coś we mnie... Nie mogłam się oderwać! - z miejsca zaczęła się tłumaczyć, kajać jak mała dziewczynka, która właśnie zrobiła coś bardzo złego.

Offline

 

#6 2010-08-22 23:57:18

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Clara Sacred
Apartament Księcia - Manhattan



- Spokojnie, Claro. U nas to się zdarza. Mężczyzna i tak był samotnikiem. Przepracowywał się dla pieniędzy. Nie miał żadnej rodziny ani przyjaciół. Będzie go szkoda, ale musimy iść dalej. - usiadła koło niej zakładając nogę na nogę. - Pamiętasz mnie?

Offline

 

#7 2010-08-23 00:07:12

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

A-Alice. Alice Bridge, właścicielka sieci Navii. Byłam jedną z zamówionych przez Panią modelek na przedwczorajszy wieczór. Nie rozumiem... Skąd Pani się tu wzięła? - odpowiedziała zdenerwowana. Co jakiś czas zerkała jeszcze na zwłoki mężczyzny, nie mogąc mimo wszystko sama sobie wybaczyć. Dobrze, że Bestia w jej wnętrzu siedziała cicho.

Offline

 

#8 2010-08-23 00:14:59

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Clara Sacred
Apartament Księcia - Manhattan



- Przemieniłam ciebie. Jestem twoim Sire, czyli stwórczynią, a ty moim Childe, czyli dzieckiem. Po tym jak poznałam cię i Victorie podczas sesji... uznałam, że muszę was mieć na oku. Kiedy Książę opowiedział mi o całej sytuacji... twojej sytuacji, to uznałam, że to świetny moment.

Offline

 

#9 2010-08-23 14:48:02

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Czyli to Ty...? - dotknęła swojej szyji, próbując znaleźć palcami śladu po kłach, po czym kontynuowała zadawanie pytań - Victoria też tu jest? Jak mam się do Ciebie teraz odnosić? Pani? Alice? Mamo? I właśnie jest świetny moment... ale na co?

Offline

 

#10 2010-08-23 14:59:30

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Clara Sacred
Apartament Księcia - Manhattan



- Victorii nie ma... ale mam ją na oku. Możesz mi się zwracać Alice... nie ma potrzeby mamo i tak dalej. A moment był świetny do przemiany, abym miał Childe. Ostatnie noce zabierają nas coraz częściej do grobu, więc Książę pozwala na nowe wampiry prawie od razu.

Offline

 

#11 2010-08-23 19:19:51

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Książę, znaczy Nathaniel, tak? Czemu się tak do niego zwracacie? I czemu coraz częściej wampirów ginie?

Offline

 

#12 2010-08-23 19:27:11

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Clara Sacred
Apartament Księcia - Manhattan



- Odpowiem pierw na drugie pytanie... łowców jest więcej mieście... i radykalne wampiry zaczynają działać, więc nasz żywot staje się z dnia na dzień trudniejszy. Jeśli nie jest się przygotowanym na takie coś. Co do... Nathaniela. Otóż przez setki lat... a może nawet tysiąclecia, my wampiry stworzyliśmy grupy, które zmieniły się w organizacje. Teraz te organizacje są w prawie każdym dużym mieście. Należę do jednej z takich organizacji... Invictus. Są to najstarsze wampiry, które rządzą miastem. Książe ma swoich doradców w formie Primogenu, czyli starszych. Każdy klan, a jest ich pięć, ma swojego "przedstawiciela". Jestem Daeva, ty tak samo. Jesteśmy zmysłowymi wampirami. Dodatkowo... jesteśmy artystami, Toreadorami, to odłam klanu Daeva. Dużo do omówienia by było z tym fantem. Wrócę do organizacji. Poza Invictusem jest Ordo Dracul, który rządzi się w Staten Island. Wierzą oni, że nic nie jest stałe i że są kolejnym krokiem w ludzkiej ewolucji. Ruch Kartiański... szczeniaki, które sądzą, że jak dokonano na nich przemiany to mają prawo głosu równe starszym wampirom, które tu były od dziesięcioleci, jeśli nie stuleci. Jest Krąg Wiedźmy, oni mają jakieś europejskie wierzenia. Musisz z nimi pogadać jeśli cię to interesuje. Jest jeszcze Lancea Sanctum, wampirzy katolicy, w skrócie. Poza tym jest Pomiot Beliara, ci właśnie radykałowie, którzy sądzą, że są ważniejsi od ludzi i to ludzie powinni im służyć jako rasa. Szaleńcy z grubsza. Oraz VII, siódemka, czyli wampiry zabójcy, którzy zabijają inne wampiry uznając je za grzech.

Offline

 

#13 2010-08-23 19:42:18

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Ci ostatni to chyba jacyś hipokryci. - skomentowała.
Wyglądało na to, że świat wampirów jest bardziej złożony niż to jej się wydawało. I że jest ich znacznie więcej, niż jakakolwiek bajka by wspominała.
I wszystkie wampiry, przez tyle czasu żyją w ukryciu przed normalnymi ludźmi? Jak to robią... robimy? - spytała, jednocześnie zwracając uwagę na swoją niesamowicie bladą rękę. Czy zawsze już będę taka biała?

Offline

 

#14 2010-08-23 19:46:52

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Clara Sacred
Apartament Księcia - Manhattan



- Dobrze się ukrywamy... i zatajamy fakty. Niektórzy potrafią nawet mieszać w pamięci innych. Kamery i aparaty nie działają za dobrze. Wychodzimy zamazani, ale to można zmienić. Wysilić się tylko trzeba. Nie ma śladów po kłach, bo zlizujemy ranę i rana znika. Mimo iż nie żyjemy... możemy wpompować naszą wampirza krew do różnych części ciała, aby udać że żyjemy... rumieniec życia. Zdrowy kolor skóry, bicie serca, ciepłe ciało, oddychanie czy nawet erekcja.

Offline

 

#15 2010-08-23 19:53:41

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Przemiana - Modelka Naszych Czasów

Czy ja też to wszystko potrafię? Szczerze mówiąc nie czuję się jakoś wyjątkowo, jakbym miała super moce rodem z komiksów. Pokaż mi chociaż, jak mogę pozbyć się tej bladości, strasznie mnie denerwuje.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wodhavoc.pun.pl