Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


  • Index
  •  » Roma
  •  » + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

#16 2013-08-14 16:30:11

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

To było niezwykle dziwne. Czyżby miała na myśli krew? Czy jej dobór słów był przypadkowy? Wampir był na tyle bystry by w to wątpić. Tym razem pozwolił zdziwieniu pojawić się na jego obliczu i uśmiechnął się lekko.
- Nie sądzę bym kiedykolwiek słyszał o winie tego rodzaju, a tym bardziej by podawano je na ciepło...
Czyżby w jakiś sposób poznała jego prawdziwą naturę?

Offline

 

#17 2013-08-14 16:49:51

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

Zirytowane westchnięcie opuściło usta kobiety, kiedy rozsiadła się wygodniej na siedzeniu, spoglądając bardziej znudzonym spojrzeniem na wampira.
- Potrzebuje dziecka Kaina dla swoich celów. Ty nadajesz się do tego idealnie. Nie jesteś młody, ani biedny, ani pozbawiony choć odrobiny wpływu wśród swoich. W zamian, moge zaoferować pomoc w realizacji twoich celów, tak długo jak będą one wspierać Moje. -

Offline

 

#18 2013-08-14 17:12:56

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

Jego oblicze również się zmieniło. Uprzejmy uśmiech zniknął pozostawiając na jego obliczu obojętny wyraz twarzy.
- Miałem przeczucie od pewnego czasu, że chodzi o coś innego niż wino. A skoro przeszliśmy do rzeczy, to powiedz mi proszę jakie są twoje cele a rozważę twoje słowa. Ciekawi mnie również w jaki sposób mogłabyś mi pomóc w moich planach i skąd wiesz, że w ogóle jakieś posiadam. Rzekłbym, że jestem całkiem zadowolony z tego co mam.

Ostatnio edytowany przez Gloran (2013-08-14 17:25:29)

Offline

 

#19 2013-08-14 17:17:42

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Nie mam potrzeby, ani zamiaru wyjawiania ci tego, co planuje. Wiem o tobie wiele. O twoim życiu, nieżyciu, o twoich interesach jak i miłościach z innymi dziećmi Kaina. -
Wyraz kobiety nie uległ wielkiej zmianie, chociaż można by stwierdzić że "uśmiechneła się kącikami oczu."
- Od twojej decyzji zalezy, czy twoje "zadowolenie" będzie trwało dalej. Na samym końcu pomożesz mi. Nieważne czy wcześniej czeka cie cierpienie, czy radość. -

Offline

 

#20 2013-08-14 17:44:39

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

Starał się zachować opanowanie gdy słuchał słów kobiety, poczuł jednak lęk gdy wspomniała o miłości. Jej wyraz twarzy też mu się nie spodobał.
- Zatem w jaki sposób mam ci pomóc jeśli nawet nie wiem w czym rzecz?

Offline

 

#21 2013-08-14 17:48:18

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Wykonywać rozkazy. Informować mnie o wszystkim związanym z społeczeństwem dzieci Kaina. Kto kim włada, wewnętrzne spory i relacje. Imiona, miejsca, profesje. Jeśli spróbujesz mnie zdradzić, zniszcze cie. Nie fizycznie. Skoro jesteś wieczny, twoje cierpienie także takie będzie. -

Offline

 

#22 2013-08-14 21:44:18

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

Nie podobało mu się to że ktoś mu grozi zwłaszcza na jego własnym terenie. Lekko przymrużone oczy i zaciśnięte usta zdradzały jego niechęć.
- Zrozumiałem. - wydusił z siebie starając się powstrzymać swoją złość - Byłbym mniej skłonny do zdrady gdybyś powstrzymała się od szantażu.
Spojrzał w jej oczy, wyglądało przez moment jakby chciał jej coś zrobić, było widać zawahanie, w końcu odezwał się.
- Co stoi na przeszkodzie w pozbyciu się ciebie właśnie w tej chwili?

Offline

 

#23 2013-08-14 22:18:48

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Stół. -
Kobieta mlasneła niezadowolona, słysząc słowa wampira.
- Przedstawiam możliwości. Szantaż jest wymysłem nowych wieków. -

Offline

 

#24 2013-08-14 23:10:04

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Skłonny jestem udzielić ci pomocy o którą "prosisz". - uśmiechnął się lekko, wciąż mając lekko przymrużone oczy - Będzie dla ciebie jednak lepiej gdy dotrzymasz swej części umowy. Nawet ja nie jestem pewny do czego mogę się posunąć gdy nie będę miał nic do stracenia... Nie sądzę jednak by ci się to spodobało.
Eiríkr podniósł się powoli.
- Jeśli to już wszystko to pozwól mi zabrać się do "pracy". - odpowiedział wypowiadając z ironia ostatnie słowo.

Offline

 

#25 2013-08-14 23:20:17

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Zatem, opowiadaj. Nie zostałeś stworzony dzisiaj. -
Wzruszyl ramionami, poswiecajac juz mu mniej uwagi.
- Jeśli chcesz, możesz wykorzystać to ciało w jakkolwiek zapragniesz. Pomyśl o tym, jak o prezencie ode mnie. -

Offline

 

#26 2013-08-15 00:24:30

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

Wampir opadł na wygodne krzesło, widząc że nie pozbędzie się kobiety. Zajął wygodną pozycje i zaczął swój wywód na temat tego co wie o wampirzym społeczeństwie.
- Nie posiadam tak rozległej wiedzy na temat wampirów, lub też dzieci Kaina jak wolisz ich nazywać. Wielu jest skrytych jak choćby mój stwórca Lucius Maximus, wiem o nim tyle co inni sprzedaje rydwany. Spurius Favonius... Nosferatu, tak samo szpetny, jak odrażający w obyciu, za życia był złodziejem i podejrzewam, że może mieć kontakty z przestępcami. Proculus Icilius, strasznie nadęty żołnierz wyższej rangi, jest Gangrelem - podobno na usługach Octavianusa Tettiusa, o którym nie wiele mi wiadomo poza tym, że pochodzi z klanu Lasombra i ma powiązania z kultem Marsa. Kolejny Ventrue: Gallio Bantius, zajmuje się handlem materiałami. Dossenia Iuniana, jest artystką i specjalizuje się w grze na harfie, zaś Aulus Liburnius ma talent do rzeźbienia, oboje są toreadorami... - wymienił w ten sposób wszystkich wampirów jakich dane mu było spotkać lub usłyszeć, pominął jednak swoją kochankę Aurelię.
- Co się zaś tyczy konfliktów... Niestety są one dość częste, walka o władzę trwa bez przerwy. Obecnie dwa najbardziej wpływowe klany: Ventrue i Toreador, są w dość napiętych stosunkach i wszystko wskazuje na to że nie skończy się to dobrze. Nie jestem pewien jakie są powody tego konfliktu. Domyślam się, że maczał w tym palce inny klan, który zyskałby na ich osłabieniu ale to tylko moje podejrzenia.

Offline

 

#27 2013-08-15 00:38:42

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Dobrze - Pokiwała zadowolona głową. - A teraz, powiedz mi coś, co moge uznać za przydatne. Licze że jesteś na tyle bystry, by wyłowić odpowiednie rzeczy z tego, co wiesz. -

Offline

 

#28 2013-08-15 13:52:56

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Powiedz zatem co cię interesuję, a zobaczę czy dysponuje taką wiedzą. Jeśli nie... to mogę się dowiedzieć.

Offline

 

#29 2013-08-17 12:47:45

Ograsek

Obserwator

9852161
Skąd: Hell
Zarejestrowany: 2011-07-10
Posty: 536

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

- Poszukuje księgi, która ostatni raz kiedy miałam z nią styczność, znajdowała się w grobie  Opitera Mamiliusa Martiusa. Zagineła w waszym społeczeństwie. -
Podniosła się i powoli ruszyła w jego kierunku.
- A jeśli nie wiesz nic, to się dowiesz i będziesz jej szukał. Masz do tego sługi i dużo wolnego czasu. -

Offline

 

#30 2013-08-17 14:01:28

 Gloran

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 820

Re: + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie

Eiríkr uśmiechnął się lekko, gdy w końcu dowiedział się czegoś konkretnego.
- Zobaczę co da się z tym zrobić. Możesz powiedzieć mi coś więcej o tej księdze? Każdy szczegół może być przydatny w odnalezieniu jej.
Przesunął ciężar ciała w tył by oprzeć się plecami o tył krzesła i spojrzał na kobietę.
- Rozumiem też, że mam być dyskretny w swoich poszukiwaniach?

Offline

 
  • Index
  •  » Roma
  •  » + Splątanie - Eiríkr, Enûma Eliš - Wydarzenie I: Spotkanie w Tawernie
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Bodrum Szamba betonowe Zamość