Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


  • Index
  •  » Miami
  •  » + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

#1 2014-03-13 00:58:45

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

+ Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Ezekiel Cross
Mae Esu

Parafia im. Michała Archanioła - Civic Center - Miami
noc po spotkaniu pod domem Edwarda Steele

Parafia im. Michała Archanioła
http://i.imgur.com/jwiznG0.jpg

Obecni



Theme

Następnej nocy po spotkaniu pod domem Edwarda Steele, w kościele im. Michała Archanioła zjawiła się Mae Esu wraz ze swoim ghulem. Trwało nabożeństwo, oboje usiedli więc w którymś z ostatnich rzędów kościelnych ław. Kobieta siedziała w ciszy, słuchając z uśmiechem słów pastora i czekając, aż msza dobiegnie końca.

Offline

 

#2 2014-03-13 11:34:26

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Tego wieczora kazanie było na temat Postów i ich pozytywny wpływ nie tylko na duszę, ale też ciało człowieka. Pastor podał za przykład parę badań znanych żywieniowców, którzy udowodnili, że zmienianie przyzwyczajeń żywieniowych od czasu do czasu dobrze wpływa na organizm ludzki. Cross mówił też słuchającym, że należy szanować każdą ilość jedzenia, powstrzymywać się od zamawiania bądź kupowania rzeczy, których i tak nie zjemy a później pójdą one na śmietnik. Na koniec pobłogosławił wszystkich w imię Pana i zajął się sprzątaniem gdy wierni wychodzili z kościoła. Kątem

Kątem oka dostrzegł Mae Esu i jej ghoula, zastanawiał się czego tutaj szukają i kiedy tylko schował Pismo Święte, to powoli do nich podszedł.
-Witam w Domu Pana. Przyszliście się pomodlić? A może szukacie rozgrzeszenia? Nigdy nie jest za późno, dla nikogo.- obdarzył ich ciepłym uśmiechem tak jak ojciec uśmiecha się do swojego dziecka.

Offline

 

#3 2014-03-13 12:28:21

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Kobieta zmrużyła oczy.
- W tej chwili szukałam preta, którego widziałam zeszłej nocy - odparła z uśmiechem - Wydaje mi się, że niezupełnie przyszedł on tam porozmawiać z lame...
Znaczenia słowa pret Ezekiel mógł się domyślić wcześniej. Słowo lame najwyraźniej oznaczało właściciela lub gospodarza.
- Pret kogoś zgubił - ciągnęła dalej - ja kogoś znalazłam. Po tym co widziałam zeszłej nocy, wydaje mi się, że oboje wcale nie byliśmy dobrymi znajomymi msye Eddiego. A sam msye Eddie nie był tym, za kogo się podawał. Przyszłam, ponieważ jestem ciekawa, czego szukał pret.
Ostatnie zdanie wypowiedziała poważnym tonem. Najwyraźniej traktowała to zupełnie inaczej niż przekomarzanie się z pastorem.

Offline

 

#4 2014-03-13 12:38:00

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Poprawił okulary na nosie -Owszem, nie był tym za kogo się podawał. Sprowadzał ludzi na złą drogę i zostałem poproszony o przyjrzenie się sprawie. Prawdopodobnie jest, lub był - uśmiechnął się po raz kolejny lekko do Mae-.. satanistą, nie byłem, jednak pewien czy to znudzony bogacz czy na prawdę oddaje cześć Złu. Przyjechałem to sprawdzić, spodziewał się go zastać w domu, ale zamiast tego natknąłem się na was. Skorzystałem z okazji, że planowaliście wejść do środka i rzuciłem okiem na mieszkanie tego człowieka. Trzymał coś w piwnicy, ale nie byłem w stanie zajrzeć za stalowe drzwi. Z waszych słów wnioskuję, że przetrzymywał tam kogoś? - zapytał na koniec.

Offline

 

#5 2014-03-13 13:09:48

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Twarz kobiety spochmurniała, a w jej głosie dało się wyczuć gniew.
- Przetrzymywał. Nie kogoś, a coś. To coś było kiedyś człowiekiem. Teraz miało kły i pazury. Jego nanm wciąż tkwiła w ciele, ale i jedno i drugie zostały zmienione... w niewybaczalny sposób. Pret powinien wierzyć w duchy. Nie zdążyłam tego zniszczyć, ale wciąż mogę to odnaleźć. Widziałam też innego człowieka. Otaczała go ta sama zła aura... Mój przyjaciel zapamiętał samochód.
- Mogę też odnaleźć tego, kogo szuka pret - dodała ponownie uśmiechając się.

Offline

 

#6 2014-03-13 13:23:07

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Przeżegnał się słysząc słowa o splugawionym człowieku. -Panie uchroń nas od zła wszelkiego. Trzeba skrócić męki tej biednej istoty, może uda się jeszcze uratować jej duszę. Co się stało z tym bezbożnikiem Steel'em?- zapytał.
Z jego twarzy także zniknął uśmiech, traktował sprawę śmiertelnie poważnie. Miał nadzieję, że ten stwór nie jest synem tamtej starszej pani. Mało która sekta poświęcała własnych wpływowych członków, ale jeśli tak się stało, to mają do czynienia z niebezpieczniejsza grupą niż z początku podejrzewał.

Offline

 

#7 2014-03-13 14:00:11

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

- Jego przeklęta nanm nie mieszka już w ciele - odparła z zadowoleniem.
- Ale zajmę się nią jeszcze - dodała ze złowrogim uśmiechem w którym nie było radości, raczej gniew.
Wstała rozglądając się po kościele.
- Wy biali zwykle tego nie rozumiecie. Traktujecie nasze vodou jako zabobony, gusła. Jako zło - stwierdziła przenosząc wzrok na pastora - Vodou jest jak moneta. Ma jasną i ciemną stronę. Ale zło... zło było w tamtym domu. To nie było nic ze świata żywych albo umarłych. Pan miłosierdzia - wskazała na krzyż z podobizną Chrystusa - nie tolerowałby czegoś takiego.
Kobieta skinęła na towarzyszącego jej mężczyznę, który podszedł i podał jej kartkę papieru, następnie wrócił na swoje miejsce.
- To ten samochód, którym przyjechał on i ten drugi mężczyzna - stwierdziła podając Ezekielowi kartkę z marką auta i numerem rejestracyjnym - W domu zjawili się potem jeszcze inni ludzie. Na ich ubraniach były litery. HSBC. Myślę, że nie zjawili się tam przypadkiem. Mieli więcej broni niż policja, a jeden z nich był... inny. Myślę, że mieli chronić nie tylko lame, ale też to co było w piwnicy.

Offline

 

#8 2014-03-13 14:03:17

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

-W każdym zabobonie kryje się ziarno prawdy.- stwierdził na jej słowa o vodou nie komentując, jednak czy uważa je za zło czy nie. -Nie tolerowałby i nie toleruje...- zerknął na podaną mu kartkę -HSBC? To nazwa banku, w którym pracował zarówno Steel jak i syn pani Linwood, którego muszę w najbliższym czasie odwiedzić. Prawdopodobnie Steel sprowadzał go na złą drogę.- pokazał Mae zaproszenie na czarną msze, które znalazła pani Linwood w mieszkaniu swojego syna -W jego domu organizowano czarne msze, teraz jestem już tego pewien. Jeśli to co mówicie o ochroniarzach jest prawdą, to najwyraźniej HSBC jest czymś więcej niż zwykłym bankiem, zło musiało zapuścić tam swoje korzenie.- spojrzał na wampirzyce i jej sługę -Sekty często zrzeszają bogatych, którzy miast wykorzystywać swoje bogactwo do budowania lepszego świata zaczynają wydzierać od słabszych co tylko się da i w swym zepsuciu zwracają twarz ku Szatanowi czy innym plugawym wyznaniom. - wyjaśnił krótko -Mówiłaś coś o drugim mężczyźnie? Steel przyjechał z kimś jeszcze? Pamiętasz jak wyglądał?- zerknął na zapisany numer rejestracyjny.

Offline

 

#9 2014-03-13 14:18:15

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

O banku wampirzyca nie miała pojęcia, a z bogatymi nie miała wiele do czynienia, jednak słysząc pytanie na koniec, potwierdziła kiwnięciem głowy.
- Pamiętam. Rozpoznałabym go. Biały, ubierał się podobnie jak Steele, ale nie był łysy. Miał dość krótkie ciemne włosy i... aurę. Ją rozpoznałabym na pewno - stwierdziła tonem, który wskazywał że owa aura nie była niczym dobrym.

Offline

 

#10 2014-03-13 14:29:29

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Pokiwał głową -Jeśli potraficie odnaleźć ten samochód po jego numerze rejestracji będę wdzięczny za skontaktowanie się ze mną. Skoro ten mężczyzna jest dotknięty przez Zło tak jak Steel, to trzeba zachować ostrożność i wywiedzieć się jaką role pełni w tym wszystkim.- zastanowił się chwilę -Obawiam się, że jeśli ci uzbrojeni ludzie przeszukali dom Steel'a to znalezione przez was stworzenie mogło zostać przeniesione gdzie indziej.- wypowiedział na głos swoje obawy. -W najbliższym czasie postaram się odwiedzić syna pani Linwood, o którym wspominałem. Modlę się by moje słowa przemówiły mu do rozsądku i pomogły mu zerwać łańcuchy grzechu oraz zepsucia, które pętają jego duszę.[i]- wziął od niej karteczkę z z satanistycznym symbolem. -[i]Dziękuję, że podzieliłaś się ze mną tymi informacjami. Czy aby na pewno nie chcesz odnaleźć oświecenia w Bogu? Sług Światła jest mało, każda osoba sprzeciwiająca się Złu jest na wagę złota. Zastanów się nad moją propozycją.- powiedział ciepłym głosem.

Offline

 

#11 2014-03-13 14:39:26

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

- Jeżeli to coś zostało przeniesione gdzieś indziej, mogę to odnaleźć - stwierdziła - Przynajmniej przez jakiś czas. To kiedyś był człowiek, chłopiec. Ale znajdowanie samochodów to nie jest coś, czym się zajmuję. A pan miłosierdzia jest całkiem blisko mnie, pan świata umarłych również - dodała z przekornym uśmieszkiem.
Odwróciła się w stronę swojego towarzysza.
- Mój przyjaciel zostawi swój numer telefonu, gdybyś chciał się ze mną zobaczyć, bel gason.

Offline

 

#12 2014-03-13 22:54:07

 Blackvampire

Obserwator

3521647
Skąd: Europa
Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 895

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Pokiwał głową -Zatem byłbym rad gdybyś skontaktowała się ze mną jeśli znajdziesz to biedne stworzenie. Auto postaram się odnaleźć w jakiś sposób- wyjął z kieszonki marynarki plik samoprzylepnych karteczek i przepisał numer rejestracyjny, następnie oddał oryginalną notkę wampirzycy. -Zadzwonię kiedy dowiem się czegoś na temat tego mężczyzny.- odparł, po czym zrobił w powietrzu znak krzyża -Idźcie w pokoju Chrystusa.-

Offline

 

#13 2014-03-16 01:09:20

 Oz

Obserwator

Skąd: Nowoczerkask
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 722

Re: + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu

Spotkanie zakończone.

Offline

 
  • Index
  •  » Miami
  •  » + Elizjum - Ezekiel Cross, Mae Esu
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Nidzica