Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


  • Index
  •  » Miami
  •  » + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

#1 2014-03-30 23:29:03

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

+ Spotkanie - Wszyscy grzeszą

Roger Morris
Ezekiel Cross

Klub "Infinity" - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Klub "Infinity"
http://i.imgur.com/5EfBZDl.jpg

Obecni



Muzyka

"Szef jest zajęty" to chciał powiedzieć ghoul Ezekielowi, ale zobaczył, że szła w ich stronę pani Szeryf, Karla Dixon. Przywitała się z Crossem i wyszła z klubu, a ochroniarz zmienił swoje podejście. "Proszę zaczekać" powiedział i opuścił na chwilę Tremere, aby powiadomić o jego przyjściu. Kiedy Lopez wrócił, to zaprowadził Ezekiela do Rogera, który siedział w swoim biurze. Prawdopodobnie przed chwilą tutaj rozmawiał z Szeryfem, ale po co?

Roger rozpoznał od razu pana Crossa. Dość znany Tremere w mieście, który nawet ma własny kościół. Wszystkim jest wiadome, że jest byłym Księciem Bostonu i każdy teraz patrzy mu na ręce, a Oliver to na pewno. Na dodatek chodzą słuchy, że jest dość neutralny, jeśli nie sympatyzuje z Sabbatem. Jeśli tego było mało to podobno ma problemy z łowcami. Ile w tym prawdy? Trudno będzie dowiedzieć się z ust Ezekiela.

Offline

 

#2 2014-03-30 23:35:24

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

- Mam nadzieję, że mój pracownik nie był dla pana niemiły. Proszę usiąść... - wskazał krzesło naprzeciwko - W czym mogę służyć?

Offline

 

#3 2014-03-31 00:39:33

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

Z uśmiechem przywitał panią Szeryf. Nie przejmował się za bardzo jej obecnością tutaj. Zapewne musiała zdobyć jakieś informacje potrzebne w jej pracy dla Księcia. Po zaproszeniu Toreadora usiadł -Szczęść Boże.- pozdrowił na początek swojego rozmówcę. -Wręcz przeciwnie, był bardzo uprzejmy.- odpowiedział na jego pierwsze pytanie by po chwili zastanowienia zacząć odpowiadać na kolejne -Przyjechałem, mówiąc krótko, zasięgnąć języka. Potrzebuję odnaleźć pewien samochód po jego numerze rejestracyjnym. Pomyślałem, że może pan, jako znana Harpia, będzie posiadał odpowiednie koneksję by mi pomóc.- założył nogę na nogę splatając na kolanie obie dłonie.

Offline

 

#4 2014-03-31 00:50:23

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

Niewysoki Toreador wcale nie wydawał się taki mały, kiedy zasiadał za swoim biurkiem, na wygodnym skórzanym fotelu. Dłonie miał złączone i uważnie spoglądał na swojego rozmówcę.
- Oczywiście chętnie służę pomocą. Nie wiem na ile jednak będę w stanie pomóc, oczywiście zajmie to trochę czasu i niczego nie gwarantuje. - uśmiechnął się lekko - Swoją drogą zabawne, że ostatnio nikt nie pyta mnie o rzeczy na których naprawdę się znam... jak chociażby muzyka. Cóż... Taki już mój los najwyraźniej. Co może mi pan powiedzieć o tym samochodzie?

Offline

 

#5 2014-03-31 00:58:27

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

-Nic szczególnego prócz numeru tablicy. Niestety.- odparł pastor przepraszającym tonem. -A co do muzyki...to chętnie porozmawiałbym o tym z panem, ale wpierw chciałbym mieć sprawę tego tajemniczego pojazdu za sobą. Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście pomogli wedle możliwości, nie odrzucę żadnego wsparcia.- odparł przyglądając się rozmówcy w sposób w jaki ojciec spogląda na własne dziecko.

Offline

 

#6 2014-03-31 01:04:11

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

- Zrobię co w mojej mocy. Zapewne następnej nocy będę miał już jakieś informacje. Mogę zapytać skąd to zainteresowanie tym konkretnym samochodem?

Offline

 

#7 2014-03-31 01:11:52

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

-Ależ oczywiście.- uśmiechnął się lekko -Ten wóz związany jest z morderstwem Edwarda Steel'a, o którym głośno w mediach. Uprzedzę pytanie o to co mam z tym wspólnego. Otóż..- kontynuował spokojnie i jak najbardziej szczerze -..zostałem poproszony o pomoc pewnemu młodemu mężczyźnie. Jak się okazało pan Steel świadomie, lub nie, próbował wciągnąć go do satanistycznej sekty. Samochód, którego numer posiadam był widziany pod domem zamordowanego. Nie był to przypadek. Jak pan rozumie, jako pastor mam obowiązek dbać o ludzi, szczególnie kiedy zagrożona jest ich dusza.- wyjaśnił Toreadorowi.

Ostatnio edytowany przez Blackvampire (2014-03-31 01:12:48)

Offline

 

#8 2014-03-31 01:17:50

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

- Ostatnio w mieście dochodzi do sporej ilości morderstw... Nie mówiąc już o zniknięciach. Chodzą też słuchy, że wśród spokrewnionych może być osobnik który gustuje w ludzkim mieście. - skrzywił się delikatnie - Niedobrze się ostatnio dzieje w tym mieście.

Offline

 

#9 2014-03-31 01:41:01

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

-Tak, słyszałem te plotki. Są niepokojące, ale musimy pozostać silni. Jak napisano w Księdze Jeremiasza “Ja, Pan, badam serce i doświadczam nerki, bym mógł każdemu oddać stosownie do jego postępowania, według owoców jego uczynków. ”.- zacytował Biblię -Pan oceni nas według naszych działań, powinniśmy więc pomagać i wspierać siebie nawzajem. Nie możemy dać się skusić do złego wizjami własnych korzyści, bo choćby nie wiadomo jak wielkie by nie były i tak nie uratują nas jeśli zwrócimy się przeciw sobie.- w ten sposób skomentował słowa Toreadora.

Offline

 

#10 2014-03-31 12:37:04

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

- W takim razie proszę mi podać ten numer rejestracyjny i telefon pod który mam dzwonić gdy już się czegoś dowiem. - sięgnął po długopis i karteczkę by zapisać numery.

Offline

 

#11 2014-04-01 11:51:02

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

Pastor podał oba numery Toreadorowi powoli i dokładnie aby nie doszło do pomyłki. -[i]Dziękuję za pomoc panie Morris. Możecie być pewni, że odwdzięczę się tym samym kiedy przyjdzie czas.[/u]- odparł uśmiechając się miło do niego. Zerknął na zegarek oceniając ile czasu mu zostało. Jeśli sporo, to wdał się z wampirem w dyskusję na temat muzyki. Jeśli nie, to pożegnał się uprzejmie i wrócił do swojej parafii.

Offline

 

#12 2014-04-02 14:20:11

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Spotkanie - Wszyscy grzeszą

Roger Morris
Ezekiel Cross

Klub "Infinity" - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Roger Morris -> Akta
Ezekiel Cross -> Akta

Offline

 
  • Index
  •  » Miami
  •  » + Spotkanie - Wszyscy grzeszą
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://sex-dosug888.online