Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#1 2014-03-05 23:29:44

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

+ Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson http://i.imgur.com/pQMyg.png
http://i.imgur.com/egRkRjc.jpg
Evita
Pełna Siła Woli, 7 Vitae, Obrażenia: -
Data: Czerwiec 1992
Schronienie: Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami

Offline

 

#2 2014-03-06 22:33:19

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Siedziba Pameli
http://i.imgur.com/HoOMDLHl.jpg

Obecni



Theme

Tej nocy nie mogła mieć spokoju, a do drzwi już pukał czarnoskóry. Sam przyszedł na umówione spotkanie, ponieważ "chciał porozmawiać o pewnym problemie", a to mogłoby być wszystko w oczach tego stukniętego Brujah. Został zaproszony do biura Pameli, gdzie zasiadł przed nią. Odłożył kapelusz na bok, aby z uśmiechem, na tej swojej wymalowanej na biało twarzy, zacząć rozmowę.
- Powiem ci o co chodzi, moja droga Pam. Jedna z twoich podopiecznych kilka nocy temu miała nie małe starcie z moimi. Mówię tutaj o Jezebel, ta mała suka zaczęła z wyznawcami Loa, moimi drogimi śmiertelnymi.

Offline

 

#3 2014-03-07 16:02:47

Evita

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 115

Re: + Akta - Pamela Anderson

Przyjęła Sama, chociaż wątpiła, by Brujah miał do niej rzeczywiście sprawę jakiejś wielkiej wagi. Gdy przyszedł i objaśnił w czym rzecz, zdjęla kopyta z biurka, pochyliła sie w jego stronę i melodyjnie zapytała:
- A co mnie to obchodzi?

Offline

 

#4 2014-03-07 20:49:01

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



- Nie będę ci pierdolił ani słodził, jak jakiś Ventrue czy Toreador, moja droga Sam. - powiedział z uśmiechem. - Problem leży w jej rasistowskiej skórze. Jeśli suka nie pozna uścisku obroży, kiedy ty pociągniesz za smycz, to będzie robiła co jej się żywnie podoba. Pierw niszczy moja własność. Tak, ci ludzie są moją własnością. Później kto wie? Rzuci się na czarnoskórego wampira, bo źle na nią patrzył? "Nie znał swojego miejsca"?

Offline

 

#5 2014-03-07 22:24:30

Evita

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 115

Re: + Akta - Pamela Anderson

- Nie bój się Sam, umiem zacisnąć kolczatkę wtedy , gdy jest to potrzebne. - uśmiechnęła się krzywo. Chwilę jeszcze patrzyła w jego martwe oczy, potem przeczesała włosy do tyłu i rozparła sie w fotelu- Pogadam z nią. - rzuciła na odczepnego. - Swoja drogą pownieneś się cieszyć, że będzie miał cie kto bronić , bo twoi śmiertelnicy chyba nie za bardzo się przydadzą.

Offline

 

#6 2014-03-08 01:17:09

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Sam wstał z miejsca, a jego uśmiech zniknął, a biała, namalowana czaszka na jego twarzy powodowała, że wygląda jak jakiś zły duch.
- Bugid Y Aiba stoi po mojej stronie, Gangrelko. Zważaj na swoje słowa i czyny twych podopiecznych, inaczej gniew Loa spadnie i na was. - po czym ruszył do wyjścia, nie czekając na odpowiedź Pameli. Natomiast jeden z ludzi Pameli poinformował, że Oliver Mikaelson chciałby się z nią spotkać w bardzo pilnej sprawie u niego.

Offline

 

#7 2014-03-08 11:12:22

Evita

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 115

Re: + Akta - Pamela Anderson

Mruknęła, że rozumie i że jeśli potrzebuje dopieszczenia, to miejsce dobre tylko osoba nie ta. Uśmiechneła sie pod nosem i rozrzuciła na biurku zdjęcia dziewczyn z nowej dostawy. Obok leżała, gruba jak książka telefoniczna sterta akt tych, którzy potrzebowali żony na gwałt. W większości to sami wieśniacy z dwoma zębami po bokach i stare capy. Widywała podobnych pod swoim rancho w Texasie. Złazili sie jak koty na marcowanie, ale zamiast spuszczac psy, po prostu strzelała im po nogach śrutem.
Robiła sie głodna. Po drodze złapie przekąskę. Zabrała na spacer swojego Mustanga z '67. Poprawiła makijaż i włosy. W większości przypadków wystarczyło, że uchyli okno i pokaże znaną twarz, a wszystkie maści i narodowości wskakiwały na siedzenie pasażera, jak jej dziwki z do łódki. Tak było i tym razem. Zatrzymała się przy pierwszy monopou jaki mijała.
- Ty w zielonym- chłopak wychodził całkiem trzeźwo, niósł jakieś pakunki. Podszedł, a ona uśmiechnęła się znacząco- odwiozę cię do mamusi.
W międzyczasie dowiedziala się gdzie go podrzucić i owszem podrzuciła, ale nieprzytomnego. Później.. później stawiła sie u Księcia.

Offline

 

#8 2014-03-08 12:35:17

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



->Spotkanie

Offline

 

#9 2014-03-09 19:28:58

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Księcia - Little Havana - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Kiedy Pamela wróciła do samochodu to otrzymała telefon. Podobno niejaka Karla Dixon czekała na nią przed jej domem. Prawdopodobnie pani Szeryf otrzymała zlecenie od Księcia, zanim się spotkał z Pamelą, więc Karla chciała popytać.

Offline

 

#10 2014-03-09 21:46:30

Evita

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 115

Re: + Akta - Pamela Anderson

Nawet w dupę nie można się podrapać. Miała nadzieję, że Karla jest ostatnia w kolejce, później jeszcze tylko te dwa szczury. Pojechała do siebie, przywitała sie z Szeryfem i zaprosiła ja do gabinetu. Wrzuciła na wideo najnowszy odcinek Słonecznego Patrolu i nacisnęła przycisk pauzy. Karla wyjdzie, wjedzie ekipa z Baywatch.
- Chodzi o tego wampira ze zdjęcia?

Offline

 

#11 2014-03-09 21:51:53

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



Karla nie usiadła, a jedynie zasalutowała.
- Więc pani wie? Tak, zgadza się. Zostało mi przydzielone zadanie dowiedzenia się kto zrobił te zdjęcia i kim osobnik na nich. - przestała stać na baczność. - Czy pani coś wie na ten temat więcej?

Offline

 

#12 2014-03-09 22:25:35

Evita

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 115

Re: + Akta - Pamela Anderson

-Właśnie wracam od Księcia. Poinformował mnie o sprawie. -po kiego grzyba jeszcze ją do tego angażował skoro wysłał już na spytki swojego psa, to jest sukę- Ile osób tym się zajmuje? Obiecałam go przyprowadzić, nie chcę żebyście go wyploszyli. Nie znam gnojka, ale poznam.

Offline

 

#13 2014-03-09 22:59:36

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc



Karla cmoknęła na głos.
- Zgłoszę się do Księcia w tej sprawie, aby potwierdził pani słowa. Niestety muszę jednak przynajmniej poszukać osoby, która zrobiła zdjęcia, prawda? - powiedziała z małym uśmiechem. Nie odpowiedziała na pytanie "ile" osób jest w to zamieszanych.

Offline

 

#14 2014-03-10 18:31:36

Evita

Obserwator

Zarejestrowany: 2014-02-11
Posty: 115

Re: + Akta - Pamela Anderson

- W miarę swoich możliwości proszę nie utrudniać mi działania. Nie tylko wam zależy, żeby ogarnąć ten syf.
Gdy Karla poszła, Pamela zadzwoniła do Jezebel i kazała jej "wpaść na herbatkę" niezwłocznie.

Offline

 

#15 2014-03-10 22:10:12

Narrator

Narrator

Zarejestrowany: 2012-07-04
Posty: 3150

Re: + Akta - Pamela Anderson

Pamela Anderson
Siedziba Pameli - Coconut Grove - Miami
Czerwiec 1992, Noc

Obecni



Karla pożegnała się salutem. Nic od Gangrelki nie wyciągnie, a Pamela sama poszukiwała informacji. Jezebel nie była chętna przyjechać, ale mimo to przyjechała do siedziby Pameli. Ubrana w biały bezrękawnik, wojskowe spodnie i bluzę zawiązaną w pasie. Gdyby była śmiertelnikiem, to pewno by teraz coś żuła w ustach i spluwała na bok. Nosiła ze sobą toporek, który musiała oczywiście zostawić w swoim vanie. Jeśli to nie było wystarczający znak, że z to babą się nie zadziera, to jeszcze zwisał z jej karku naszyjnik z krzyżem. Pierdolnięta fanatyczka. Takich nie jest mało w Miami. Pamela dobrze pamiętała wizytę kilka nocy temu. Jezebel z kilkoma świeżakami złożyła wizytę Sabbatowi. Z tej walki wyszło mało osób, ale, według jej słów, "chociaż wzięli ze sobą trochę satanistycznych ścierw". Pamela zdecydowała odwiedzić Jezebel i dowiedzieć się, jak wszystko poszło. Wśród jej "znajomych" był właśnie ten wampir ze zdjęcia. Nie sądziła, że to Gangrel, skoro i tak ona trzymała z każdym kto "walczy dla boga".
- O co biega, księżniczko? - zapytała Jezebel trzymając swoje kciuki w zawieszonej bluzie, jak jakiś kowboj.

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Narbonne-Plage