Forum Sesyjne WoD Havoc'a

Zapraszamy do cieni Świata Mroku.


#16 2010-08-19 00:08:10

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Jest sukces. Niecałkowity, bo musiała się nim dzielić z "młodą", czego bardzo nie lubiła, ale sukces. Uświadomiła ją w tym przekonaniu prośba Alice o zostanie. Nie trudno domyślić się, jakie było rozczarowanie, gdy zamiast spodziewanego kontraktu/propozycji o wystąpienie w reklamie TV/czegokolwiek innego sprawa dotyczyła rozmazanych zdjęć. Nie mogła uwierzyć w to co widziała. Tyle starania na marne!
Ja... nie rozumiem! Jak to się mogło stać? Przecież Pan Monty nad wszystkim czuwał prawda?
Była w szoku, nie miała pojęcia co teraz będzie. Nie tak miała wyglądać ta sesja dzisiaj. Spojrzała na Victorię. Nawet jeśli podejrzewała, że to sabotaż którejś z konkurentek, ona odpadała w przedbiegach. Niszczyć własne zdjęcia? Albo jest głupia albo jej nie zależy, co w zasadzie i tak wychodziło na to pierwsze.

Offline

 

#17 2010-08-19 00:50:30

Hecatecat

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 54

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Victoria podeszła do stołu i spojrzała na zdjęcia. Wcześniej na jej twarzy malował się delikatny uśmiech jednak teraz można było na niej zobaczyć zdziwienie jak i strach. Przypatrywała się fotografiom przez jakiś czas aż w końcu wzrok swój skupiła najpierw na fotografie, a potem na Alice. Nie odezwała się dopóki druga dziewczyna nie zadała kilku pytań.
- Jak to się mogło stać? - w jej głosie było słychać nieudawane zdziwienie. Znów spojrzała na fotografie, swoje jak i drugiej modelki. Wpierw uszczypnęła się w nadgarstek, a po chwili przyłożyła prawą dłoń do skroni. Coś się działo, a ona nie wiedziała co. Wcale się o to nie prosiła.
- Może coś z aparatem..? - rzuciła jakby sama do siebie.

Offline

 

#18 2010-08-19 00:53:43

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Clara Sacred
Victoria Taylor

Sklep Navii - Queens



- Powiem tak... to jest niemożliwe. Jak robiłem, to wyglądały w porządku... teraz gdy je wydrukowało, to były zamazane. Sprawdziłem dwa razy dla pewności na komputerze i na aparacie i nagle one też są zamazane. - Monte nie był w humorze.
- Powtórzymy. Weź może sprawdź sprzęt... ja pogadam z paniami. - po tych słowach zabrała parę dziewczyn na bok. Najdalej od Montego.

- Czy... panie miały jakieś spotkania... niezwykłe? - zapytała z pełną powagą.

Offline

 

#19 2010-08-19 01:20:06

Hecatecat

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 54

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Dziewczyna spojrzała na kobietę w dosyć dziwny sposób jednak zaraz potem spoważniała i odpowiedziała pytaniem na pytanie.
-Co Pani rozumie poprzez... niezwykłe spotkania? - Victoria skrzyżowała ręce przed sobą i nerwowo stukała palcami o ramie.

Offline

 

#20 2010-08-19 01:22:06

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Clara Sacred
Victoria Taylor

Sklep Navii - Queens



- Nadnaturalne... już nie raz mi się to przytrafiło jak miałam sesje zdjęciową. Modelka opowiedziała mi po sesji, że widziała człowieka, który skakał między dwoma budynkami, aby dostać się na dach jednego z nich. Niewiarygodne to było. Pytam się was... bo może jest jakieś połączenie.

Offline

 

#21 2010-08-19 01:25:32

Hecatecat

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 54

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Victoria energicznym ruchem głowy odwróciła się od kobiety i spojrzała gdzieś w bok. Zastanawiała się co powiedzieć. Prawdę? A skąd miała pewność, że to co się wydarzyło było na prawdę. Zagryzła delikatnie dolną wargę. Spojrzała z powrotem na Alice i rzekła niepewnie i dosyć zagadkowo.
-Może coś się działo.. a może to był jednak sen. - dziewczyna dosyć sztywno wzruszyła ramionami. - Może po prostu sprzęt zawiódł...

Offline

 

#22 2010-08-19 01:28:09

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Clara Sacred
Victoria Taylor

Sklep Navii - Queens



- Wierzy pani w zbieg okoliczności? Ja nie wierzę... dziś mnie jeszcze zaczepił jakiś starzec mówiąc, że "dziś ponownie się to wydarzy" i zgadł? Czy może przepowiedział to wydarzenie? To nie może być wina aparatu ani komputera. Nie wierzę w to.

Offline

 

#23 2010-08-19 01:39:22

Hecatecat

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 54

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

-Mnie niech Pani nie pyta.. nie znam się na tym... - rzekła dziewczyna i spojrzała w stronę gdzie powinien być fotograf. Raz też uraczyła wzrokiem drugą modelkę. - Zatem co Pani teraz sugeruje?

Offline

 

#24 2010-08-19 14:36:53

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Wstrzymała się z odpowiedzią na pytanie Alice i przysłuchiwała się jej rozmowie z drugą modelką. Myślała co powiedzieć, przyznać się do popołudniowych wydarzeń czy nie? Jakby nie patrzeć, nie znała tej kobiety, a szansa by zostać twarzą znanej marki perfum była zbyt ważna, by ją zniszczyć przez jakieś wariackie opowieści. Czuła, że w końcu przyszła jej kolej na wyjaśnienia, więc postanowiła powiedzieć prawdę, ale nie całą.
Jedyne dziwne spotkanie jakie miałam dzisiaj to w centrum handlowym, w sklepie z waszymi perfumami. Jakiś mężczyzna wykłócał się z kasjerką, mówił że, cytuje "nie wiem komu tak naprawdę służy". To wszystko....
Miała nadzieję, że Alice nie będzie drążyć tematu.

Offline

 

#25 2010-08-19 14:46:17

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Clara Sacred
Victoria Taylor

Sklep Navii - Queens



- Hmm... dobrze. Może to tylko przypadek. Proszę jeszcze raz zrobić zdjęcia. - podeszła do Montego, który ponownie zrobił zdjęcia kobietom. Każda mogła spróbować od nowa swoje pozycje. Kiedy skończył i wydrukował, to wyszły dobrze. Żadne nie było zamazane.

- Dobrze. Będę z paniami w kontakcie, dobrze? - odezwała się Alice. - Mimo wszystko wydajecie się być lepszymi modelkami niż tamte. Zapłatę prześle wam agencja. Macie jakieś pytania?

Offline

 

#26 2010-08-19 18:38:26

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Obie będziemy twarzami perfum Navii czy ta kwestia jeszcze jest... nierostrzygnięta? - spytała. Chciała w końcu wiedzieć, czy potrzebne będą jeszcze dalsze starania czy już osiągnęła sukces.

Offline

 

#27 2010-08-19 18:49:08

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Clara Sacred
Victoria Taylor

Sklep Navii - Queens



- Panie będą w sklepach i katalogach... a tamte co poszły już, będą tylko w katalogach. Zastanawiamy się jeszcze nad reklamą w telewizji. Kto mógłby reprezentować nasze perfumy.

Offline

 

#28 2010-08-19 18:58:46

hyjek

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 340

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Skinęła głową na znak, że rozumie. Przez chwilę biła się z myślami, czy drążyć temat i spytać o reklamę w telewizji, czy lepiej nie być nachalną i czekać na znak od Alice. Ostatecznie powstrzymała się od zabrania głosu i jeśli to już był koniec rozmowy, podziękowała za wszystko i ruszyła w stronę czekającego na nią Jona.

Offline

 

#29 2010-08-19 20:21:22

Hecatecat

Obserwator

Zarejestrowany: 2010-08-10
Posty: 54

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Dziewczyna również skinęła głową i uśmiechnęła się delikatnie do siebie. W jej głowie tliła się jedna bardzo pozytywna myśl, którą miała ochotę pozostawić sobie samej. Również uśmiechem obdarzyła Alice, po czym skierowała swe kroki do stoliczka gdzie stały flakoniki. Spojrzała na nie zastanawiając się nad tym wszystkim co ostatnio działo się w jej życiu. Westchnęła cicho i kroki swe skierowała na zewnątrz aby w końcu porozmawiać z ojcem na temat tej sesji.

Offline

 

#30 2010-08-19 20:23:44

Havoc

Narrator

6588239
Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 3432

Re: + Spotkania - Sesje Zdjęciowe

Clara Sacred
Victoria Taylor

Sklep Navii - Queens



Kiedy kobiety wyszły na zewnątrz, to usłyszały śmiech. Jon i ojciec Victorii, Richard się śmiali. Chyba jeden z nich opowiedział właśnie kawał.
- O jesteście. - odezwał się Jon.
- Panie Kongresmenie, proszę poznać moją córkę, Victorie.
- Miło panienkę poznać. Jak poszło Claro?

Offline

 
http://www.wodhavoc.pun.pl/chatbox.php <- Pełny ChatBox

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wodhavoc.pun.pl